Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

sok extra van benne,majdnem minden.csak az abs és a dupla elsőlámpa hibádzik sztem.meg talán a szintezós hátsó futómű.....a többi stimmel.

Van benne ABS is . Srácok ! Ha valakit érdekel , az megkeres . Akit meg nem , az meg nem . Ennyi . A motor térben meg van egy pár vízcsap , az előző tulaj jóvoltából . amúgy meg István ! lehetne benne még egy két kütyü , minden csak pénz kérdése . üdv.

Link to comment
Megosztás:

Van benne ABS is . Srácok ! Ha valakit érdekel , az megkeres . Akit meg nem , az meg nem . Ennyi . A motor térben meg van egy pár vízcsap , az előző tulaj jóvoltából . amúgy meg István ! lehetne benne még egy két kütyü , minden csak pénz kérdése . üdv.

akkor meg nem 83as,mert az abs csak 85.12. hótól volt rendelhető........bőrülést meg nem láttam még gyáriban A seniben pedíg annyit hoztam külföldről anno,hogy simán megdupláztam vele a magyar senatorok számát ráadásul csak jól felszerelteket vettem meg.

a vízcsap meg kiszedhető,annyira nem gáz.a belső fotón meg autómataváltókar látszik,itt van némi ellentmondás.

azért ha FULL-osnak hírdetsz valamit akkor annak fullosnak is kell lenni sztem.ja és tempomatot sem látok benne.......de lehet az én szemem a rossz. :D

nem bántásnak szántam...... :)

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Szép az a Rekord is. :-)

Peter

Köszi.

Remélem még mindíg az. Amióta elvitték nem hallottam felőle Némethonból.

Autógyűjtők :) nincs egy felesleges akksitok ? kabrióba kéne és újat nem vennék erre a célra :D

Gellért nekem van egy akkum az Astrából. 60 Ah-s lehet.

Most is épp külcsönbe van adva de,ha kell és lejösz érte akkor visszakérem és megkapod örökbe. ;)

Link to comment
Megosztás:

nem tok inglisül...csak naon keveset. ;)

4 kiló ott 1 seni????kissé sokallom.

? Hja hát az árak eléggé furák itt.... egy 2,6 os Omegáért elkérnek 70-90 ezer Randot.. és közben meg mocihibás.. :) :D

91 es Rekord 380i 1 milka! volt.. most levitték 800000 re... de 650 nél többet nem akarok adni érte...

Gyöngyszem ;))

Link to comment
Megosztás:

ott is megy a kasznik házasítása rendesen mint minden kontinensen.....

igazából SA jó is meg rossz is ilyen szempontból... Itt kezdetben vala Chevy majd párhuzamosan Opel és Chevy majd valá csak Opel. kb 95 ig gyártották itt a Rekordokat!... (93 as a saját szemmellel láttam :D) A Omega nincs. B sincs, és kevés B2 es van...

A felszereltség meg... áááá. épp ahogy esik úgy puffan...

A Rekordokat, Senatorokat, Commodore-okat erősen amerikai, vagy holdentől jött motorokkal szerelték - kezdetben, aztán itt mindenki azt csinál ami akar : Rekord Ford motorral...

Omega B2 eseket Rüsselheim gyártotta, de olyan felszereltségi kavarral, hogy csak na. Ugyanezek vonatkoznak a régiekre is...

Kérdésedre a válasz, sztem 2,3 mas benyás moci van a sárga Rekiben. vagy 3 literes... ki tudja :)

Link to comment
Megosztás:

igazából SA jó is meg rossz is ilyen szempontból... Itt kezdetben vala Chevy majd párhuzamosan Opel és Chevy majd valá csak Opel. kb 95 ig gyártották itt a Rekordokat!... (93 as a saját szemmellel láttam ;)) A Omega nincs. B sincs, és kevés B2 es van...

A felszereltség meg... áááá. épp ahogy esik úgy puffan...

A Rekordokat, Senatorokat, Commodore-okat erősen amerikai, vagy holdentől jött motorokkal szerelték - kezdetben, aztán itt mindenki azt csinál ami akar : Rekord Ford motorral...

Omega B2 eseket Rüsselheim gyártotta, de olyan felszereltségi kavarral, hogy csak na. Ugyanezek vonatkoznak a régiekre is...

Kérdésedre a válasz, sztem 2,3 mas benyás moci van a sárga Rekiben. vagy 3 literes... ki tudja :D

pedíg jó lenne 1 commo kaszni 93ból......... :)

Link to comment
Megosztás:

nekem JÓ kellene.....sz@r van itt is.....feldobhatnád szerelés közben 1 röpcsire. :)

Persze szted mennyi másfél tonna szállítási költsége? ;)

És akkor! Ma döntés született: 91 es Rekord... Omega elejű, Rekord seggű 3,8 as... a CS en belinkelt 40 ezerre tartott 30 ért... a motor szépen jár, klíma pöpec a 4 elek ablak szarakodott, de megigérték átadásra megcsinálják 8sztem csak kontakthiba, de ha nem van elég bontott, hogy vegyek pár ablakemelőt)

És akkor a kérés: Kori, István, Bármilyen! info, EPC könyv miegymás a 3,8as V6 ról cserébe lesz commo felirat, Korinak meg az öröme, hogy vki ilyen 3,8 ast hajt :D ;)

Link to comment
Megosztás:

? Hja hát az árak eléggé furák itt.... egy 2,6 os Omegáért elkérnek 70-90 ezer Randot.. és közben meg mocihibás.. :) :D

91 es Rekord 380i 1 milka! volt.. most levitték 800000 re... de 650 nél többet nem akarok adni érte...

Gyöngyszem ;) )

István, volt ilyen (vagy bármelyik) Rekordból a Coupe-n kívül 2 ajtós? Mert biza ez nagyon annak tűnik... Holnap felhívom a tulajt, ha meg van még a verda, még képet is csinálok róla...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.