Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

mindenből hasonló mennyiség volt,de sikerült tőlük meszabadulni. :) :D

nincs véletlenül fényszóró tartó müanyag pöcköd ? ami auluról fogja a lámpát..mind a 4 kéne...szétszedtem a kocsi elejét h miért mozog rajta minden és 4ből 2 van azok is törtöttek...a múltkori parkolásos balesetnek hála a hűtőrácsom mind a 3 alsó pöcke eltört...juhhé :S

33711204.jpg

Link to comment
Megosztás:

nincs véletlenül fényszóró tartó müanyag pöcköd ? ami auluról fogja a lámpát..mind a 4 kéne...szétszedtem a kocsi elejét h miért mozog rajta minden és 4ből 2 van azok is törtöttek...a múltkori parkolásos balesetnek hála a hűtőrácsom mind a 3 alsó pöcke eltört...juhhé :S

http://img1.tar.hu/gelko/size2/33711204.jpg

valahol van,de most nem emlékszem merre raktam.holnap megpróbálom megkeresni.

jól áll a fehér szín a senin.

szép autó.nem klímás?

levettem linkre mert képpel nem idézünk - Gelko-

Link to comment
Megosztás:

köszi !

a fehér valóban jól áll neki de per pill szépnek nem mondanám :) nagyon sok gányolás van az autón, sok sérülés :D de amire nekem kellett arra pont jó...gyárilag automata és klímás is volt, mára egyik sincs már meg, a klímát sajnálom is. Láttam h van kompresszorod eladó :D

uhh egy kérdésem lenne : nem tudod h milyen jeladó van az injektor hátulján ? pont merőlegesen a tűzfalra a "henger" végén...biztos nem fontos mert ma vettem észre h nincs rajta az egyik csati :D

Link to comment
Megosztás:

köszi !

a fehér valóban jól áll neki de per pill szépnek nem mondanám :) nagyon sok gányolás van az autón, sok sérülés :D de amire nekem kellett arra pont jó...gyárilag automata és klímás is volt, mára egyik sincs már meg, a klímát sajnálom is. Láttam h van kompresszorod eladó :D

uhh egy kérdésem lenne : nem tudod h milyen jeladó van az injektor hátulján ? pont merőlegesen a tűzfalra a "henger" végén...biztos nem fontos mert ma vettem észre h nincs rajta az egyik csati :D

akkor javítok,a távolság is jól áll neki.mint az enyémnek.képről jól néz ki.a jeladót fotozd le.mert igy nem vágom.

hogyan tudom megváltoztatni az"ujonc" feliratot?

Link to comment
Megosztás:

szerinted kihagynám ezt a lehetőséget ? úgy megörültem mikor láttam h neked is ilyen van :)

egyszer beszéltem Anti elötti tulaj haverjával.mondta h amikor a tornyokat csinálták akkor rakták oda ideiglenesen h ne csukoljon össze...hát nem ott maradt ? :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor te is olyan vagy, mint az egyik barátom akivel együtt mentünk Karcagról Jászberénybe 'C' kategóriából forgalomba vizsgázni. Először ő ment, és megbukott. Marha szomorú volt. Aztán én mentem, és én is megbuktam. (én mondjuk nem voltam olyan szomorú :D) Mikor mondom neki, hogy nem jött össze, felvidult, és azt mondta: "Jaj, de jó, legalább nem kell egyedül jönnöm!" :)

Szóval te is ilyen vagy. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.