Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Szedd le a kormányburkolatot, és ha van alatta egy kis 4 pines, szabadon álló, hosszúkás, téglatest alakú csati, akkor nagy valószínúséggel full be van vezetékezve a kocsid... (a csatiért akár mélyre is be kell nyúlni, ha hátracsúszott). Ha én, mint műszaki antitalentum leszedtem a kormányburkolatot és beraktam az új kart, akkor tuti Te is meg tudod csinálni :D Kuplungkapcsolód szerintem tuti van. 6E Ft körül van a tempomatos kar, akinek van TECH2-je az fel is tudja ismertetni (itt gondolom, sokaknak van).

Hétvégén megnézem a kormányburkolat alatti csatlakozót, a tempomatos kar a cromax-nál kb. 5700,- ft-ba kerül (ezt már megnéztem). Ha van csatlakozó, akkor megveszem a kart, és már csak egy olyan kollégát kell keríteni Debrecen és környékén, akinek van Tech 2-je.

Link to comment
Megosztás:

Hétvégén megnézem a kormányburkolat alatti csatlakozót, a tempomatos kar a cromax-nál kb. 5700,- ft-ba kerül (ezt már megnéztem). Ha van csatlakozó, akkor megveszem a kart, és már csak egy olyan kollégát kell keríteni Debrecen és környékén, akinek van Tech 2-je.

Sokat könnyít a dolgon, hogy nem kell hozzá TECH-2!!!!

Elég az OP-COM és egy PC.

:D

Link to comment
Megosztás:

Na csak azért mondom, mert TECH-2 vidéken mint a fehér holló...

OP-COM meg még falun is van kettő minimum! :D Így a programozás ára is max a fele a tech-2-höz képest.

Ha én ezt korábban tudom... Tőlem 5E-t kértek el a felprogramozásért... Igaz, hogy szoftvert is frissítettek rajta..

Link to comment
Megosztás:

Na csak azért mondom, mert TECH-2 vidéken mint a fehér holló...

OP-COM meg még falun is van kettő minimum! :D Így a programozás ára is max a fele a tech-2-höz képest.

Még akkor is keresnem kell valakit Debrecen vagy környékén, aki meg tudja csinálni.

Link to comment
Megosztás:

Hétvégén megnézem a kormányburkolat alatti csatlakozót, a tempomatos kar a cromax-nál kb. 5700,- ft-ba kerül (ezt már megnéztem). Ha van csatlakozó, akkor megveszem a kart, és már csak egy olyan kollégát kell keríteni Debrecen és környékén, akinek van Tech 2-je.

Szia!

K_p254_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Egy ilyesmi csatlakozót kell keresned,ez a képen le van ragasztva szig. szalaggal,de tényleg tégla lap alakú,ahogy az előttem szólók írták.

Link to comment
Megosztás:

Kezd érdekelni a dolog a tempomat beszereléséről, aktiválásáról.

2003-as évjáratú Z17DTL motorkódú Astrámba vajon elég lenne venni egy tempomatos indexkart és felprogramoztatni?

Honnan tudom ezt meg, és hol programoznak ilyet és mennyiért?

abba be kell kábelezni a tempomat kart,

és programozni is.

Link to comment
Megosztás:

Még akkor is keresnem kell valakit Debrecen vagy környékén, aki meg tudja csinálni.

Én csak fizetőst tudok ajánlani. Kányási László OPEL autóelektromos mester Db. Vak Bottyán 56. 70/272-5728

Link to comment
Megosztás:

Szia!

http://kepfeltoltes.hu/thumb/110701/K_p254...ltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja.

Egy ilyesmi csatlakozót kell keresned,ez a képen le van ragasztva szig. szalaggal,de tényleg tégla lap alakú,ahogy az előttem szólók írták.

bár az enyébe lenne ilyen csati....

Egyenlőre az elektromos szerelőmet nem tudtam rávenni hogy bekábelezze, de ami késik nem múlik. :D

Link to comment
Megosztás:

Hétvégén megnézem a kormányburkolat alatti csatlakozót, a tempomatos kar a cromax-nál kb. 5700,- ft-ba kerül (ezt már megnéztem). Ha van csatlakozó, akkor megveszem a kart, és már csak egy olyan kollégát kell keríteni Debrecen és környékén, akinek van Tech 2-je.

Ez a tempomatos kar nagyon jó áron van szerintem,nekem itt Veszprémben 11 000 ft-ot :D mondtak rá,hát nem is hoztam el.

Link to comment
Megosztás:

Azért azzal a tempomatos karral óvatosan, van ám többféle, nem mindegyik jó mindhez (pl. a dízelesé a benzinesbe és vice versa). Én megnéztem alvázszám alapján és mit ad isten nekem a legdrágább fajta kellett, valami ~22e Ft volt, bár ez legalább nem utángyártott hanem eredeti Opel.

Link to comment
Megosztás:

arra az 1 órára nem tudtad rávenni?milyen szerelőd van neked?

tőlem nem fogad el pénzt sosem, csak vigyem az alkatrészt. így azért nehéz rávenni. amikor építettük be a xenont akkor is hagytam neki 15e ft-ot az asztalán másnap a postaládámba találtam meg. erre vittem neki egy chivas regal-t azt sem fogadta el. pedig whisky párti. :D

Link to comment
Megosztás:

Azért azzal a tempomatos karral óvatosan, van ám többféle, nem mindegyik jó mindhez (pl. a dízelesé a benzinesbe és vice versa). Én megnéztem alvázszám alapján és mit ad isten nekem a legdrágább fajta kellett, valami ~22e Ft volt, bár ez legalább nem utángyártott hanem eredeti Opel.

Micsoda? ebből is többféle van? Akkor lehet, h megint mázlim volt, mert én csak úgy vettem egyet.... Erről nem is hallottam, h többféle lenne, eddig nem is írták sehol. És miben más, hogy az egyik 4x annyi? Nem csak annyi a különbség, hogy a 6E Ft-os az utángyártott? (ránézésre tök olyan, mint a gyári.)

Link to comment
Megosztás:

Micsoda? ebből is többféle van? Akkor lehet, h megint mázlim volt, mert én csak úgy vettem egyet.... Erről nem is hallottam, h többféle lenne, eddig nem is írták sehol. És miben más, hogy az egyik 4x annyi? Nem csak annyi a különbség, hogy a 6E Ft-os az utángyártott? (ránézésre tök olyan, mint a gyári.)

Hát Astrából volt egy AP és egy DX jelzésű alvázszámtól függően, az AP jelű volt a régebbi alvázszámúakhoz, de az már nem kapható, sima Astra G-hez a DX jelű kell. Aztán van még egy EP jelzésű is, asszem ez való az automatához. Aztán vannak még az AH, BJ, AL, AJ, BK és BM jelzésű karok, ezek is tempomatos változatok, ugyanúgy néznek ki mint az eddigiek, de ezek Omega B-hez valók -> nem jók Astrába. És akkor még nem említettem a B Vectra karokat sem...

Link to comment
Megosztás:

Hát Astrából volt egy AP és egy DX jelzésű alvázszámtól függően, az AP jelű volt a régebbi alvázszámúakhoz, de az már nem kapható, sima Astra G-hez a DX jelű kell. Aztán van még egy EP jelzésű is, asszem ez való az automatához. Aztán vannak még az AH, BJ, AL, AJ, BK és BM jelzésű karok, ezek is tempomatos változatok, ugyanúgy néznek ki mint az eddigiek, de ezek Omega B-hez valók -> nem jók Astrába. És akkor még nem említettem a B Vectra karokat sem...

Hűha, meg sem kísérellek követni. Ehhez képest akkor szerencsém volt, vagy az alapkar való az enyémbe... Bár lehet, h kértek alvázszámot a vételnél, már nem emlékszem...

Link to comment
Megosztás:

te tudod :D

Mondj valami biztatót (beszerelési idő, ár, stb.) itt vagy privátban, mert augusztusban a családdal Budapest környékén járok, és ha nem kerülne túl sokba, meggondolnám a beszereltetését. Az a része viszont tényleg felejtős, hogy magamnak kicserélem a kart, felprogramoztatom és kész.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.