Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

:D

Ott nincs? Vagy Ousztráliából? :P

Gondolod siránkoznék, ha lenne? 6500Rand (x27) az új GM ára, de nincs Dél-Afrikában... Ozziknál lenne, 1500 ért, de 2200 a posta... és 1 hét... annyi idő alatt felújítják 1700-2000 körül :P CSak addig most bérelhetek autót...

Link to comment
Megosztás:

Gondolod siránkoznék, ha lenne? 6500Rand (x27) az új GM ára, de nincs Dél-Afrikában... Ozziknál lenne, 1500 ért, de 2200 a posta... és 1 hét... annyi idő alatt felújítják 1700-2000 körül :P CSak addig most bérelhetek autót...

-- Na szóval a posta nem lenne gond- :P . de legalább körbe néznék én is , ha személyesen vinném neked. :D .. de mivel ez neked kicsi ,nem tudok segíteni.

- de jó,hogy be tetted a linket mert van egy haver otthon van az ilyen fránya nagy motoros lepukkant amcsi autókban. Át küldöm neki és hátha tudna valamit itthon is hozzá szólni.

Ha viszem, lakás,kaja és egy kis barna legyen.. :D ...

ui: a barnát nem ki fordítani és nem gusztustalan dologra gondoljatok.---Mert ügye mindjárt erre páran egyből valami másra gondolnak. akik olvassák.

Link to comment
Megosztás:

-- Na szóval a posta nem lenne gond- :D . de legalább körbe néznék én is , ha személyesen vinném neked. :D .. de mivel ez neked kicsi ,nem tudok segíteni.

- de jó,hogy be tetted a linket mert van egy haver otthon van az ilyen fránya nagy motoros lepukkant amcsi autókban. Át küldöm neki és hátha tudna valamit itthon is hozzá szólni.

Ha viszem, lakás,kaja és egy kis barna legyen.. :) ...

ui: a barnát nem ki fordítani és nem gusztustalan dologra gondoljatok.---Mert ügye mindjárt erre páran egyből valami másra gondolnak. akik olvassák.

A kis barnák nagy része AIDS-es.. bevállalod? :D Lakás, kaja és a feka csaj is megoldható amúgy :D A repjegyet Te állod! :D

A haverodtól kérdezd meg, légyszi, hogy van-e vmilyen infoja erről a 38GE motorról? Pl sztem sokat eszik - igen a 3800 ccm-en is túl, érezhetően sokat kap, de gőzöm sincs hol lehetne belenyúlni.

Na tegnapelőtt kaptam egy bontott önindítót, tegnap betettem, persze új akksi mert a régi az kukába valóvá sült... szal berakom, az önindító motorja, meg hűtőventi elkezd ezerrel pörögni (Még jó hogy sejtettem, hogy nem lesz egyszerű a dolog, szal csak érintettem az akku sarukat)

Kiderült - hosszas keresgélés után -, hogy a relék alatti kábelkötegek kidörzsölődtek, és ebből indult az egész galiba... ideiglenesen szigszalagoztam, majd kap zsugorcsövet... De hol lesz a következő? :P :P :D

Link to comment
Megosztás:

A kis barnák nagy része AIDS-es.. bevállalod? :D Lakás, kaja és a feka csaj is megoldható amúgy :) A repjegyet Te állod! :D

A haverodtól kérdezd meg, légyszi, hogy van-e vmilyen infoja erről a 38GE motorról? Pl sztem sokat eszik - igen a 3800 ccm-en is túl, érezhetően sokat kap, de gőzöm sincs hol lehetne belenyúlni.

Na tegnapelőtt kaptam egy bontott önindítót, tegnap betettem, persze új akksi mert a régi az kukába valóvá sült... szal berakom, az önindító motorja, meg hűtőventi elkezd ezerrel pörögni (Még jó hogy sejtettem, hogy nem lesz egyszerű a dolog, szal csak érintettem az akku sarukat)

Kiderült - hosszas keresgélés után -, hogy a relék alatti kábelkötegek kidörzsölődtek, és ebből indult az egész galiba... ideiglenesen szigszalagoztam, majd kap zsugorcsövet... De hol lesz a következő? :D :P :P

öreg autó szépségei.... :D

vegyél új autót és akkor ezek elvileg elmaradnak,de ezekkel szép az élet.

ne add fel,előbb-utóbb jó lesz az autód.

Link to comment
Megosztás:

nem leszel te ott olyan sokáig,hogy jól hagyd ott...... :D

ezek soha nem készülnek le csak szüneteltetni lehet rajta a melót.

Főleg hogy eszem ágában nem volt - és nincs is - költeni rá... Ha hazakerülne, az más, de 1%ot sem adok annak...

Link to comment
Megosztás:

Miért nem hozod haza? Vagy nincs rá keret?

kb 1 misi a hazaszállítási kölség + vám + forgalomba helyezés - ami ismerve a magyar hatóság hozzáértést, szinte lehetetlen ("V6as motor sosem volt Rekordba")

A német címem még nem él, stb stb. Alkatrésznek meg drága lenne hazahozni. Ha mondjuk kifizeti a cég a hazaköltözést, beleértve a kocsival, akkor elgondolkodom rajta... de ennek az esélye max1 %...

Link to comment
Megosztás:

Gyere haza vele. :P

Hát ha haza kéne hozni, én tuti lábon jönnék vele. :D (csak lehet az útra betnnék egy gázszettet, hogy ne kerüljön egy kisebb afrikai állam éves költségvetésébe az üzemanyag, bár valszeg nem is mindenhol lehetne gázt tankolni)

Link to comment
Megosztás:

-- Na szóval a posta nem lenne gond- :P . de legalább körbe néznék én is , ha személyesen vinném neked. :D .. de mivel ez neked kicsi ,nem tudok segíteni.

- de jó,hogy be tetted a linket mert van egy haver otthon van az ilyen fránya nagy motoros lepukkant amcsi autókban. Át küldöm neki és hátha tudna valamit itthon is hozzá szólni.

Ha viszem, lakás,kaja és egy kis barna legyen.. :D ...

ui: a barnát nem ki fordítani és nem gusztustalan dologra gondoljatok.---Mert ügye mindjárt erre páran egyből valami másra gondolnak. akik olvassák.

"Ha viszem, lakás,kaja és egy kis barna legyen.. biggrin.gif ...

ui: a barnát nem ki fordítani és nem gusztustalan dologra gondoljatok.---Mert ügye mindjárt erre páran egyből valami másra gondolnak. akik olvassák."

Valóban erősen félreérthető lenne,magyarázat nélkül. :D

De kinek milyen az ízlése. :D

Én elfogadom már ennyi idősen,csak furi. :P

Link to comment
Megosztás:

Hát ha haza kéne hozni, én tuti lábon jönnék vele. :D (csak lehet az útra betnnék egy gázszettet, hogy ne kerüljön egy kisebb afrikai állam éves költségvetésébe az üzemanyag, bár valszeg nem is mindenhol lehetne gázt tankolni)

Azzal kezdődne, hogy itt nincs gázszett... Etanol sincs...

Lábon meg 14-15000 km ... keresztül Kongón stb, szal inkább nem...

Főleg nem 13-14 l/100km es fogyival :P

Link to comment
Megosztás:

Azzal kezdődne, hogy itt nincs gázszett... Etanol sincs...

Lábon meg 14-15000 km ... keresztül Kongón stb, szal inkább nem...

Főleg nem 13-14 l/100km es fogyival :D

afrikában olcsó a benya nem???

a barátom mikor volt a bamakón akkor vmi fillérekbe került a gázolaj és még jobb minőség is volt az itteninél.

Link to comment
Megosztás:

afrikában olcsó a benya nem???

a barátom mikor volt a bamakón akkor vmi fillérekbe került a gázolaj és még jobb minőség is volt az itteninél.

Itt is olcsóbb, de Bamako innen picit távol van... Nézzetek már a térképre... :D 5800 km JHB - Bamako

Link to comment
Megosztás:

Itt is olcsóbb, de Bamako innen picit távol van... Nézzetek már a térképre... :D 5800 km JHB - Bamako

Teli tank, marmonkanna, a csomagtartóba is nafta, kesztyűtartóba egy kis "dugibenya", vitorla a tetőre, és huss.... jó széljárással haza is repülsz! :P

Link to comment
Megosztás:

Na igen, és a többi cuccot hova teszem? :D

A VPOP jobban ismeri a kialakítható rejtekhelyeket, mint te, kérdezz tőlük, jó pénzért elmondják! És a határon várni fognak a fekete csuklyás kommandósok.... :P

Ne izgulj, tudok egy felkapott sztárügyvédet (ha színész vagy pláne) :P

És egy aktuális vicc: Mi volt a mai reggeli a börtönben? Friss, meleg BUCI! :D

És ha szabadul a srác, megkérdezik:

- Dugtál a sitten?

- Dugtak!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.