Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Ma sikerült befejeznem Wolfinak a corsához való cuccokat:

Direkszürő átalakító:

img0681ob2.th.jpg

Megerősített lengőkar:

img0678zu6.th.jpg

Az anyag kiszabását,előkészítését magam végeztem,a heggesztést faterom készítette.

Legalább ennyivel hozzájárulok a "fenevad" készítésében! :wub:

U.i.: Demó!A lengőkar megerősítéséhez való lemezsablont(papír) eltettem,hátha neked is kell majd! :P

Link to comment
Megosztás:

Okoskodtam kicsit a légtömegmérővel, meg direkttel, és arra a következttésre jutottam, hogy ha azt akarom, hogy minden elférjen, akkor vennem kell egy nagyonkicsi direktszűrőt hozzá, mert a nagy légtömegmérővel határtalan kicsi hely van a lámpa hátamögött.De összeségében egy 45 fokos kanyar a folytószelepház után, némi toldással kombinálva meg fogja oldani az elhelyezést.S, akkor még nem is említettem, hogy kelleni fog szerkeszteni egy tartóizét lemezből, ami rögzíti majd a tömegmérőt, hogy adott esetben ne kolompoljon! :wub:

Az élet szép! :P De ez így van jóól. :P

Elvileg ma a féltengelyeim is elkészültek, szal Demó a 7végén ellépnék azokért a sűrűbordás agyakért!

Link to comment
Megosztás:

Máshogy nem fogod tudni megoldani, mert sehogy sem fog elférni. Nekem is hozzáér.

A B verzióval már nem ér oda sehovasem.Nem gumicső, hanem a direktszűrőhöz kapható csőtoldatokkal egészen jól össze lehet hozni, csak maga a direktszrőnek kevesebb a hely, mert pont becsúszik a zárhíd alá, és kisit hozzáér a belső pereméhez ott, ahol már szinte a lámpa kezdődik.

Link to comment
Megosztás:

Kezd tele lenni a hócihőm ezzel a féltengely dologgal.Már lassan 5 hete, hogy szét van túrva a kisautó és már csak ezekre a fránya féltengelyekre várok.Már a rövidebb tengely készen is van, de nem vagyok vele kisegítve.Sajnos.A hosszú ugyanis nem fért bele a marós ember padjába, v. mifene...........

Lehet, jobban jártam volna, ha heggesztetek. :wub:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.