Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

immós a kocsid? annyiért nem volt drága

nááluk vetted a bicskakulcsot is, vagy ők csak szereltek?

Miért melyik G astra nem immos? B)

Mivel caesar a riasztó, így a caesarnál vettem a bicskakulcsot és értelemszerűen ők programozták fel 3. kulcsként a vezérlőegységre, ami 500ft volt és kb5perc.

Az immonak a chipjét én raktam át bele, ami szintén kb:5perc volt.

Majd a kulccsal elmentem a kulcsoshoz, aki belemarta a kívánt mintát a nyers kulcsszárba és kész is volt.

Link to comment
Megosztás:

Miért melyik G astra nem immos? :)

Mivel caesar a riasztó, így a caesarnál vettem a bicskakulcsot és értelemszerűen ők programozták fel 3. kulcsként a vezérlőegységre, ami 500ft volt és kb5perc.

Az immonak a chipjét én raktam át bele, ami szintén kb:5perc volt.

Majd a kulccsal elmentem a kulcsoshoz, aki belemarta a kívánt mintát a nyers kulcsszárba és kész is volt.

de az enyém is, csak nem tudtam, hogy minden G-s már olyan B)

az infót köszönöm :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem is megvan a hátsó ajtó nyitásérzékelő beszerelése.

Bal oldalon egy szivacsban volt a csatlakozó, jobb oldalt meg a kárpitot kellett megbontanom, szerencsére könyen szétjön, de összerakni kicsit macerásabb. B)

Link to comment
Megosztás:

Az enyémben (2003 G Astra 1.4) gyári elektromos ablak + riasztó van: működése gyárilag olyan, hogy az ablak NEM húzódik fel automatikusan riasztáskor vagy záráskor. Kívülről fel lehet ugyan húzni az ablakot zárás után, de csak úgy, hogy a kulcsot elfordítod jobbra, és ott tartod amíg fel nem húzódik. Szervizben berakattam vmi ketyerét, ami megoldja az automatikus felhúzást (sajna nem riasztásra, hanem már sima zárásra is, de valszleg csak így lehetett megoldani a gyári elektromos ablakkal és riasztóval). Szóval szerintem ne keseredj el :wink:

Hello.

Nekem is így működött az elektromos ablakom, de aksicsere óta nem hajlandó felhúzni kívülről a kulccsal.. neked volt esetleg hasonló tapasztalatod??

Link to comment
Megosztás:

Hello.

Nekem is így működött az elektromos ablakom, de aksicsere óta nem hajlandó felhúzni kívülről a kulccsal.. neked volt esetleg hasonló tapasztalatod??

Az autómata funkciója is megállt? Akksi csere után újra kell tanítani. Benne van a kezelési útmutatóban, hogyan kell.

Ha jól emlékszem gyújtáson 4-5 másodpercig nyomni felfelé mindkét ablakot folyamatosan. De keresd ki a könyvből, és megjavul!

Link to comment
Megosztás:

Attól is függ ám hogy hol veszed. Én anno besétáltam a helyi márkaszervizbe és cikkszám alapján megrendeltem kedvezmény nélkül valami 23e Ft-ért. Az tényleg gyári volt, de igazából nem tökmindegy ha teszi a dolgát és rendesen működik?

De igen, csak még zacskóban van. Majd igyekszem Wesszt megkeresni az ügyben, de mostanában sok a munka. B)

Link to comment
Megosztás:

Az autómata funkciója is megállt? Akksi csere után újra kell tanítani. Benne van a kezelési útmutatóban, hogyan kell.

Ha jól emlékszem gyújtáson 4-5 másodpercig nyomni felfelé mindkét ablakot folyamatosan. De keresd ki a könyvből, és megjavul!

Köszi a tippet.megcsináltam és megjavult.

Link to comment
Megosztás:

van valakinek gyári xenon-os autója?

vagy esetleg valaki meg tudja mondani, hogy milyen távolságra van a lámpa sarkától és a lámpa aljától a fényszórómosó spricnije?

A lökhárító belső felén megtalálod hogy mit kell kivágni, bele van sütve, mint a ködlámpa helye.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.