Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

ő volt az...anno gondolkoztam is rajta csak a szine nagyon nem tetszik :lol: meg akkor már maradok a senatornál :D klímás,sperres minden jó van benne...nem tudom mi lett a sorsa, a tulaj árul senator cuccokat mindenhol, lehet h elbonotta -a fa belső pl ritkaság belőle :huh: Sanyi amit te linkeltél annak 5ös futóműve van ennek meg 4es....

33373833.jpg

33373832.jpg

33373831.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ha valami régebbit szeretnél, ami nagyobb, akkor szerintem a D Rekord/B Commodore testvérpárnál szebb nem igen van ebben a kategóriában. Talán csak a C Rekord/A Commodore. E Rekordom volt kicsit, az is nagyon jó. A 2.2-es motor szépen vitte, és azzal a motorral már az a nagy kasztni is mókásan tudott keresztbe csúszni. :huh: A Senator meg egy álom! Csak annak már a fenntartási költségei húzósabbak. De arról Gelko tud többet mondani, mert én csak megvettem, és nemsoká elbontom.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm az elismeréseket!

A korrektséghez azonban hozzá tartozik hogy az autó jelenlegi megjelenése nem az én érdemem.

Apropó projektek:

Sikerült az ajtóhoz kéder gumit venni. A hátsó ablakhiz való tömítő gumit már megrendeltem de még nem érkezett meg. Mindössze ennyi történt mióta nem írtam ide.

Link to comment
Megosztás:

nálam pl az autó színe a legutolsó, amit megnézek. először belül, aztán műszakilag, utána jön a külső állapot,

és végól a festés, amit "könnyű" megváltoztatni

a festést azért annyira nem könnyű sztem :huh: hacsak nincs 2kilód átfényeztetni...olcsó munkát meg nem érdemes végeztetni :lol:

mikor bontasz Sanyi ?

Rekord ! gratulálok valóban szép autó :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.