Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G szervízelés


tilona

Recommended Posts

Ha kedvezményes az ár, akkor már nem is kell jól megcsinálni? :D

na akkor a sors fintora. másodszor sem lett jó. ma bementem és mondtam, hogy nem jó. a srác annyit mondott, hogy az értékek jók nem tudja mi a baj, de azt látta tegnap, hogy kicsit ferde a kormány. kérdezem én hogy akkor minek adta vissza hogy jó????? nah mindegy holnapra megint kaptam időpontot, és azt mondták ha nem tudják megcsinálni visszaadják a pénzt. :D :D :lol:

hát ez f@sza, 1 hétig mászkálok hozzájuk még jó hogy visszaadják ha nem tudják megcsinálni. :)

Link to comment
Megosztás:

Mi az hogy nem tudnak úgy futóművet állítani hogy nem áll középen a kormány?

Azért mert ehhez már 2 ember kéne? (egy tartja a kormányt középállásban, egy másik meg közben helyes értékre állítja a futóművet) Nekem seperc alatt megcsinálták a Marsóban, igaz én voltam aki tartotta a kormányt középállásban.

Link to comment
Megosztás:

Mi az hogy nem tudnak úgy futóművet állítani hogy nem áll középen a kormány?

Azért mert ehhez már 2 ember kéne? (egy tartja a kormányt középállásban, egy másik meg közben helyes értékre állítja a futóművet) Nekem seperc alatt megcsinálták a Marsóban, igaz én voltam aki tartotta a kormányt középállásban.

most erre mit mondjak??? számomra is meglepő, hogy ez akkora gondot okoz.

1 biztos, többet oda nem viszem. ha holnap sem jön nekik össze akkor elviszem máshova.

Link to comment
Megosztás:

most erre mit mondjak??? számomra is meglepő, hogy ez akkora gondot okoz.

1 biztos, többet oda nem viszem. ha holnap sem jön nekik össze akkor elviszem máshova.

Nekem kicsit igazodott és már kevésbé áll félre (tudom ez hülyeség, de mégis), bár lehet csak megszoktam. Úgy látszik opeléknál sehol sincs középen a kormány. :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem kicsit igazodott és már kevésbé áll félre (tudom ez hülyeség, de mégis), bár lehet csak megszoktam. Úgy látszik opeléknál sehol sincs középen a kormány. :)

Pedig annak középen kell lennie.

Amikor nekem elment a futóművem, akkor ferdén állt a kormány...

Link to comment
Megosztás:

Na, most voltam lengéscsillapító mérésen. Bizonytalannak éreztem a hátulját. Jó volt a megérzésem.

1.tengely bal: 69% megfelelő

jobb: 56% megfelelő

2.tengely bal:55% megfelelő

jobb: 3% alkalmatlan

900Ft-ba került a művelet. Bárd.nál 10-től 19 ezerig van lengéscsillapító -37%. Lip a legolcsóbb, Monroe a legdrágább. Ti milyet tennétek bele?

Link to comment
Megosztás:

Na, most voltam lengéscsillapító mérésen. Bizonytalannak éreztem a hátulját. Jó volt a megérzésem.

1.tengely bal: 69% megfelelő

jobb: 56% megfelelő

2.tengely bal:55% megfelelő

jobb: 3% alkalmatlan

900Ft-ba került a művelet. Bárd.nál 10-től 19 ezerig van lengéscsillapító -37%. Lip a legolcsóbb, Monroe a legdrágább. Ti milyet tennétek bele?

A Lip és a monroe, lehet csak a reklámjuk nagy..

Én Bilstein-t raktam bele kb. 2 hete.

Nagyon jó minőségű.

A ZSU-nál voltak kedvezménnyel, asszem 10 körül darabja.

Link to comment
Megosztás:

A Lip és a monroe, lehet csak a reklámjuk nagy..

Én Bilstein-t raktam bele kb. 2 hete.

Nagyon jó minőségű.

A ZSU-nál voltak kedvezménnyel, asszem 10 körül darabja.

Az jó ár. Lehet az enyémbe is az kerül. A ZSU minek a fedőneve? :)

Link to comment
Megosztás:

Na, most voltam lengéscsillapító mérésen. Bizonytalannak éreztem a hátulját. Jó volt a megérzésem.

1.tengely bal: 69% megfelelő

jobb: 56% megfelelő

2.tengely bal:55% megfelelő

jobb: 3% alkalmatlan

900Ft-ba került a művelet. Bárd.nál 10-től 19 ezerig van lengéscsillapító -37%. Lip a legolcsóbb, Monroe a legdrágább. Ti milyet tennétek bele?

Az aztán igen, jól kifeküdt.

Műszakin amúgy mekkora tűrést engednek?

Fékeknél ha jól tudom 10% eltérés lehet... Astránál gondolom a dobfék a macerásabb...

Link to comment
Megosztás:

Az aztán igen, jól kifeküdt.

Műszakin amúgy mekkora tűrést engednek?

Fékeknél ha jól tudom 10% eltérés lehet... Astránál gondolom a dobfék a macerásabb...

Az elsőnél 18% az eltérés, az még vizsgaképes. Úgy tudom 20-ig jó.

Link to comment
Megosztás:

Hali, első hátsó fékeket komplett le szeretném cserélni, elöl nyikorog össze vissza fékezésnél, de jól fog, hátul viszont a dobfékek már szinte semmit nem fognak, multkor satuzásnál ki is csuszott a segge emiatt, még jó hogy éber voltam igy elmaradt a karambol. Mit milyen betétet érdemes venni előre (ár?), illetve komplett mennyibe fájhat ez majd nekem kb ? Gondolkozok a tárcsa cserén is elöl valami erősebb (sport) változatra, ezzel kapcsolatban tapasztalatok?

Link to comment
Megosztás:

Hali, első hátsó fékeket komplett le szeretném cserélni, elöl nyikorog össze vissza fékezésnél, de jól fog, hátul viszont a dobfékek már szinte semmit nem fognak, multkor satuzásnál ki is csuszott a segge emiatt, még jó hogy éber voltam igy elmaradt a karambol. Mit milyen betétet érdemes venni előre (ár?), illetve komplett mennyibe fájhat ez majd nekem kb ? Gondolkozok a tárcsa cserén is elöl valami erősebb (sport) változatra, ezzel kapcsolatban tapasztalatok?

Ha fékezésnél a hátulja kicsúszott, akkor túl jól fogott a hátulja. Nézesd meg fékpadon, lehet a fékerő elosztóddal van baj. Normál esetben sosem blokkolhat a hátsó kerék. Csak kézifékkel.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.