Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

inkább tójjá nekem infót erről a Rekordról... hogy kő szétszerelni? Mert zavar, hogy minden műxik, vmit babrálnom kell rajta :)

A fogyija megint megugrott, és benyaszag van indításkor melegen is, szal gyanakodom, vagy a visszafolyó ág tömöttségére, vagy fennakad vmelyik injektor.. vagy.. na és itt jösz Te a képbe Tas :)

a b admiräl2.8 mär cih a commodore is cih2.8 mint az omega is2.6 cih-motor

az ohv mäs teszta

vauxhallok voltak ezzel szerelve azok voltak ohv motorok meg a rekordok es az omegäk a delamerikai piacra :D

Link to comment
Megosztás:

inkább tójjá nekem infót erről a Rekordról... hogy kő szétszerelni? Mert zavar, hogy minden műxik, vmit babrálnom kell rajta :D

A fogyija megint megugrott, és benyaszag van indításkor melegen is, szal gyanakodom, vagy a visszafolyó ág tömöttségére, vagy fennakad vmelyik injektor.. vagy.. na és itt jösz Te a képbe Tas :)

gyufát neki.... :)

Link to comment
Megosztás:

1. Sztem peches vagy

2. gazdag is, megérdemle ;) :)

3. a gáz teszi tönkre :D

4. az etanol is :D :)

5. A 3. után igazán berakhattál volna vmi komoly váltót :D :D :D

mindenki aszongya,hogy a kis getrag váltó kiszolgálja a 2.4-es motort.....jelentem most esik épp szét a 6. ilyenem. :lol:

nem szokásom a drift.....szal lehet peches vónék??? :D

Link to comment
Megosztás:

1. Sztem peches vagy

2. gazdag is, megérdemle ;) :)

3. a gáz teszi tönkre :D

4. az etanol is :D :)

5. A 3. után igazán berakhattál volna vmi komoly váltót :D :D :D

1.kösz

2.szegény mint a templom......ezt is kösz és kívánok hasonlókat... :D

3.erre gondolok én is

4.meg erre is(sok a ló a szesztől és megbokrosodnak másnaposan.. :lol: )

5.van 265-ös getragom,de ahoz át köne faragnom a kuliszát és már nem akarom ezért a kis időért......

Link to comment
Megosztás:

Drága is stb...

mondjuk úgy másfél éve néztem, amikor a vadmacska projektet kezdtük... ha vannak rajta karmolások, az a Béci műve :)

Ezt az autót sokáig fogják árulni. Mivel szerintem sokért kínálják. Papírok nélkül stb... És ráadásúl állítólag valaki meg is vette/ kifizette és mivel nem tudta elhozni még ezért árulják!!

Trélerrel oda felmenni nagyon gáz és nem is tud megfordulni!!

Szombaeti OLDTIMER EXPÓ képek itt! ----- http://monza-attila.xfree.hu/189225 ----------- :)

Link to comment
Megosztás:

Én sokat jártam oda... Lakik ott ismerős is, akkor láttam a verdát anno...

Hát nyáron azért fel lehet tolatni lopókocsival.. macerás, de nem leheteten, illetve egy nagy böszme verdával is le lehet húzni egy utánfutón, és az út végén van néhány "öböl" pár óra alatt meg lehet fordulni :D :)

Ezt az autót sokáig fogják árulni. Mivel szerintem sokért kínálják. Papírok nélkül stb... És ráadásúl állítólag valaki meg is vette/ kifizette és mivel nem tudta elhozni még ezért árulják!!

Trélerrel oda felmenni nagyon gáz és nem is tud megfordulni!!

Szombaeti OLDTIMER EXPÓ képek itt! ----- http://monza-attila.xfree.hu/189225 ----------- :)

Link to comment
Megosztás:

sok az irreális eladó.

én sokszor ha meglátok 1 autót az udvarban be szoktam köszönni és rákérdezek eladó-e.

na 10böl 6nál ilyenkor elindul a tulajban a hangya........azt hiszi 1 pénzjegynyomdával áll szemben.

volt olyan,hogy 30ért elhoztam volna 1 senit,de nekem nem adta a vén férfinemiszerv.rá 2-3 hónapra a cigusok elvitték 1 10esért.

erre mondom hogy igazi seggfej.

Link to comment
Megosztás:

Hívd fel.

Nem az a fajta András aki eltünik. :)

Lehet csak feledékeny de biztos nem akarja lenyúlni.

irtam neki privit itt.....a számát meg nem tom,de sztem nem is nekem kellene utána mennem.lehet nem direkt csinálta,de ha korrekt akkor nem igy viselkedik.

épp kellett volna 1 kardán hátsó része rekibe......másik meg nem volt.

nem általánositok,de páran már lehúztak pl. innen is. :)

azt igérte visszahozza a kardánt pár nap-hét után.na ez asszem szeptemberben volt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.