Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

ott a válasz. ez isuzu motor. ugytudom 8)

Azért maradjumk az extráknál: hogy miért nem tudom, de "jólnézki" alapon tettem "aluminium pedálokat" a gépre. Na itt kellett szembesülnöm az Uhuhu által leírt valósággal: :( Tényleg nem lehet állítani a gázon, mert közvetlenül a potiban a pedál és műanyag az egész átvitel. :oops: :D :D

A dízel: extra, mert drágább, és keveste fogyaszt, de az árát nem hozza vissza és SZSVSZ más! :!: Én benzinbuzi vagyok! :wink:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok Márkatársak!

Olyan egyszerű kérdésem lenne, hogy gondolom van olyan közületek, akinek a gépkocsija gyárilag fel van szerelve navigációs rendszerrel.

Egyszóval aki tud segítsen már a hozzá való navigációs lemezzel, mert sajnos a Kedves véletlenül kidobta a megunt CD lemezekkel együtt.

Akinek van az jelenkezzen már.

Előre is köszönöm!

Ivó

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A következő dologban kérném a segítségeteket:

Opel Astra-G tip. autóba szeretnék utólag előre ködlámpát építeni.

- Szerintetek ki vannak kábelezve előre a G Astrák első ködlámpa csatlakozói , elő van készítve a kábelezés?

- Ha esetleg elő van kábelezve, milyen szinten?

- Külön biztosítékot kell-e utólag beleszerelnem?

- Ha esetleg ki van kábelezve, a lámpakapcsolócsere után már müxik is ha összekötöm a kábeleket a lámpán?

- A lámpák rögzítése ki van alakítva? / a ködlámpahelyeit márkivágtam /

Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv.

Ui.: Lehet utángyártott első ködlámpát kapni G Astrához?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A következő dologban kérném a segítségeteket:

Opel Astra-G tip. autóba szeretnék utólag előre ködlámpát építeni.

- Szerintetek ki vannak kábelezve előre a G Astrák első ködlámpa csatlakozói , elő van készítve a kábelezés?

- Ha esetleg elő van kábelezve, milyen szinten?

- Külön biztosítékot kell-e utólag beleszerelnem?

- Ha esetleg ki van kábelezve, a lámpakapcsolócsere után már müxik is ha összekötöm a kábeleket a lámpán?

- A lámpák rögzítése ki van alakítva? / a ködlámpahelyeit márkivágtam /

Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv.

Ui.: Lehet utángyártott első ködlámpát kapni G Astrához?

Hogyan tudtad sérülésmentesen kivágni a ködlámpa helyét?

Én is ebben a cipőben járok.

A lámpa felfogatási helyei megvannak ill. ki van építve a vezeték. /legalább is az én járgányomban. 2003-as/

Elméletileg kell egy relé, egy bizti és egy első ködlámpás kapcsoló.

Mindennek meg van a helye. Bár az Opel Invesztánál azt mondták, hogy a régi kapcsolót át tudják alakítani úgy, hogy kapcsolni lehessen az elsőket is.

http://patacsi.hu/arlista.php

Itt nézz szét, itt találtam elfogadható árban ködlámpát.

Link to comment
Megosztás:

Hello !

Megnéztem a weboldalt egész jó áron van ködlámpa.

A ködlámpa helyeit, FERM csiszolóval vágtam ki, előtte megfúrtam nagyon vékony fúróheggyel. Elég sokáig tartott, de klassz lett. Úgy gondoltam hogy ahol lehet a rögzítési felületeken megfogatom csavarral, és körbenyomom a lámpa szélén sikaflex-el.

Utána néztem a kábelezésnek, egy szabadon lógó stekkert találtam a lökhárító belső falára pántolva. Ez lenne a ködlámpa gyári kábele??? Ennek a kábelnek a vége a müszerfal alatt található biztosítékházban végződik?

Köszi a segítséget.

Üdv.

Ui.: A lökhárítót nem szereltem le, úgy vágtam ki. A SIKAFLEX szuper jo, a kombinak a csomagtérajtója alá azzal ragasztottam fel a a díszlécet.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!Nagyon örültem,hogy megtaláltalak Titeket,mert rengeteg kérdésre megkaptam a választ a topicok között(mondjuk hajnalig olvasgattam),csak egy témát nem láttam még.Lassan egy hete lecseréltem az F-es Astrát egy vadiúj G 14XEP-re és valami váltózárat szeretnék bele,hogy ne nagyon lovasítsák meg,mert erre nálunk már volt példa.Van valami tapasztalat,hogy melyik típus illeszkedik a legjobban hozzá és persze azért nehezen semlegesíthető?

Majd akarok bele valami kapcsolót is,de egyenlőre ez lenne az első számú project.

Előre is köszi a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Na igen,ezzel én is így vagyok.Riasztót nem akarok,mert a kutyát nem érdekli,hogy visít,valami kis egyedi dolog mindenképpen lesz benne.Sajnálom szétbombázni a váltózár miatt,ráadásul ha nagyon akarják,beültetnek valakit és már húzzák is.Nagyon filózom a gyári Opel baltán,mert elvileg az lefogja a légzsákot is,azáltal nehéz leszedni a kormányt.Még olcsobb is lenne mint a váltózár,csak sajna sehol sincsen,láttatlanban meg megrendelni.........

Link to comment
Megosztás:

....,ráadásul ha nagyon akarják,beültetnek valakit és már húzzák is.........

????

Nekem váltózáram is van (alacsonyfrekis jeladó pl. GSM-re sms küldő riasztó), de kormány az egyáltalán nincs. Macerás tárolni.

Defend-lock a tuti! Szerintem! 40ért 1 óra alatt berakják és nem kell nézned, hogy atomjaira bontják a középkonzolt. Tök elégedett vagyok vele.

Trélerrel meg úgyis elviszik! Ismerős kocsiját a moszkva téren fényes nappal kidaruzták a sorból és már vitték is.

Link to comment
Megosztás:

Hát igen,mindenképpen rakok bele valami tiltást is és már holnapra van időpontom váltózár szerelésre(Diamond lock),csak nem akartam szétbombázni a pár napos autót.Elméletileg csak a kardánalagút borítását kell leszedni,nem?A középkonzolt is szét kell kapni?Nem örülnék,ha utána zörögne........

Link to comment
Megosztás:

Hát igen,mindenképpen rakok bele valami tiltást is és már holnapra van időpontom váltózár szerelésre(Diamond lock),csak nem akartam szétbombázni a pár napos autót.Elméletileg csak a kardánalagút borítását kell leszedni,nem?A középkonzolt is szét kell kapni?Nem örülnék,ha utána zörögne........

Igaz, rosszul irtam, tényleg csak az alagutat kell. Gondolom, mert nem láttam! :wink:

Diamondot nem ismerem. A defendbe az a jó, hogy nem kell az egész betétet kihuzogatni, meg berakni, hanem csak 1,5cm lóg ki és azt kell elfordítani és benyomni. Nyitáskor, meg a kulcs elfordításakor kiugrik 1,5 centire.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hello!Az lenne a kérdésem,ha az Opel szervízben beszerelnek utólag elektromos ablakemelőt,akkor csak betesznek egy motor a tekerő helyére,vagy pedig kicserélik az egész mechanikát?(úgy mintha gyári lenne?)És ez mennyibe kerülne az első 2 ajtóba,mármint a rendes gyári mechanikás?Köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! Tud valaki olyan utólagos elektromos ablakemelő beépítésről, ami gyári helyre történik az Astrába? Venni akartam gyári kapcsolót meg kapcsolókeretet és úgy beépíteni, de azt mondták, hogy nem működteti csak a gyárit, mert először a vezérlőegységnek küldi a jelet és csak utána húzódik le v. fel az ablak!

Légyszi, ha tudtok segítsetek! Köszi! Hb.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! Tud valaki olyan utólagos elektromos ablakemelő beépítésről, ami gyári helyre történik az Astrába? Venni akartam gyári kapcsolót meg kapcsolókeretet és úgy beépíteni, de azt mondták, hogy nem működteti csak a gyárit, mert először a vezérlőegységnek küldi a jelet és csak utána húzódik le v. fel az ablak!

Légyszi, ha tudtok segítsetek! Köszi! Hb.

Szvsz keress hozzá gyári, de bontott cuccokat.Nálunk F Astrásoknál ez nagy divat, és tartósabb a gyári e.ablak, mint az utólagos Autoflexes dolgok.

Link to comment
Megosztás:

Már próbáltam nézni bontott cuccot, de itt Nyíregyházán semmi nincs! Nem találtam bontott G-s astrát! Esetleg nem tudsz valami frankó opel bontót vhol a környéken! Esetleg Miskolcon? Köszi! Hb.

Sajnos nem vok arrafelé ismerős, de van itt a fórumon néhány ember a környékről, szvsz bizti segítenek! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.