Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Tudom ,hogy beszélt veled István, csak én érdeklődtem meg ,mert neki nem nagyon van netes hozzáférése. A 40 -et meg sokallta a váltóért.

Nova mi meg félreértettük egymást, mert kiírtam ,hogy 5-ös váltó kell ,erre jól megbeszéltük a dolgokat aztán kiderült ,hogy csak 4 -es van :D:D:D szegény srác már kissé kivan ....

Link to comment
Megosztás:

Dehogynem az sok :D én 5 -ért alig tudtam eladni azt is csak annak köszönhetem ,hogy egy ember veteránoztatni akarta a GT -t és ezért kellett bele 4 -es váltó.

Azt nem említette ,hogy kardánnal együtt de nekem teljesen nyolc, nem nekem lesz.

Amúgy meg nem tudom ,anno akartam 60 -ért rámsózni mantába való váltót :lol: de sikerült komplett kocsit venni 25 -ért. Szóval elég változó a helyzet.

Link to comment
Megosztás:

Dehogynem az sok :D én 5 -ért alig tudtam eladni azt is csak annak köszönhetem ,hogy egy ember veteránoztatni akarta a GT -t és ezért kellett bele 4 -es váltó.

Azt nem említette ,hogy kardánnal együtt de nekem teljesen nyolc, nem nekem lesz.

Amúgy meg nem tudom ,anno akartam 60 -ért rámsózni mantába való váltót :lol: de sikerült komplett kocsit venni 25 -ért. Szóval elég változó a helyzet.

nekem sem kennyérre kell elhiheted.......... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sztem utóbbi.

Az Irmscher gyártott belőle,C40SE-vel,igaz nem nagyüzemi mennyiségben.Úgyhogy valószinű,utóbbi.Németeknél látni belőle többet,simán át lehet pakolni.Német találkozókon gyakori jelenségek,láttam már Toledo elejű Passat kombit,de Bora frontos Golf4 Variantot is.Itthon eddig a Ford Puma elejű Kadett volt a legjobb :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.