Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

m55997.jpg

m9186.jpg

m16338.jpg

ez az autó egy ilyen műszakit kapott:

m5337.jpg

Tisztelt Hölgyem / Uram!

Az Ön járművén nem találtunk semmilyen hiányosságot az előírások tekintetében.

A plakettet kiadtam.

A járművet legközelebb 2009 júniusában kell műszakiszemlére előállítani.

Kérem olvassa el a hátoldalon található tájékoztatót.

Fékpadon mért értékek:

- elsőtengely:

- hátsótengely:

- rögzítőfék:

Megjegyzések:

- a járművön négyévszakos gumik vannak

- látható kozzózió a padlólemezen, a felépítményen, a fékcsöveken valamint nem teherviselő elemeken.

Köszönjük, hogy blablabla...

Az Ön véleménye fontos, ha a szolgáltatásunkkal kapcsolatban észrevétele vagy bármyilen kívánsága van kérjük hívja az üzletvezetést (telefonszám) (ingyenesen hívható)

TÜV-SÜD

---------------

mint látható a díja: 44,30 eur

alig több, mint a fele, mint itthon

bejelentkezés: egy nappal érkezés előtt...

így is lehet....

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Azt írja a veteránopelen, hogy ritka GM acélfelni: sajnos a képet nem engedi beszúrni :P

Ez az E2 Reki gyári acélfelnije. De lehet hogy fehérre festve ritka :cry:

Tegnapelőtt valamitől kiesett a jobb első irányjelzőm, csak a vezeték tartotta, és megint letört a széle, pedig mennyit vadásztam ép irányjelzőket. A vaterán meg leszpatott két nemiszerv. Akartam licitálni eg yReki jobb első sárvédőre, de szolgálatban voltam és lemaradtam róla, elvitte más. Az eladónak volt még egy köténylemeze is potom pénzért, arra viszont dobtam egy licitet, de aki elvitte a sárvédőt rámlicitált a f@szkalap eladó meg zárttá tette az aukciót, amikor meg kértem, hogy licitálhassak azt írta, hogy feltörték a műhelyét és elvittek elég sok cuccot. Azt hitte beveszem ezt a kaki dumát. Szépen megegyezett a vevővel a hátam mögött. Azért remélem a vevő totálkárosra nyomja a kocsiját :(

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Tényleg szép darab.

Első iadású.

Kár,hogy nem eredeti a kormánya.

Meg azért kiváncsi lennék,hogy vizsgáztatták le rendszámvilágítás nélkül. :(

Ezekben a kétajtósokban a legvagányabb a kormányváltó.

Megvan a gyári kormány is,csak valamiért kivették.....Azt hiszem azért mert nem tudtak beszállni tőle,túl nagy volt.

Teljesen tiszta vizsga volt,még meg is lepődtek hogy az alja annyira rendben van.Az összes vizsgabiztos lement az aknába megnézni. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.