Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Én sem vágnám el sosem egy kábelt sem. Nagyon örülök hogy ez egy nem összegányolt kocsi, én sem fogom ilyenné tenni. Másik hiába nem látszik nekem a tudat már elég az ott el lett vágva. Nekem is TECH2es megoldás volt 1500 Ft ért nekem ennyit megért. Szerintem nem sok azért a tudatért hogy ha esetleg vissza akarom tenni a gyárit akkor két kattintással visszaállítható.

Link to comment
Megosztás:

Jah!Igaz nem ide tartozik,de remélem nem dorgálnak meg érte,hogy ide írom:a múltkor "beszélgettünk" az autóklímáról,nem az ALARM MV AUTÓKLÍMA volt az ATI-nál?,mert térkép szerint ők most a Nyárfa u 8-ba költöztek.

Igen ők voltak.

Régóta nem jártam náluk, úgyhogy én is csak annyit tudtam hogy elköltöztek, de hogy hová azt nem.

Link to comment
Megosztás:

Nézőpont kérdése.

Én találkoztam olyan hellyel ahol az ilyen kis 5 perces Tech-es programozásokat ingyen megcsinálták, másrészről meg én idegenkedem mindenféle irreverzibilis átalakítástól az autón, szóval nem hajtanék végre semmi olyan módosítást amit aztán később esetleg nem tudok a gyári állapotra maradéktalanul visszaállítani. Ebbe nálam beletartozik a vezetékek elvágása is (hiába forrasztod aztán össze, az már nem olyan lesz mint a gyári), szóval én csak akkor vágnék el egy vezetéket, ha van helyette tartalékba másik kábelkötegem amivel aztán később tudom pótolni az elmetszettet.

A hátsó ajtóba szerelek be hamarosan hangszórókat. Vettem olyan kábelköteget, amelyben benne vannak a szükséges PIN tüskék és be van vezetékezve. Mivel én sem akarom elvágni a kábelt azért, hogy rászikszalagozzam a hangszóró vezetékét ezért segítsetek abban, hogy milyen csatlakozót vagy kábelsarut kell venni, amit a hangszóró kábelre forraszthatok, hogy a kábelkorbács gyári csatlakozójába bedughatok.

Remélem érthető voltam. Ha nem, akkor este teszek fel képet a kábelkorbácson lévő hangszóró csatlakozóról.

Előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

hát szerintem nem nagy szám..a gyárihoz képest..

Nekem is N-joy van ilyen műszerfallal. És csatlakozom 1.2 gcc-hez. Szerintem nem nagy szám. Újonnan biztos szép, de 8 év távlatából a szürkén jól látszódnak a használat nyomai. Az átfestésen gondolkodom. És nekem a fekete is tetszik alapból. Szóval 1-2 éven belül vagy átfestem antracit szürkére, vagy cserélek feketére.

Link to comment
Megosztás:

A hátsó ajtóba szerelek be hamarosan hangszórókat. Vettem olyan kábelköteget, amelyben benne vannak a szükséges PIN tüskék és be van vezetékezve. Mivel én sem akarom elvágni a kábelt azért, hogy rászikszalagozzam a hangszóró vezetékét ezért segítsetek abban, hogy milyen csatlakozót vagy kábelsarut kell venni, amit a hangszóró kábelre forraszthatok, hogy a kábelkorbács gyári csatlakozójába bedughatok.

Remélem érthető voltam. Ha nem, akkor este teszek fel képet a kábelkorbácson lévő hangszóró csatlakozóról.

Előre is köszi

Lehet, hogy megválaszolom kérdésemet: ez az?

http://www.nteam.hu/?t=productoverview&kod=N00004493

Link to comment
Megosztás:

Ezt Te is meg tudod csinálni <_<

Ez igy igaz.Én most akarom bevonni a mocitetöt,mert lejött a lakk róla.Kb 7 ezer forintomba fog kerülni az egész müvelet.Az ebay-en http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?Vie...e=STRK:MEWNX:IT a legolcsobb,ma jött meg a csomag,kiválo minöség.Feltenni pedig nagyon egyszerü mivel van elég sok video

hogyan kell felrakni.Remélem segitettem valakinek.Olcsobb mint ujrafesteni,és sokkal jobban néz ki.
Link to comment
Megosztás:

Ez igy igaz.Én most akarom bevonni a mocitetöt,mert lejött a lakk róla.Kb 7 ezer forintomba fog kerülni az egész müvelet.Az ebay-en http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?Vie...e=STRK:MEWNX:IT a legolcsobb,ma jött meg a csomag,kiválo minöség.Feltenni pedig nagyon egyszerü mivel van elég sok video
hogyan kell felrakni.Remélem segitettem valakinek.Olcsobb mint ujrafesteni,és sokkal jobban néz ki.

Ha elkészült, rakhatnál fel képeket hogy milyen lett.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.