Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

csak azt mondom amit nekem is mondtak azok akik vitték a seni elejét orrba-szájba.aszonták simán felmegy az omi elejére......de lehet kell ezt-azt igazitani....nem tom,még nem csináltam soha. :blush:

Szevasz István ! Nyugi jól mondtad ! A " nem mindenben " az régebbi dolgokra vonatkozott . De nincs jelentősége . Úgy hogy nem cáfolni , vagy kötözködni akartam .

Link to comment
Megosztás:

Na szép kis vihart kavartam a kérdésemmel, le is fényképeztem volna, csak bokáig elzsibbadtam, mikor megláttam a delikvenst. (Amúgy sokáig szerettem volna egy Senator 3.0 CD 24V - t, csak a komplikációkon túl, akkor féne be a garázsunkba, ha lefűrészelnénk a csomagtatóját.)

OPELSenator_medium_1028_5.jpg

Link to comment
Megosztás:

Na szép kis vihart kavartam a kérdésemmel, le is fényképeztem volna, csak bokáig elzsibbadtam, mikor megláttam a delikvenst. (Amúgy sokáig szerettem volna egy Senator 3.0 CD 24V - t, csak a komplikációkon túl, akkor féne be a garázsunkba, ha lefűrészelnénk a csomagtatóját.)

jó autó,de nekem jobban bejön az A. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Nekem sem férnek be rendesen a garázsba az autók, ezért a garázsajtó ment a kukába, és ideiglenesen csináltam egy féltetőt a csomitartó fölé :lol: Nekem különben mindegyik Seni tetszik. Bár az A a laikusoknak olyan mint egy Rekord, a Rekord pedig mint egy Ascona :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ez fájt. :lol:

Gondolom Kori az E2 Rekire meg a C Asconára gondolt (azok még úgy-ahogy hasonlítanak szemből, bár sztem nem kicsit kell laikusnak lenni hogy összetévesszék őket :blush: ), úgyhogy megnyugodhatsz, a tied nem hasonlít semmire. Illetve Commo A-ra igen, de az meg még hízelgő is sztem. :)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap behányt a Rekordunk. Benzinnel, mintha nem menne 1-2 henger, de a gyujtás jó. Gázzal viszont megy mindegyik henger, azonban ha odalépnék neki, felpörög, majd le akar állni, de újra elkapja, ahogy leesik a fordulat, majd ez ismétlődik, kb 3-4-szer, majd végleg leáll. Igazából tippem sincs, de a gázrendszer vmelyik elemére gyanakszom.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap behányt a Rekordunk. Benzinnel, mintha nem menne 1-2 henger, de a gyujtás jó. Gázzal viszont megy mindegyik henger, azonban ha odalépnék neki, felpörög, majd le akar állni, de újra elkapja, ahogy leesik a fordulat, majd ez ismétlődik, kb 3-4-szer, majd végleg leáll. Igazából tippem sincs, de a gázrendszer vmelyik elemére gyanakszom.

nem robbant vissza gázzal?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!! Az a legszebb mikor be álsz a mosó elé és kijön egy passi, és azt mondja jajdeszép a MANTA ritkán lehet látni ilyet. :huh: :) vagy mikor egyszer balcsin a haverommal voltunk egy Benzin kuton taliztunk és odajött a kutas , hogy mijen szépek a Manták!! :D Mondom a gyereknek, te! Otthon hagytad a szemed vagy vegyémá fel egy szemüveget, Bazze!! Igazából most finomkodtam ,mert emlegetni szoktam a felmenőiket!! Ha nem tudják akkor miért nem kérdik meg, hogy milyen autó ez?? mert nem láttam ilyet! És én szívesem megosztanám vele!! :D :lol: EZ A REKORD CUPÉ VÁLLTOZATA :D Üdv mindenkinek....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.