Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G szervízelés


tilona

Recommended Posts

Mi a fene kerül 400e-be a légyzsákban?

És ez még az olcsóbbik!

Komplett utasoldali légzsák műszerfalhéjjal együtt (mivel ugye azt is átüti amikor elműködik) 1.1M Ft. :blush: (volt 3 éve mikor utoljára néztem. Most már lehet hogy drágább...)

Amennyit mostanában érnek a G Astrák, elegendő egy kicsit erősebb kocc és gazdasági totálkárra veszik az autót...

Link to comment
Megosztás:

És ez még az olcsóbbik!

Komplett utasoldali légzsák műszerfalhéjjal együtt (mivel ugye azt is átüti amikor elműködik) 1.1M Ft. :blush: (volt 3 éve mikor utoljára néztem. Most már lehet hogy drágább...)

Amennyit mostanában érnek a G Astrák, elegendő egy kicsit erősebb kocc és gazdasági totálkárra veszik az autót...

Hát ha eldurran a 2 lufi az 1.5 milla, és akkor ott törik más is, és akkor már tényleg gazdasági totálkár.

Amúgy ilyenkor hogy fizet a biztosító? A kocsi teljes összegét, vagy hogy? (eddig nem volt részem, ergo nem tudom)

Jobb ha az ember vesz egy olyat, ami máshol törött, és a lufik épek, és még az eladott alkatrészből akár jól is jön ki.

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam azért ezt beteszem ide, mert a lélegzetem elállt mikor megláttam az árat.Megkérdeztem a márkakereskedést ahol a kocsit vettem, és ezt küldték vissza: http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

csak cseréld ezt.

http://www.ebay.co.uk/itm/Vauxhall-Opel-ASTRA-G-Mk4-ZAFIRA-A-98-04-Drivers-Airbag-Steering-Wheel-New-/221004597931?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3374e68aab

kb 6500ft és új!!

Link to comment
Megosztás:

Hát ha eldurran a 2 lufi az 1.5 milla, és akkor ott törik más is, és akkor már tényleg gazdasági totálkár.

Amúgy ilyenkor hogy fizet a biztosító? A kocsi teljes összegét, vagy hogy? (eddig nem volt részem, ergo nem tudom)

Jobb ha az ember vesz egy olyat, ami máshol törött, és a lufik épek, és még az eladott alkatrészből akár jól is jön ki.

Megállapítja az ép kocsi értékét,

megállapítja a roncs értékét,

a különbözetet kifizeti, esetleg felajánlja, hogy segít értékesíteni a roncsot.

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlök Mindenkit!

Új vagyok a fórumon és azonnal nagyon segítségre van szükségem.

Ezen az oldalon olvastam korábban az EGR "ledugózásáról" ezzel azóta sem volt problémám. ( cca.3 éve)

Motorkód:Z16XE

Jelenlegi problémám a következő: Ha a motor üzem meleg lett és valamiért megállok - leállítom az autót - normálisan indul, de 3500 max. fordulatnál nem megy feljebb. Autópályán vagy 80-90km/h felett gyújtás le, vissza aztán megy rendesen tovább. Időnként ezt meg kell ismételni néhányszor mert most már így sem karja az igazat.

Először a vezérmű tengely visszajelzőt jelezte hibának a komputer => csere, aztán a főtengely visszajelző ugyanaz de még mindig nem megy, illetve a fordulatos problémát még mindig csinálja.

Mit tegyek?!

SEGÍTSETEK !!!

Köszönöm előre is mindenkinek.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

G Astra-m van és mostanában reggel az első indításkor rángatózva egyenetlenül indul a motor.

A hozzá szólásokból azt szűrtem le, hogy alapjárati motort kellene ki tisztítani.

Csak az a baj, hogy nem találom.

Tudna valaki segíteni, hogy hol kell keresnem?

Astra G 1,2

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Volna egy olyan kérdésem hogy van egy G astrám 1,2 Motorkód x12xe. A hiba már megvan EGR (agr) szelep. Leszedtem kitísztottam de sajnos hiába mert a szelep már nem működik. (beszorult) Az lenne a kérdésem hogy a B corsának ugyanez az egr szelepe? Képeken teljesen azonos.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Volna egy olyan kérdésem hogy van egy G astrám 1,2 Motorkód x12xe. A hiba már megvan EGR (agr) szelep. Leszedtem kitísztottam de sajnos hiába mert a szelep már nem működik. (beszorult) Az lenne a kérdésem hogy a B corsának ugyanez az egr szelepe? Képeken teljesen azonos.

igen ugyan az ,ha corsa is x12xe ,

de szerintem a z12xe be is olyan van... meg az x10xe,z10xe,z14xep.... talán ezek egyformák

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok skacok. Van egy G Astrám, xe12 motorkódú, 55kw-os, 2003-as. Tönkrement a vezérlőkompjúterem, nem tudnátok ajánlani valakit, akinek van bontott, és ki is cserélné a hétvégén? e-mail címem vajkfia@postafiok.hu. Segítségeteket előre is köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok skacok. Van egy G Astrám, xe12 motorkódú, 55kw-os, 2003-as. Tönkrement a vezérlőkompjúterem, nem tudnátok ajánlani valakit, akinek van bontott, és ki is cserélné a hétvégén? e-mail címem vajkfia@postafiok.hu. Segítségeteket előre is köszönöm

Van még hely ahová be tudod írni?

Válaszolni fognak akkor is ha csak a megfelelő helyen kérdezel!

Link to comment
Megosztás:

Az nem baj, hogy azt a két szegecset lefúrom, és nem lesz utána ott szegecs?

Vagy ha lefúrom, akkor az újat is oda lehet szegecselni?

hy

a szegecs csak azért van bent hogy normálisan álljon a burkolat, én nem szegecselten mert nincs hozzá cuccom,hanem odaragasztottam,ukdm berneres ragasztoval az volt itthon,na nem akarsz szegecselni akkor ragaszd oda valamilyen jóminöségű ragysztoval!

üdv

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

G Astra 5 ajtó, fehér - sajna egy őzike végignézte a verda bal oldalát.. :( Merre tudnék bal első sárvédőt és bal hátsó ajtót találni? Bontókat próbáltam, de fehér színben sehol nincs :( Merre keressek? :)

Üdv és köszi,

Atesz

Hát hogy jó állapotú és olyan fehéret találj mint a tied, és ne üssön el, ahhoz szerencse kell, de nagy...

Link to comment
Megosztás:

Hát hogy jó állapotú és olyan fehéret találj mint a tied, és ne üssön el, ahhoz szerencse kell, de nagy...

Úgy néz ki, hogy sikerült egy komplett fehér sedan-t (ajtóra sztem uaz, mint az 5 ajtós) találni, abból lesznek az alkatrészek :) Mellesleg itt volt az adok-veszekben :))

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.