Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Nem is láttam ezt Blitznél... ex, vagy csak nem volt elöl?

azt hiszem elő sem vette tavaly...vagy vmi ilyesmi...

Hic ! holnap zargathatlak telefonon ? újra akarom kábelezeni az elektromos ablakokat -nyugi neked majd csak befejezni kéne :) - és nem tudom a környéken hol vegyek kábelt na meg milyet...

Kori ! miért jobb ez a lámpa ? vagy csak jobban néz ki ?

Link to comment
Megosztás:

bocs,de délelött jöttem meg olaszországból és kicsit kómás voltam.ezért mentél ki a fejemből.most keltem fel.holnap hívlak és megdumáljuk.

bocs. :) :D :D :D :P ;)

Mondtam, hogy semmi gond. ;) Ráér. :D Amúgy ez a hét abszolult nem jó. Hétközben délutános vagyok a munkahelyen, a hétvégén meg hazautazom a szüleimhez.

Link to comment
Megosztás:

vazzze!!!próbálok fényképet felrakni magamról,

biztos nem előnyös a kép :D :D

hova akarod rakni ?

bal egy lábtérnél vizesedik az auto...csak az a baj h nem tudom honnan jön.-amennyire tudtam a tűzfalat is átnéztem.... kivettem a kárpitot és most szárad...szerencsére máshol nem :)

Link to comment
Megosztás:

bal egy lábtérnél vizesedik az auto...csak az a baj h nem tudom honnan jön.-amennyire tudtam a tűzfalat is átnéztem.... kivettem a kárpitot és most szárad...szerencsére máshol nem :)

Ülés ki,szőnyeg fel ,Gelkó befekszik zseblámpával tesó meg kívülröl slaggal locsol. :D

Link to comment
Megosztás:

biztos nem előnyös a kép :D :D

hova akarod rakni ?

bal egy lábtérnél vizesedik az auto...csak az a baj h nem tudom honnan jön.-amennyire tudtam a tűzfalat is átnéztem.... kivettem a kárpitot és most szárad...szerencsére máshol nem :)

a kép tuti jó,hisz ÉN vagyok rajta!!!!!!(meg az egyik kedvencem)....

a víz sztem a kinti tálcáról érkezik a toronyrögzítő nyulványon keresztül.bizti kirohadt az A oszlop oldala.ezeknél tipuhiba.vagy a szélvédő gumikéderénél a sarokban.de inkább a rohadásra tippelek.

aszem ott van a villahytükör reléje is,annak nem jó a víz. ;) :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Ma nekiálltam kasznizni muterom Rekiját, és pont az a oszlop tövét kellet szétbombáznom, mert a motortértető zsanérját már csak a szentlélek tartja. Amúgy van egy merevítés a sárvédő mögött, amin kereszztül kifolyik a víz a légbeömlőtől,és ott is szét szokott rohadni. De jártam úgy is, hogy a sárvédő mögött eltömődött a két kifolyó, és ha hirtelen sok vizet kapott a gép, feltelt a vízelvezető,és egy rohadáson befolyt a víz. De öcsém egyszer úgy rakta össze, hogy a tetőablak vízelvezetője az utastérbe, és nem a küszöbbe vitte a vizet. Holnap teszek fel képeket. Amúgy cserélni kell a bal első nyúlvány vezető alatti részét, a balhátsó teló is kiszakadt, a jobb oldalon pedig elöl és hátul a treplilemezt kell foltozni.

Link to comment
Megosztás:

Ma nekiálltam kasznizni muterom Rekiját, és pont az a oszlop tövét kellet szétbombáznom, mert a motortértető zsanérját már csak a szentlélek tartja. Amúgy van egy merevítés a sárvédő mögött, amin kereszztül kifolyik a víz a légbeömlőtől,és ott is szét szokott rohadni. De jártam úgy is, hogy a sárvédő mögött eltömődött a két kifolyó, és ha hirtelen sok vizet kapott a gép, feltelt a vízelvezető,és egy rohadáson befolyt a víz. De öcsém egyszer úgy rakta össze, hogy a tetőablak vízelvezetője az utastérbe, és nem a küszöbbe vitte a vizet. Holnap teszek fel képeket. Amúgy cserélni kell a bal első nyúlvány vezető alatti részét, a balhátsó teló is kiszakadt, a jobb oldalon pedig elöl és hátul a treplilemezt kell foltozni.

nem akarsz egy kis mellékest?nekem is kellene a két öreget kasznizni,de nincs inditatásom nekiálni.

csak vicc volt.

megvettem minden elemet már,és várom a nyarat amikor talán elkészülök velük.

1 hónap mindegyik mire elkészül,rossz belegondolni.

a csillaggarázs megteszi a hatását. :) :D

Link to comment
Megosztás:

belseje kipakol, drótkoronggal nekiáll lealapoz lealvázvédőz, lefest....

ez a legolcsóbb megoldás :D

Ha már ott leszel, hogy ki van pakolva, és drótkorongozva, nem ártana rendbe is rakni, mielőtt kenegetsz.... :D

Mielőtt meg összeraknád, megcsinálom neked a kábelezést, mert ami a műszerfal alatt van, attól jobbérzésű villamosságis szaki sikítva menekül.... :D :)

Link to comment
Megosztás:

Ha már ott leszel, hogy ki van pakolva, és drótkorongozva, nem ártana rendbe is rakni, mielőtt kenegetsz.... ;)

Mielőtt meg összeraknád, megcsinálom neked a kábelezést, mert ami a műszerfal alatt van, attól jobbérzésű villamosságis szaki sikítva menekül.... :P :D

lyuk nincs rajta szerencsére csak felületi rozsdafoltok... a tenyérnyi rohadások meg lettek csinálva mikor megvettem :D

az elektromos része az tényleg vmi rettenet :D

és hogy ne offoljunk : a senatorban is az.. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.