Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Sziasztok! Opel Rekord C coupe 1968-as hoz keresek alkatrészeket! Az A oszlop lenne a legfontosabb. Köszi előre is!

A oszlop,sárvédők,küszöbök...

Hívd fel ezt a telefonszámot:06 20 956 58 63 Újlaki Péter Magyar Veterán Opel Klub.

Ha valaki tud akkor ő igen. :)

Az autódrol meg tehetnél fel képet vagy küldhetnél e-mail-ben rigotomi@veteranopel.hu

Link to comment
Megosztás:

szóval annyira nem volt szar vétel...csak kicsit unom az öreg autókat, viszont egy újabban nem érezném annyira jól magam mint egy ilyenben :D ördögi kör :D majd ha sok pénzem lesz megveszem a te sárgádat :D

Azt neked kel eldönteni,mennyire volt rossz vagy jó vétel...... :)

Link to comment
Megosztás:

Az a lényeg....Én már rég megbántam a sárgát...... :) :D

ezt kétlem... :D

értem h sok pénzben van neked de nem is néz ki akárhogy...az áráért meg lehet h kaptál volna ilyen olyan audit vagy Bmw-t de az meg nem lenne egyedi...

de hogy ne legyen off : nem kell valakinek egy seni ? :P :D

Link to comment
Megosztás:

ezt kétlem... :)

értem h sok pénzben van neked de nem is néz ki akárhogy...az áráért meg lehet h kaptál volna ilyen olyan audit vagy Bmw-t de az meg nem lenne egyedi...

de hogy ne legyen off : nem kell valakinek egy seni ? ;) :D

Csak pont arra nem jó amire kellene :D

És hogy ne legyen off:nem köszi :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Mikor a Rekit megvettük, erősen gondolkodtam, hogy legyen egy Seni helyette,de aztán rájöttem, hogy elég egy háromezres a családban. Persze Lightning Senije más tészta :)

Petinek nagy mázlija volt azzal a kocsival- a képek alapján....

Kori ! kell neked egy senator most !

egy ilyen felnit még tudok is adni :D

20.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.