Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

mégsem vágtad szét a c30le-t ?

Tudok injektort kiló számra ,de csak azt az egy lukas régi, amiket a cih-ekbe raktak...

A c30se ben és utánna már az a fém lapos 4 lukas volt... c30se gázos senatornál én is hallottam olyat amit a Pista irt a mazdára... nyilván reális amit mond....

Miért???

nem vágtam szét...az az első dühöm volt..... :lol:

az meg nem baj ha a benya kering folyamatosan.amikor menet közben visszaváltasz benzinre nincs benne torpanás.....

Link to comment
Megosztás:

mert ,milyen külömbséget láttál/találtál közöttük ?

hogy tesztelted őket?

Mindegyik másként spriccelt: volt amelyik egyenes sugárban, és volt olyan is ami szétporlasztotta.

Kiszedtem az injektorsort kompletten a szívócsonkból, visszakötöttem minden benzincsövet és direktre kötöttem az ac-t. Majd az akkuról hoztam pozitív és negatív szálakat, és azt hozzáérintve az injektorok érintkezőihez, működtettem őket.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Fiúk.... :P Tud valaki olyanban segíteni ??? Kormány kerék Verseny agy gyal?? vagyis olyat keresek amikor ki szálsz a kocsiból , ki veszed a kormányt is. Olyan bajonett zárra gondolok. Hallottatok már róla? vagy hol?? lehetne ilyet be szerezni?? köszi a segítséget. ü is jó.. lenne.... :D

Link to comment
Megosztás:

Fiúk.... :P Tud valaki olyanban segíteni ??? Kormány kerék Verseny agy gyal?? vagyis olyat keresek amikor ki szálsz a kocsiból , ki veszed a kormányt is. Olyan bajonett zárra gondolok. Hallottatok már róla? vagy hol?? lehetne ilyet be szerezni?? köszi a segítséget. ü is jó.. lenne.... :D

Levehető kormány agyként keresd.

Egyébként engem is érdekelne, én is ilyet akarok majd.

Az egyik leghatásosabb lopásgátló.

Link to comment
Megosztás:

Fiúk.... :P Tud valaki olyanban segíteni ??? Kormány kerék Verseny agy gyal?? vagyis olyat keresek amikor ki szálsz a kocsiból , ki veszed a kormányt is. Olyan bajonett zárra gondolok. Hallottatok már róla? vagy hol?? lehetne ilyet be szerezni?? köszi a segítséget. ü is jó.. lenne.... :D

nos ez engem is érdekelne.... tényleg hatásos lopásgátló :-)

Link to comment
Megosztás:

Levehető kormány agyként keresd.

Egyébként engem is érdekelne, én is ilyet akarok majd.

Az egyik leghatásosabb lopásgátló.

Hy!

Láttad volna egy reggel a szomszédom pof... izé arcát! (Átmentem önmoderátorba :P ) Hajnalban ébred, mert kenyérszállító. Olyan álmos volt még a szerencsétlen, hogy nem vette észre, a Vectra, amibe beszállt, majdnem 20 cm-el volt alacsonyabban! Sejtheted miért, de neki csak akkor lett igazán gyanús, amikor a kuplung-1 után nem történt meg a várt hatás!

4 Alessio alufelni + 5 hónapos Dunlop a "lomtalanító brigádé" :D lett!

Link to comment
Megosztás:

Hy!

Láttad volna egy reggel a szomszédom pof... izé arcát! (Átmentem önmoderátorba :P ) Hajnalban ébred, mert kenyérszállító. Olyan álmos volt még a szerencsétlen, hogy nem vette észre, a Vectra, amibe beszállt, majdnem 20 cm-el volt alacsonyabban! Sejtheted miért, de neki csak akkor lett igazán gyanús, amikor a kuplung-1 után nem történt meg a várt hatás!

4 Alessio alufelni + 5 hónapos Dunlop a "lomtalanító brigádé" :D lett!

Jó puccos környéken lakhatsz,ahol komplett garnitúrákkal szaladgálnak a lomisok...... :P

Link to comment
Megosztás:

2 napja rohangálok önindítóért... ilyenek ezek a Rekordok.. ráadásul a főkábel is leégett az önindító zárlata miatt, szal ne vegyetek öreg autót :P

KŐŐŐ még az a Fránya Önindító???

Ha igen akkor Jöhetsz hozzám. van.... csak kérdés,hogy rá-e megy a MONZA/ Senátor -é??? Ha igen nekem van a polcon.

harminc,húsz,harminc,kettőszázhetven- +harminchatos körzetben.... :D

Kiskunlacháza- vagy Bp.- i átvétel.---

Link to comment
Megosztás:

nos ez engem is érdekelne.... tényleg hatásos lopásgátló :-)

találtam--Találtam.- És itthon :P

-- Szóval van olyan amiben golyók vannak! --Ismerős azt mondta ( versenyző) ,hogy egy idő után azt érezte,hogy ,mintha lötyögne. Mondjuk ő verseny pályán használja. Ott aztán rángatja a kormányt. Lehet az utcára jó. de nem bízott benne.

-- A Másik ami tényleg jobb!! Azt mondta. ez 70.000.- ft az előzó 12.000.- -- Szóval ezt másképp oldották meg.

-- 4 félét árulnak. a pénztárcához mérten. Csak a kormány rúdon lévő menettel van gond , persze azt is meg lehet oldani. ( na most ezen megy a gondolat menet) és be lesz szerelve a cucc).. :D

persze a riasztó is működik.

Mert ügye egy klub társunk Omegáját el lovasították az udvarból. :P

Link to comment
Megosztás:

KŐŐŐ még az a Fránya Önindító???

Ha igen akkor Jöhetsz hozzám. van.... csak kérdés,hogy rá-e megy a MONZA/ Senátor -é??? Ha igen nekem van a polcon.

harminc,húsz,harminc,kettőszázhetven- +harminchatos körzetben.... :D

Kiskunlacháza- vagy Bp.- i átvétel.---

Nem tudom mennyire vagy képben Atti!

Gabo Dél Afrikában van épp!! :P :P

Link to comment
Megosztás:

KŐŐŐ még az a Fránya Önindító???

Ha igen akkor Jöhetsz hozzám. van.... csak kérdés,hogy rá-e megy a MONZA/ Senátor -é??? Ha igen nekem van a polcon.

harminc,húsz,harminc,kettőszázhetven- +harminchatos körzetben.... :D

Kiskunlacháza- vagy Bp.- i átvétel.---

Johannesburg - Midrand - Kempton Park nagyon kiesik Neked? :P

amúgy ilyen kéne... Önindító

Ő.. elmondom, hogy 3800ccm es (38GE) motor és TH180 as automatához kéne, és 2 fajta van, a Bosch nem jó :P :D

De köszi :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.