Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

szia valószinűsitheő hogy a kulcs a hibás ha valamelyik kis rögzítő fűl le van törve

ezt produkálja nállam is előfordult pakolj az elem tetejére annyi ujságpapír fecnit hogy nehezen tudd összerekni a két felet és szerintem meg fog javulni .

ez a leg ocsóbb módszer nállam, kulcsbelső lett cserélve de csak azért mert tönkrement a központi zár vezérlőm

az előző módszer nállam bevált ne sajnáld a papírdarabokat kell neki egy pár miliméter

Köszönöm a gyors reagálást megnéztem valóban ki volt lazulva az elemtartó ,az egyik felét beforrasztottam a másikat az emlitett módszerrel kihézagolom,ugy tűnik megjavult,A tartósságról majd később beszámolok.

Üdv. nafe47

Link to comment
Megosztás:

sziasztok,

valaki tudna segíteni nekem abban, hogy egy g astra alvázszám alapján megmondja nekem a központizár vezérlő egységének a típusát számát stb..

kösz

üdv

Hát ez nem lesz egyszerű.

Először is, az EPC alvázszám alapján maximum egy cikkszámot illetve katalógusszámot tud mondani központizár vezérlőre, de egyrészt mi van ha azt a típust többféle központizár vezérlővel is gyártották, másrészt meg az EPC sem éppen tévedhetetlen... Ha hozzáférhető az autó, szvsz egyszerűbb ha kibontod a centrálvezérlőt (asszem valahol a műszerfal alatt van) és megnézed mi van ráírva.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok,

valaki tudna segíteni nekem abban, hogy egy g astra alvázszám alapján megmondja nekem a központizár vezérlő egységének a típusát számát stb..

kösz

üdv

Jobb oldalt a műszerfal alatt található a központizár vezérlőegysége. Egy csavart kell csak kicsavarni Torx T20-as csavarhúzóval. Nemrégiben képet is készítettem róla, amikor a riasztót szereltem: http://imuplo.com/img/ad571278015492.jpg

Rajz az elhelyezkedésről: http://imuplo.com/img/b1d81278015921.jpg

Link to comment
Megosztás:

Jobb oldalt a műszerfal alatt található a központizár vezérlőegysége. Egy csavart kell csak kicsavarni Torx T20-as csavarhúzóval. Nemrégiben képet is készítettem róla, amikor a riasztót szereltem: http://imuplo.com/img/ad571278015492.jpg

Rajz az elhelyezkedésről: http://imuplo.com/img/b1d81278015921.jpg

értem kösz csak az a gáz, hogy nincs bent az egység, de kp zár elvileg kell benne lennie, na most ezért érdekelne a szám, hogy a bontóból melyik kell.... de ha nem egszerű a dolog akor elmegyek azt rápróbálom mindet. azért kösz mindenkinek

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnék lámpamosót beépíteni a G Astrámba. A gyári mechanikus dolgok már megvannak, csak a kapcsolóreléje hiányzik, amit az ára miatt inkább legyártanék magamnak. Valaki le tudná írni a pontos működését, illetve hogy hogyan van bekötve a gyári reléaljzat?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! :D Nem tud vki. 1 megbízható korrekt OPEL G ASTRA alkatrészest?? Nagyon sürgősen kellene nekünk G astra combi bontott nagy tető hátuljával-(csak egyben és nagyon szép állapotút,ha lehet pár éves kaszniról..)

Ha tudtok vmit légyszi szóljatok!! Köszi! ^_^

cimünk: kecafer@citromail.hu

06203815185

Link to comment
Megosztás:

Ledes nappali fény : LB 100 -ast nézzétek!!

http://www.google.hu/imgres?imgurl=http://...%26tbs%3Disch:1

Nagy itt a fogalomzavar!

Lámpának lámpa, ledesnek ledes, de "akár szúró, akár terítő, 900 lumenes fényerősség, ... pl. az ipar, a mezőgazdaság és az erdészet területe mellett akár a terepjárózás, kalandozás, túrázás szerelmeseinek is ideális."

A méretéről már nem is szólva: 132,08 cm / 7,5 cm / 7,8 cm. Rakj föl oldalanként 1-1 db-ot a KöHÉM v. uniós előírásoknak megfelelően!

Ezt neked nappalifény (daylight)? Ez már fénykard! smiley-sw001.gif

Link to comment
Megosztás:

Úgy is rá lehet kapcsolni, ha nem megy a motor :rolleyes:

Akkor sem ez a 25A fogja az akkut kinyírni. Indításkor egy 1,2-es benzinmotor is lazán felránt 120A-t, egy 1,7 dízel szerintem 200A felett. Előbb merül le, az biztos, dehát ne hagyjuk bekapcsolva a lámpát hosszú időre, akkor nem fog lemerülni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Két hónapja vagyok egy G Astra boldog tulajdonosa, már nagyon sokat olvasgattam a fórumot, sok szó esett az utólagos tempomat beépítésről, de valami nekem még nem teljesen világos. Azt írták itt többen is, hogy csak valamelyik Z14... (nem emlékszem pontosan) motorkódú autóba nem lehet beletenni a tempomatot, mert nem tudja a motorvezérlő. Az enyém egy 1998.09-havi X16XEL, ez alapján ebbe beépíthető lenne, de ahogy elnézem nekem a gázpedáltól egy bovden megy ki a motortérbe, vagyis akkor gondolom nem elektronikus a gázpedál. A kérdésem az lenne, hogy akadálya-e ez a gyári tempomat beépítésnek?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Két hónapja vagyok egy G Astra boldog tulajdonosa, már nagyon sokat olvasgattam a fórumot, sok szó esett az utólagos tempomat beépítésről, de valami nekem még nem teljesen világos. Azt írták itt többen is, hogy csak valamelyik Z14... (nem emlékszem pontosan) motorkódú autóba nem lehet beletenni a tempomatot, mert nem tudja a motorvezérlő. Az enyém egy 1998.09-havi X16XEL, ez alapján ebbe beépíthető lenne, de ahogy elnézem nekem a gázpedáltól egy bovden megy ki a motortérbe, vagyis akkor gondolom nem elektronikus a gázpedál. A kérdésem az lenne, hogy akadálya-e ez a gyári tempomat beépítésnek?

az enyém is ugyanez, még a hónap is stimmel <_< ...a tempomat tökéletesen működik...de ehhez tempomat motor kell, nem "csak" egy elektronika.... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

az enyém is ugyanez, még a hónap is stimmel <_< ...a tempomat tökéletesen működik...de ehhez tempomat motor kell, nem "csak" egy elektronika.... :rolleyes:

Köszi.

Most levettem a kormányoszlop burkolatát, és ha minden igaz megtaláltam a kormánykapcsoló plusz csatlakozóját (kis négy vezetékes), és a pedáloknál a kuplungkapcsoló csatlakozóját (3 vezetékes). Akkor az lenne még a kérdésem, hogy mennyibe fáj ez a szervómotor hozzá, és mennyire bonyodalmas ennek a beszerelése? Elektromos oldalról gondolom ehez is kellene találnom valami csalakozót a kábelkötegben. Esetleg tudnátok-e ajánlani valakit Kecskemét környékén hova lenne érdemes elvinni az ECU-t rátanítani.

Köszönöm előre is!

Link to comment
Megosztás:

Köszi.

Most levettem a kormányoszlop burkolatát, és ha minden igaz megtaláltam a kormánykapcsoló plusz csatlakozóját (kis négy vezetékes), és a pedáloknál a kuplungkapcsoló csatlakozóját (3 vezetékes). Akkor az lenne még a kérdésem, hogy mennyibe fáj ez a szervómotor hozzá, és mennyire bonyodalmas ennek a beszerelése? Elektromos oldalról gondolom ehez is kellene találnom valami csalakozót a kábelkötegben. Esetleg tudnátok-e ajánlani valakit Kecskemét környékén hova lenne érdemes elvinni az ECU-t rátanítani.

Köszönöm előre is!

nem kell tanítani....az enyém is be lett kötve megeflelően és már működik is..semmi tanítás nem kell neki...ez még nem olyan finnyás... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

nem kell tanítani....az enyém is be lett kötve megeflelően és már működik is..semmi tanítás nem kell neki...ez még nem olyan finnyás... :rolleyes:

Ezexerint mikor hogy... nekem minden ki volt építve, csak a kar kellett, de nem működött, kellett biztatni egy kis TECH2-vel. De onnantól OK. Lehet, hogy a tiedben volt tempomat csak kiszerelték a kart? (ha használtan vetted mondjuk....) Aztán lehet, h az egyik ilyen, a másik meg olyan, nem tudom... Régebben is írta valaki, h az övét sem kellett tanítani.

Link to comment
Megosztás:

Ezexerint mikor hogy... nekem minden ki volt építve, csak a kar kellett, de nem működött, kellett biztatni egy kis TECH2-vel. De onnantól OK. Lehet, hogy a tiedben volt tempomat csak kiszerelték a kart? (ha használtan vetted mondjuk....) Aztán lehet, h az egyik ilyen, a másik meg olyan, nem tudom... Régebben is írta valaki, h az övét sem kellett tanítani.

A tied elektromos gázpedálos, az övé meg bowdenes.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.