Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Sziasztok!

Igazából nem pontosan ide vág, de egy kis része mégis csak van, mivel senator topicot nem találtam ide írom. Tehát én a 3. B senatoromat taposom, és mindegyiknek a bal oldali első ablakemelőjével volt gond. Gyári hibának találom, és a mai napig nem jöttem rá, mi okozhatja ezt a hibát. Néha felmegy, vagy éppen le, néha pedig egyik sem. Ez akkor a legzavaróbb, amikor pl. nyáron letekert ablakkal megállsz, és nem tudod feltekerni. :S

Nem kontakt hiba van a kapcsolónál, az biztos. A motorvezérlő modulra gyanakszok. Esetleg találkozott más is már ezzel a problémával? Ha van rá valakinek megoldása szívesen venném!

Közben előkerült a senator topic, bocsánat!

Lenne még 1 problémám, elhalt a c30se -ben a HALL szenzor. Az elosztóban van, úgy látom nem lehet sehol kapni külön, a komplett elosztó pedig irreálisan drága, több mint 100k. Valakinek valami 5let? a c16se motorhoz emlékeim szerint lehet kapni külön szenzort, bele lehet vajon reszelni a c30se-be?

Előre is köszi!

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Hülye kérdés: Rekordnak mekkora az első tárcsa átmérője? 286 os?... és a tárcsa szélesség?... Megegyezik az A Omegával? Erősen elvi a kérdés még, holnap leveszem a bal első kereket, mert vmiért recseg a fék, de vmiért 2x annyiért akarják adni a tárcsát ehhez mint a B2 es Omegához.. és nekem ez furi...

Kori - Ha esetleg lenne B Omega féknyergem, az feltehető mindenféle barkácsolás nélkül a Rekordra? (Sose láttam még Rekord futóművet közelről, no most majd fogok, de gondoltam azért kérdezek... :) )

Link to comment
Megosztás:

köszi

A kisebb problémákat leszámítva jónak tűnik...

Afogyija meg majd kialakul.. első 200 km 15,5 l/100 :P ;) igaz itt csak 200 a benya ;)

Tényleg, vki nem sejti milyen váltó lehet alatta?... Az iteniek is csak szétteszik a kezüket oszt kész.. Mert túl van töltve az olaj, és le kéne engedni, de nem igazán tom mihez is nyúljak (lehet marad a kis gumicső?... Mondjuk se aknám, se helyem, se szerszámom.. :) :D

Kaptál zsírt ;)

Egyébként szépótó ;)

Link to comment
Megosztás:

köszi

A kisebb problémákat leszámítva jónak tűnik...

Afogyija meg majd kialakul.. első 200 km 15,5 l/100 ;) ;) igaz itt csak 200 a benya :P

Tényleg, vki nem sejti milyen váltó lehet alatta?... Az iteniek is csak szétteszik a kezüket oszt kész.. Mert túl van töltve az olaj, és le kéne engedni, de nem igazán tom mihez is nyúljak (lehet marad a kis gumicső?... Mondjuk se aknám, se helyem, se szerszámom.. :) :D

a váltó mitomén........

a fék:gyári reki 4 kerékcsavaros,246 mm tömör(12 mm a vastagság),van méd szintén 246os belsőhűtésü 24 mm-es.az itt is 4x áron megy.

ha 5 csavaros akkor 276ról indul és az is van tömör meg hűtőtt és szintén drágák.

Link to comment
Megosztás:

5 csavaros, és hűtöttnek tűnik... lehet 286? Hm, az A Omi méret!! az jóóó ;)

Majd ma lemérem.

A fogyija, most hogy ki9csit hosszabb távon is mentem, meg város 13 lityi.. nem rossz az öregúrtól :P :D

Hja drága drága, de a 296 os B2 Omega tűrcsa az 320Rand per stück, ez meg 510/db... :) ;)

a váltó mitomén........

a fék:gyári reki 4 kerékcsavaros,246 mm tömör(12 mm a vastagság),van méd szintén 246os belsőhűtésü 24 mm-es.az itt is 4x áron megy.

ha 5 csavaros akkor 276ról indul és az is van tömör meg hűtőtt és szintén drágák.

Link to comment
Megosztás:

5 csavaros, és hűtöttnek tűnik... lehet 286? Hm, az A Omi méret!! az jóóó ;)

Majd ma lemérem.

A fogyija, most hogy ki9csit hosszabb távon is mentem, meg város 13 lityi.. nem rossz az öregúrtól :P :D

Hja drága drága, de a 296 os B2 Omega tűrcsa az 320Rand per stück, ez meg 510/db... :) ;)

űaz mi forint?????

nem éri meg innen postázni?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.