Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

van tárcsám+betétem+féknyergem is ha kell.a tárcsában és betétben max. néhány ezer km van,ezek gyári minőségek.a nyergeket felújítottam(homokfújtam és festettem,a gumikarmantyúkat+csúszkákat+porvédőket is cseréltem).

én nagyobb féket raktam fel,ezért nem használom.....

Köszi, de a tárcsák-nyergek baromi nehezek :D Úgy saccra minimum 14kg az egész, de inkább több :D... a 2/3 bőröndöm súlya oda is :D... De köszi szépen. :) igazából arra gondoltam, hogyha tudtad volna mi másé lett volna jó, akkor itt úgy keresek. (pl BMW, és tsai)

Vmit kitalálok...

Link to comment
Megosztás:

igen..... :)

Ha nem kéne komplett agyat cserélni, meg lenne alkatrész miegymás, simán 296 os féket felhekkelnék - pl Mo-n még agycserét is megoldanám - mert azért a 3800ccm elbírná :D De itt azért erősen meg van kötve a kezem, mind anyagilag, mind technikailag...

Link to comment
Megosztás:

Ha nem kéne komplett agyat cserélni, meg lenne alkatrész miegymás, simán 296 os féket felhekkelnék - pl Mo-n még agycserét is megoldanám - mert azért a 3800ccm elbírná :) De itt azért erősen meg van kötve a kezem, mind anyagilag, mind technikailag...

Igaz motor, de hasonló cipőben járt a szerző is, a cikkben van jó pár ######a kis fékkatalógus, autóhoz is, talán érdemes lenne átböngészned.

Én itt még a simsonomba is találtam jóféle betétet.

http://sebessegoltara.blog.hu/2011/07/03/h...t_cbr600r_fekem

Link to comment
Megosztás:

Ha nem kéne komplett agyat cserélni, meg lenne alkatrész miegymás, simán 296 os féket felhekkelnék - pl Mo-n még agycserét is megoldanám - mert azért a 3800ccm elbírná :lol: De itt azért erősen meg van kötve a kezem, mind anyagilag, mind technikailag...

agyat nem kell cserélni.....csak esztergályossal furatni 4 lyukat a tárcsára....a nyereg már más tészta.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.