Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Rekordosok, vki csinálna a kedvemért egy fényképet, hogy meddig nyílik fel a csomitető? Meg a pálcák stb?

Vhogy fura ez a max 60 fok, meg gyárilag behegesztett "ütközö", meg egy teleszkóp, ami nem műxik...

Továbbá vajon hogy lehetne beépíteni egy amerikai rendszerű centrálzárat a verdába? (Most nem emlékszem hátol, van-e, és ha van, hány vezetékes a centrálzárhoz menű kábelköteg.

Link to comment
Megosztás:

Rekordosok, vki csinálna a kedvemért egy fényképet, hogy meddig nyílik fel a csomitető? Meg a pálcák stb?

Vhogy fura ez a max 60 fok, meg gyárilag behegesztett "ütközö", meg egy teleszkóp, ami nem műxik...

Továbbá vajon hogy lehetne beépíteni egy amerikai rendszerű centrálzárat a verdába? (Most nem emlékszem hátol, van-e, és ha van, hány vezetékes a centrálzárhoz menű kábelköteg.

nekem caravan-om van... :)

az egész jól kinyilik,lefotózzam???? :)

Link to comment
Megosztás:

Rekordosok, vki csinálna a kedvemért egy fényképet, hogy meddig nyílik fel a csomitető? Meg a pálcák stb?

Vhogy fura ez a max 60 fok, meg gyárilag behegesztett "ütközö", meg egy teleszkóp, ami nem műxik...

Továbbá vajon hogy lehetne beépíteni egy amerikai rendszerű centrálzárat a verdába? (Most nem emlékszem hátol, van-e, és ha van, hány vezetékes a centrálzárhoz menű kábelköteg.

Hello!

Én holnap tudnám lefényképezni, ma sötétbe érek haza...

nekem nincsen teleszkópom(gázrugóra gondolok) nem is tudtam hogy van benne gyárilag, vagy belerakható.

Az amerikai centrálzár alatt azt érted, hogy nem kulccsal, hanem elektronikusan nyitható? Mert ha igen, akkor igen, beépíthető. Én is utólag raktam bele, megvan neki a helye, csak föl kell rakni. Egy vezeték megy hátra, nekem még egy relé lett beszerelve a motortérbe, mert aszonta a szaki, hogy sok amper kell neki, kell a vastag vezeték, a kapcsolót nem kéne terhelni. Szerintem sokkal kényelmesebb gombbal nyitogatni, mint kulccsal, jó dolog sztem.

Ha erre gondoltál, akkor remélem segítettem, ha nem akkor bocs.

Aztán ha holnap délutánig nem lesz fotód, akkor lekapom.

üdv:

L

Link to comment
Megosztás:

Délután én is tudok fotózni. Gyárilag nincs teleszkóp, hanem két torziós pálca van keresztben a kalaptartó alatt, és a zsanéron. Ha jól eml, a Ladáknál is hasonló megoldás van. Gyárilag rendelhető extra volt a gombbal nyitható csomagtérajtó. Anyum Rekordjába egy önindító behúzótekercse került, de nejem Rekordjában és az Omegámban Asconába való csomagtérnyitó lett berakva, melyeket a Vaterán lőttem. Nálunk is le lett relézve, hogy ne égesse szét a kapcsolót.

Link to comment
Megosztás:

a pálca tiszta ugyanaz mint az A Omegámban, csak fura, hogy - majd lefotózom - gyárilag be van hegesztve egy ütköző, és nem nyílik fel teljesen, és be van rakva egy teló.

Ebben gyári az elektromos csominyitó - mint a 82 es Asconámban :) csak, mivel a pálcák gyengék nem nyílik fel, mikor kinyit a zár.

Csak azt gondoltam, naivan, hogy - mivel ilyet sose láttam - a teló is "alapfelszereltség"

Délután én is tudok fotózni. Gyárilag nincs teleszkóp, hanem két torziós pálca van keresztben a kalaptartó alatt, és a zsanéron. Ha jól eml, a Ladáknál is hasonló megoldás van. Gyárilag rendelhető extra volt a gombbal nyitható csomagtérajtó. Anyum Rekordjába egy önindító behúzótekercse került, de nejem Rekordjában és az Omegámban Asconába való csomagtérnyitó lett berakva, melyeket a Vaterán lőttem. Nálunk is le lett relézve, hogy ne égesse szét a kapcsolót.
Link to comment
Megosztás:

Kösz Kori megtette :)

Az amerikai alatt azt értem, hogy kulccsal nyitva csak a vezető oldali nyílik, és belülről lehet nyitni a többit, ill zárni.

Az a bajom, hogy ugyan lebontottam a hátsó ajtók borítását, de nem emléksze van e madzag a centrálnak, az elektromos ablak mellett...

Mondjuk ezt a nyitási rendszert láttam távirgányíósban is.. de gondolom macerás...

Hello!

Én holnap tudnám lefényképezni, ma sötétbe érek haza...

nekem nincsen teleszkópom(gázrugóra gondolok) nem is tudtam hogy van benne gyárilag, vagy belerakható.

Az amerikai centrálzár alatt azt érted, hogy nem kulccsal, hanem elektronikusan nyitható? Mert ha igen, akkor igen, beépíthető. Én is utólag raktam bele, megvan neki a helye, csak föl kell rakni. Egy vezeték megy hátra, nekem még egy relé lett beszerelve a motortérbe, mert aszonta a szaki, hogy sok amper kell neki, kell a vastag vezeték, a kapcsolót nem kéne terhelni. Szerintem sokkal kényelmesebb gombbal nyitogatni, mint kulccsal, jó dolog sztem.

Ha erre gondoltál, akkor remélem segítettem, ha nem akkor bocs.

Aztán ha holnap délutánig nem lesz fotód, akkor lekapom.

üdv:

L

Link to comment
Megosztás:

Elofordulhat. De az is meghott... Lefotoztam a teloval, ha hazaerek feltoltom, belinkelem.

Van itt egy Reki bontasra, majd megprobalok onnan szedni et azt...

Egyszer próbáltam ezeket a pálcákat kiszedni, mert a mi Rekordunkban is elég gyenge, de annyira erősen van benn, hogy feladtam a harcot :)

Link to comment
Megosztás:

Ja az a vicces, hogy gyenge, de kiszedni szinte lehetetlen :) ha lesz új, lehet hogy egyszerűen kifűrészelem :D

Egyszer próbáltam ezeket a pálcákat kiszedni, mert a mi Rekordunkban is elég gyenge, de annyira erősen van benn, hogy feladtam a harcot :)
Link to comment
Megosztás:

Kösz Kori megtette :)

Az amerikai alatt azt értem, hogy kulccsal nyitva csak a vezető oldali nyílik, és belülről lehet nyitni a többit, ill zárni.

Az a bajom, hogy ugyan lebontottam a hátsó ajtók borítását, de nem emléksze van e madzag a centrálnak, az elektromos ablak mellett...

Mondjuk ezt a nyitási rendszert láttam távirgányíósban is.. de gondolom macerás...

Hát akkor nem arra gondoltam, azt az amerikait én sem ismerem, nem is hallottam még róla.

Link to comment
Megosztás:

Szia Kori!

megmondanád, hogy hány literes a gáztartályod? Meg hogy kb mennyire lóg ki a hátsó üléstámla mögötti lyukból? Csak mert én is tervezgetem a gázosítást.

Lehet hogy csak én vagyok ilyen szőrösködő, de elvileg a benzinben lévő ólom (vagy adalék) keni a szelepeket, a gáznál meg ugye az nincs. Neked van ilyesmivel negatív tapasztalatod? Meg úgy általában meg vagy elégedve vele, mennyivel kér többet gázból, érezhető-e, hogy gyengébb? stb.

köszönöm előre is!

üdv:

Laci

Link to comment
Megosztás:

Csak én hívom amerikainak... mert eddig csak különböző Chryslerekben láttam ilyen cuccot gyáriban.

Kori, ugye az első lámpa belső részében a távolsági fényszoró van... európában...

Hát akkor nem arra gondoltam, azt az amerikait én sem ismerem, nem is hallottam még róla.
Link to comment
Megosztás:

Szia Kori!

megmondanád, hogy hány literes a gáztartályod? Meg hogy kb mennyire lóg ki a hátsó üléstámla mögötti lyukból? Csak mert én is tervezgetem a gázosítást.

Lehet hogy csak én vagyok ilyen szőrösködő, de elvileg a benzinben lévő ólom (vagy adalék) keni a szelepeket, a gáznál meg ugye az nincs. Neked van ilyesmivel negatív tapasztalatod? Meg úgy általában meg vagy elégedve vele, mennyivel kér többet gázból, érezhető-e, hogy gyengébb? stb.

köszönöm előre is!

üdv:

Laci

a benyák már olómmentesek régóta.......

a 20s meg a 20E már bírja az olómentes benyát-ergó a gázt is.a 20n-es még nem bírta.....annak puhább a szelepfészke.

én évi 100at megyek átlag gázzal,ebből adódó gondom nem volt még.15 éve nyomom már az lpg-t.

Link to comment
Megosztás:

Szia Kori!

megmondanád, hogy hány literes a gáztartályod? Meg hogy kb mennyire lóg ki a hátsó üléstámla mögötti lyukból? Csak mert én is tervezgetem a gázosítást.

Lehet hogy csak én vagyok ilyen szőrösködő, de elvileg a benzinben lévő ólom (vagy adalék) keni a szelepeket, a gáznál meg ugye az nincs. Neked van ilyesmivel negatív tapasztalatod? Meg úgy általában meg vagy elégedve vele, mennyivel kér többet gázból, érezhető-e, hogy gyengébb? stb.

köszönöm előre is!

üdv:

Laci

Szia.

65 literes tartály van most benne, előtte 67,5-ös volt. Az érdekes, hogy az átmérője és a hossza ua mindkét tartálynak. Valójában pedig a kisebb tartály szélesebb kb 2 centivel, ami már elég volt ahhoz, hogy ne férjen be a tartály a két torony közé. Kicsit megkalapáltam a tornyokat, így már bement. Hogy mennyit lóg ki, az nagyjából látszik. De a jelmondatom az, hogy ami a eki csomagtartólyába nem fér be, azt mással sem lehet elvinni. Rettentően sok cuccot elnyel, és nagyon jól pakolható, még így is.Anyum Rekordjában 99 óta benne van a gáz. Igaz kicsit halott már a motorja, de sztem inkább öcsémnek köszönhető, mint a gáznak. A mi autónkban 2002 óta van gáz. Indításkor kicsit füstöl, de utánna egyáltalán nem. A kompresszió már kicsit gyenge, de ez is inkább a 27 évnek tudható be.

Link to comment
Megosztás:

Csak én hívom amerikainak... mert eddig csak különböző Chryslerekben láttam ilyen cuccot gyáriban.

Kori, ugye az első lámpa belső részében a távolsági fényszoró van... európában...

Igen az a távolsági fényszóró. Ha refire kapcsolok, bármelyik mai lámpát lepipálja, annyira világít. Bár, mióta lereléztem a tompitottat is, arra sem paaszkodhatom. Amúgy A2-es Senator első lámpái.

Link to comment
Megosztás:

100_3438.JPG

Mostmár kinyílik rendesen!

100_3440.JPG

Mi ez a szám, ha nem vmi opelförmedvény??

100_3441.JPG

Ez a bizbasz volt behegesztve a jobb oldalon...

Nomárost ezek itten kérem ködlámpák... igen, gyárilag!

mondjuk arra nem jöttem rá, hogy mi értelme van ennek, és átrelézve a távolságira.. magyarán akkor műkszik ha felkapcsolom a távot... Ami ugye ködben nem egy épeszű dolog :D ... Végignéztem a vezetékeket, reléket stb, minden gyári helyen gyári kábellel... Nos akkor hogy is van ez.

Ma mondjuk 2 :1 re nyertem a kocsi ellen... üzaszivárgás megtalálva, kiiktatva, plusz szivargyújtó berakva .. csak a rádióm jött ki darabokban :) annyira, hogy most csak egy csatit hajlandó megtalálni, semmit nem tok állítani stb... hm, asszem kell vennem egy rádiót...

Ellenben kiütöttem - nagy nehezen - a csomitartónál lévő kis bizbaszt, már rendesen kinyílik, és ott is marad. Hja és a kis munkahengerecske, gyönyörű GM számos :) Meg állítottam az elektromos záron, mostmár nyílik belülről is rendesen.

Igen az a távolsági fényszóró. Ha refire kapcsolok, bármelyik mai lámpát lepipálja, annyira világít. Bár, mióta lereléztem a tompitottat is, arra sem paaszkodhatom. Amúgy A2-es Senator első lámpái.
Link to comment
Megosztás:

Ennyire azért én nem vok biztos abban, hogy a 60 as években debütáló motorra is igaz.... nem európai moci van benne.... Amik meg fura jószágok...

a rekid biztosan bírja a mentest.....hidd el.

akik meg állandóan fejen állnak azok persze hogy még fejlődnek... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.