Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Valami hasonlót nekem is el kéne követnem, eléggé lötyög már az egész rudazat :rolleyes:

Honnan és mennyiért vetted ezeket a fém cuccokat?

Még nem vettem meg öket, ezeket a képeket az interneten találtam.

Szerintem a héten megnézem az SKF-nél, ott szerintem lesz.

Link to comment
Megosztás:

Takarítgattam ma a váltómat, amit valszeg a 7végén fogunk beinstallálni a Corsába.C3.55 lesz végül.

Elég retkes volt, aztán beáztattam Brigéciolba, majd Nitrohígítóval lemostam.Aztán Kiskasza hozott egy csodaszert.

Konyhai hideg zsíroldó.......banyek, az a cucc gyári külsővel ruházta fel a váltót.vagyis lemarta az atyaúristent is róla.Holnap még kicsit buzer@lom, aztán kinyomócsapágy és féltengelyszimering vásárlás lesz, aztán bízom benne, hogy minden klappolni fog, ha összeraktuk.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Nos, ma visszaraktam a C355-ös F20-as váltót.

Mivel már épp szét volt szedve, kicseréltem a rudazatot is egy olyanra, ami nem lóg és csináltam egy kis váltóútrövidítést.

Ég és föld a különbség. Végre lehet normálisan váltani, a váltóútrövidítés meg szintén nagyon jó lett. :)

Link to comment
Megosztás:

4x4-el sem? :)

Nem, mert gyárilag nem volt 4x4-es Corsa. :)

Egyébkén már csak azért sem érdekes Corsában a 4x4, mert akkor az egyetlen elönyét is elveszti a Corsa, méghozzá a kis súlyát. Mire minden hülyeség benne lenne és passzolna, addigra közel olyan nehéz lenne, mint egy rendesen lekönnyített Vectra, vagy Calibra Turbo 4x4. Akkor viszont inkább választom a normális stabil bölcsös futómüvet, a legalább fél évvel kevesebb munkát és azt, hogy minden passzol. De mivel az Opel 4x4 annyira fos, hogy még csak nem is igazán érdemes vele foglakozni, így marad az elsökerék, akár Corsában is! B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.