Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

ha véletlenül megtaláltad a műszerfalra való bekötést, légyszives küldd el nekem, mert engem érdekelne. hamarosan nekem is be lesz szerelve a tempomat viszont én szeretném ha visszajelezné. úgy "gyári". :D

:D

Nyílvánosban linkeljétek! Szerintem mindenkit érdekelne, így én is várom, ha van megoldás! Köszi!

Link to comment
Megosztás:

:D

Nyílvánosban linkeljétek! Szerintem mindenkit érdekelne, így én is várom, ha van megoldás! Köszi!

megpróbáltam az szervízben megkérdezni, de nem tudták rá a választ. szerintem túl sok munka kevés pénz van benne. a tempmatbeépítést vállalják, de a visszajelzést egyszerűen azt mondták nem tudják, hogyan kell megoldani.

Link to comment
Megosztás:

Szia! Neked a forgalmiban is kétszinű az autód? Vagy ott fehér maradt?

Volt valami oka, hogy a tetejét festeni kellett, vagy így képzelted el?

Szép! Jól áll neki! Én sosem mernék még fejben sem elképzelni egy ilyen drasztikus külső változást....

De ha más csinálja mindig jól megnézem! :D

Ez egy régi vágyam volt, hogy kétszinű legyen. Volt egy két javítás rajta ezért vágtam bele a festetésbe is műszaki előtt, igy a forgalmiba is belekerűlt.

A helyi szerv egyből lecsekkolta, hogy hivatalos-e :D Nem tudott belekötni!

Link to comment
Megosztás:

Ez egy régi vágyam volt, hogy kétszinű legyen. Volt egy két javítás rajta ezért vágtam bele a festetésbe is műszaki előtt, igy a forgalmiba is belekerűlt.

A helyi szerv egyből lecsekkolta, higy hivatalos-e :D Nem tudott belekötni!

Gratulálok! Jó áll neki! És ezek szerint akkor bátran is nézhetsz a közeg szemébe! :D

Link to comment
Megosztás:

Még ő sem! Megkérdeztem tőle. Azt mondta majd idővel lesz megoldás, de most még nem tudja. Azt is mondta, hogy a bowdenes gázpedálú autóknál van megoldás, de az elektromosoknál még nem tudja.

Minden egyéb komment és leírás nélkül ezt a két képet találtam a gépemen a témával kapcsolatban, nem tudom segít-e valamit:

263411-20110627-H55inK.jpg

263410-20110627-QLP4NE.jpg

Link to comment
Megosztás:

Minden egyéb komment és leírás nélkül ezt a két képet találtam a gépemen a témával kapcsolatban, nem tudom segít-e valamit:

%7Boption%7Dhttp://pics.coldline.hu/pics/263411-20110627-H55inK.jpg

%7Boption%7Dhttp://pics.coldline.hu/pics/263410-20110627-QLP4NE.jpg

Ez a bowdenes gázpedálhoz tartozó műszerfal. Van olyan bátor aki kipróbálná az újabbik fajtánál is? :D

Link to comment
Megosztás:

Valaki használ kormányvédőt? Egy elég nagy helyen lekopott a kormányom, állandóan ott fogom. Bal oldalt a kürt gomb alatt. :D

Ha valaki kíváncsi csinálok képeket. 65e km-nél elég csúnya. :D

Hát akkor vegyél rá kormányvédőt vagy egy bőrös kormányt! :D

Link to comment
Megosztás:

Most azt keresgetem. De már késő, mert eléggé lekopott, egyik napról a másikra. :D

De talán ha veszek rá, rosszabb nem lesz. :D

Ez milyen lenne? kormányvédő

Szia! Én egy időben használtam kormányvédőt, de hamar ledobtam. Lebeszélnélek róla, mert állandóan elmozdul, elforog, így nem kicsit balesetveszélyes. Inkább bőröztesd be, esztétikusabb és biztonságosabb is.

Link to comment
Megosztás:

Csuszkál rajta.

Balesetveszélyes!

Még meggondolom, de csak akkor veszem meg, (vagyis nem ilyet, mert ilyen nincs nekik) ha jól passzol, és ha fel lehet varrni rá. A ráteszem módszer az nekem sem tetszik. Holnap majd kiderül, hogy milyen is amit lehet kapni.

Link to comment
Megosztás:

Még meggondolom, de csak akkor veszem meg, (vagyis nem ilyet, mert ilyen nincs nekik) ha jól passzol, és ha fel lehet varrni rá. A ráteszem módszer az nekem sem tetszik. Holnap majd kiderül, hogy milyen is amit lehet kapni.

Bőröztesd be! Nekem 10e-be lebőrözték meg váltószoknyát + kézifékszoknyát is csináltak!!

Link to comment
Megosztás:

Bőröztesd be! Nekem 10e-be lebőrözték meg váltószoknyát + kézifékszoknyát is csináltak!!

Postafordultával küldöm a kormányom. Nálunk az egyik legfelkapottabb varroda 14-ért csinálja csak a kormányt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.