Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Reggel hallottam, hogy az uniós országokban (igen nálunk is....attól hogy kőhülye az ország 95%-a még EU tagok vagyunk) megint giganagy országúti razzia van...eddig összesen több mint 300 000 gyorshajtót fogtak

Off, de a 7végén nálunk is mértek sunyi módon civil autóból.Az ember nem is számol rá, hogy nem fehér v. kék Astra, hanem egy olyan világoszöld 5 ajtós G astrából mérik a népet.Az esetek nagy részében persze 30-as táblához álltak be vele.

Hiába, mégis csak hó vége/eleje van, kell a pénz a rendőröknek.

Off vége.

Link to comment
Megosztás:

Itt látszik, hogy mennyivel jobban lehet rajtolni slickel, holott a két auto majdnem egyforma.

Most adtam Ferinek is két Pirelli slicket, kíváncsi leszek, hogy ezután mi lesz a felállás? ;)

Jaja.. slickhez nekem is volt szerencsém.. pontosabban ellenfélen.. :D

Anno Calis Laci(nem klubos), Anti lehet emlékszik rá, még az ős-hős korban jött velünk párszor IP-hez, meg az egyéb helyekre. Tőle vette(d) meg a slicket :D

Szal vele volt, hogy mentünk iveconál.. kapott majd 2 autót...

aztán mondja, várjam már meg, hazaugranak átcserélik a slicket.. mondom ok..

Visszajöttek slick gumeszon... háát.. kicsit fordúlt a kocka :D :rolleyes:

Zsaruk meg: jaja.. én is többször hallottam az elmúlt mondjuk 1 hónapban, hogy nagyon rászálltak a gyorshajtókra...

Civil kocsi meg szintén jaja.. nem felejtem el, amikor newpesten az OMW kúton volt egy nagy razia.

Tiszta "véletlen" mi is pont bennt álltunk a parkolóban.. épp hambiztunk :lol: (amugy tényleg.. akkor már... ) :hehe:

Körülöttünk persze körbe körbe tunying autók.. véletlen lehet pont péntek volt :D

egyszercsak megjelentek a yardok. még egy transit is jött.. csak lestem, hogy itt bizony "szappanért hajlongás" lesz :D

elkezdik igazoltatni a jónépet.. (mi a többiektől kicsit félrehúzódva álltunk) nem is jöttek oda hozzánk.. '96 os original gsi feeling rulez.

Egyszercsak egy sötétzöld full sötétített régi swift megindúl.. egy rambóruhás(fekete) yard meg utána.. azthittük a szuzi le akar lépni..

ekkor látjuk hogy a mosó mögül jönn egy ódi, és az elé áll be a szuzi... és kiugrik belőle egy másik fekete rambós RENDŐR!! Rendőrök voltak a szuziban!!! civil yardok.. csak néztünk, és elgondolkodtunk.. vajon mióta van köztünk? ;)

Ezután a yardok egy egy kocsival lezárták a ki bejáratokat a kútra..

Vártunk vártunk egy darabig.. aztán gondoltam egyet, mondom Petyának, tod mit próbáljunk meg kimenni.. kicsit arrább is voltunk a bagázstól.. nem is feltünő a kocsi.. ha nagyon szivóznak megmondjuk, hogy csak hambiztunk.. meg néztük a kocsikat, amikor megjelentek itt a tisztelt közeg emberei..

beinditom.. (gyári kipuff rulez :P) és lassan gurulok a kijárathoz. (egy kocsinak való szük hely volt hagyva azért..) csávókám ránéz a kocsira.. ééés.. semmi.. nah mondom akkor menjünk..

Hátrább a transit felől már megindúlt egy rambó, de aztán látta a "sima 1.4 astrámat" :lol: és visszafordúlt.. mi meg elsunnyogtunk..

Nah bocs a sok rizsáért.. meg kicsit OFF-ért.. csak úgy jött..

Hogy ne legyen annyira OFF már már a pofátlanság határát súrolja amiket ti ott bács-kiskunba műveltek.. <_< c20xe -ne corsa. mv6 astra.. ejj . mi lesz még? LET corsa esetleg? :omg:

Link to comment
Megosztás:

Hogy ne legyen annyira OFF már már a pofátlanság határát súrolja amiket ti ott bács-kiskunba műveltek.. :rolleyes: c20xe -ne corsa. mv6 astra.. ejj . mi lesz még? LET corsa esetleg? <_<

3.0-ás Mantáról is csicseregnek a madarak. :P Bár az már nem is nagy kunszt, szinte mindenkinek van már olyanja. ;) (Nekem is épül egy olyan)

De az 1.2-es és 1.4-es piros harciparipákhoz teljes respect a részemről! :lol: (Tényleg, minden izom Corsa piros? Kis Ferrarik :D)

Link to comment
Megosztás:

Hát nagyon úgy néz ki! ;) Úgyhogy holnap el is viszem futóműveshez! <_<

Voltam ma futóművesnél.Hihetetlen dimenziókba lépett az autó vezethetősége, és a normális gumiméretnek köszönhetően van már tapadásom is.

Délután megyek is vele dolgozni! :D

u.i. : Remegő lábbal szálltam ki a kocsiból a melóhelyen.Félelmetes a tapadása a gumáknak.Semmi keréktekerés, meg ilyenek.Tapad, és megy...... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Pirosban láttam már itt TR-t is!

Polgáron is fut egy TR, egész jó állapotban.

Lenne egy kérdésem a nagyérdeműhöz. Elérkezett az idő (és a pénz) a Corsa-m fékeinek a megerősítéséhez. Annó egy Astra 256-os fékrendszert ajánlottak. Leírná nekem valaki, hogy ehhez mit kell cserélnem a Corsa-n (méret, típus)? Féktárcsa, féknyereg + betétek. Ezen kívül? A kocsi ABS-es, azzal lesz-e gondom (szerintem nem, mert a jeladó nem a féken van, de inkább kérdezek)? Az autó amúgy egy 97-es Corsa B. Esetleg valaki tudná is szolgáltatni a szükséges alkatrészeket (jobb áron, mint a bolti :rolleyes: )?

Link to comment
Megosztás:

Voltam ma futóművesnél.Hihetetlen dimenziókba lépett az autó vezethetősége, és a normális gumiméretnek köszönhetően van már tapadásom is.

Délután megyek is vele dolgozni! <_<

u.i. : Remegő lábbal szálltam ki a kocsiból a melóhelyen.Félelmetes a tapadása a gumáknak.Semmi keréktekerés, meg ilyenek.Tapad, és megy...... :rolleyes:

Mi lett művelve vele, aminek ilyen jó hatása lett? és mekkora gumesz került rá?

Link to comment
Megosztás:

Polgáron is fut egy TR, egész jó állapotban.

Lenne egy kérdésem a nagyérdeműhöz. Elérkezett az idő (és a pénz) a Corsa-m fékeinek a megerősítéséhez. Annó egy Astra 256-os fékrendszert ajánlottak. Leírná nekem valaki, hogy ehhez mit kell cserélnem a Corsa-n (méret, típus)? Féktárcsa, féknyereg + betétek. Ezen kívül? A kocsi ABS-es, azzal lesz-e gondom (szerintem nem, mert a jeladó nem a féken van, de inkább kérdezek)? Az autó amúgy egy 97-es Corsa B. Esetleg valaki tudná is szolgáltatni a szükséges alkatrészeket (jobb áron, mint a bolti :rolleyes: )?

Az árakban nem tudok infóval szolgálni, de elég kicserélni a nyereg+tárcsa+betét dolgot.Csak asszem az ABS-s verdát járó motornál kell légteleníteni.Hogy miért, azt nem tudom, én is csak úgy hallottam.

Amúgy nekem a tárcsa+betét (Brembo+Ferrodo) 24e.ft volt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.