Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

nem tudom mi bajotok vele ,nincs ezzel az átfúrásal semmi gond...............

Más:

Ki volt a blitzen piros rekord kupéval,lent volt a hátsó rendszáma !

(tudodom hogy itt szokott irkálni ,de most nem jut eszembe hogy ki az)

jo lett a vas!

Ha a 2 ajtós E1-re gondolsz az az én haverom Nagy Gábor.

Nem irkál ide de ha kell valami tőle szólj.

Mindjárt megyek hozzá. :D

282403_205039346214513_168254316559683_673937_2213367_n.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ha a 2 ajtós E1-re gondolsz az az én haverom Nagy Gábor.

Nem irkál ide de ha kell valami tőle szólj.

Mindjárt megyek hozzá. :D

282403_205039346214513_168254316559683_673937_213367_n.jpg

jaja ,erre gondoltam, de van itt egy srácnak még piros rekord kupéja ,azt hittem az öve!

Jajj bakker, ez annyira szép!

élőben sem ronda...

Link to comment
Megosztás:

István. Köszönöm szépen a cuccokat. Amelyik zsák szét volt szakadva, átnéztem, és mindjárt passzoltam is tovább cuccok egy részét a Senatoros cartársaknak, mert sok A2 műszerfal alkatrész volt benne. Így sikerült két Omegába bepakolni a cuccokat. Átnézni még nem volt időm, de ami feltűnt, hogy ha évente kell centrált cserélnem, akkoris kitart pár évig a készlet :D

Link to comment
Megosztás:

István. Köszönöm szépen a cuccokat. Amelyik zsák szét volt szakadva, átnéztem, és mindjárt passzoltam is tovább cuccok egy részét a Senatoros cartársaknak, mert sok A2 műszerfal alkatrész volt benne. Így sikerült két Omegába bepakolni a cuccokat. Átnézni még nem volt időm, de ami feltűnt, hogy ha évente kell centrált cserélnem, akkoris kitart pár évig a készlet :icon4:

nincs mit... :D

konkrétan nem néztem mit kapsz,lehet volt benne senator is......ami nekem kellett az már otthon van....

Link to comment
Megosztás:

Pár éve volt mo-on is egy piros eladó,de úgy emlékszem abban nem V8 volt. Amúgy érdekes összvér :D

jaja,emlékszek rá,valami bordó volt !? de arany áron azt hiszem....

Elvileg ebből lett a manta.

Az komoly ! De ezt honnan veszed ??? Tény hogy nagyon hasonlit rá..

Link to comment
Megosztás:

Hirtelen csak az angol wikipedian találtam egy utalást, de emléxem hogy olvastam egy kiterjedtebb cikket amiben írták, hogy a design-t azt szinte egy az egyben átvették a Chevy monzáról:

"The second car to use the Manta name was launched in August 1975.[3] This two-door "three-box" car was mechanically based directly on the then newly redesigned Opel Ascona, but the overall design was influenced by the 1975 Chevrolet Monza." Vagyis:

"A második autó ami a Manta nevét használja 1975. Augusztusában indult. [3] Ez a két ajtós "három doboz" felépítésű autó mechanikai alapjául közvetlenül az akkor újonnan átalakított Opel Ascona szolgált, de a formatervet befolyásolta az 1975-ös Chevrolet Monza .

http://en.wikipedia.org/wiki/Opel_Manta

Link to comment
Megosztás:

Hirtelen csak az angol wikipedian találtam egy utalást, de emléxem hogy olvastam egy kiterjedtebb cikket amiben írták, hogy a design-t azt szinte egy az egyben átvették a Chevy monzáról:

"The second car to use the Manta name was launched in August 1975.[3] This two-door "three-box" car was mechanically based directly on the then newly redesigned Opel Ascona, but the overall design was influenced by the 1975 Chevrolet Monza." Vagyis:

"A második autó ami a Manta nevét használja 1975. Augusztusában indult. [3] Ez a két ajtós "három doboz" felépítésű autó mechanikai alapjául közvetlenül az akkor újonnan átalakított Opel Ascona szolgált, de a formatervet befolyásolta az 1975-ös Chevrolet Monza .

http://en.wikipedia.org/wiki/Opel_Manta

hmm... érdekes ,vannak itt átfedések gazdagon..

mindig is mondtam én hogy a mantabol csak egy v8 as hiányzik.. viccesen nézz ki benne az a S4 :D

Van valakinek VARJET2 karbija 2.0S motorrol ?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.