Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Európában hol volt 3,8 as motor? :D :)

Picit utánanéztem ennek mert rémlett mintha a Rover használt volna ilyesmi motort, de ez végül mellékvágánynak bizonyult. :) Ellenben kiderült hogy a 3.8-as GM V6-ot (ismertebb nevén Fireball motort) már '62-től gyártották a michigani Flintben, és még ma is az előkelő 5. helyet foglalja el a 20. század legjobb motorjainak listáján. :D

Link to comment
Megosztás:

Picit utánanéztem ennek mert rémlett mintha a Rover használt volna ilyesmi motort, de ez végül mellékvágánynak bizonyult. :) Ellenben kiderült hogy a 3.8-as GM V6-ot (ismertebb nevén Fireball motort) már '62-től gyártották a michigani Flintben, és még ma is az előkelő 5. helyet foglalja el a 20. század legjobb motorjainak listáján. :D

és a cih hol található ezen a listán???? :)

Link to comment
Megosztás:

No igen, ugyanazt az oldalt nézzük... Ezért írtam anno, hogy nem 100%, hogy elmegy ez ólommentessel (bár elsőre sikerült azt tankolnom bele - megszokásból - lévén ez egy 60 as évekbeli moci. Mondjuk elviselném azt a 260 lovat amit a mostani feltöltött motorból hoztak ki. :D

Picit utánanéztem ennek mert rémlett mintha a Rover használt volna ilyesmi motort, de ez végül mellékvágánynak bizonyult. :) Ellenben kiderült hogy a 3.8-as GM V6-ot (ismertebb nevén Fireball motort) már '62-től gyártották a michigani Flintben, és még ma is az előkelő 5. helyet foglalja el a 20. század legjobb motorjainak listáján. :)
Link to comment
Megosztás:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/senat...senator-3764104

most épp ezt bontom.......hát gyerekek ha láttatok szar autót.... :)

szedem ami kell nekem és látom,hogy az olajnyomás gomba a blokktól 15 centire a motortérben van......jobban nézem és kilátok a karteren keresztül a földre.

el van törve a 6. hajtókat és ez kiverte az olajgombát meg a kartert is klyukasztotta.

szegény srácot lehervasztottam rendesen.

a belső bőrőzése meg kutyaólba való......ingyen sem kellene.

Link to comment
Megosztás:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/senat...senator-3764104

most épp ezt bontom.......hát gyerekek ha láttatok szar autót.... :)

szedem ami kell nekem és látom,hogy az olajnyomás gomba a blokktól 15 centire a motortérben van......jobban nézem és kilátok a karteren keresztül a földre.

el van törve a 6. hajtókat és ez kiverte az olajgombát meg a kartert is klyukasztotta.

szegény srácot lehervasztottam rendesen.

a belső bőrőzése meg kutyaólba való......ingyen sem kellene.

Ha minden rossz rajta, akkor mit bontasz ? :)

Link to comment
Megosztás:

Pedig kevés km, meg garázsban tartott :D :D

Mi mi a baj a bőrőzéssel? :)

Amúgy tehát 0 lovas mert a kovácsolt dugyttyúk stb azok nem mükődj :D

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/senat...senator-3764104

most épp ezt bontom.......hát gyerekek ha láttatok szar autót.... :)

szedem ami kell nekem és látom,hogy az olajnyomás gomba a blokktól 15 centire a motortérben van......jobban nézem és kilátok a karteren keresztül a földre.

el van törve a 6. hajtókat és ez kiverte az olajgombát meg a kartert is klyukasztotta.

szegény srácot lehervasztottam rendesen.

a belső bőrőzése meg kutyaólba való......ingyen sem kellene.

Link to comment
Megosztás:

a bőr az műbőr......meg nincs ráfeszítve a felületekre.csúnya a varrás is.

a srác még ment a motorral igy szal azért van benne 1-2 paci. :)

Pisti!! Jóval ezelött írtam róla,hogy ezt a kocsit KB 4 éve néztem Kecskemézen és már akkor hányadéknak láttam. : :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.