Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

németországban látok egy rekord E kupét (remélem jóra gondolok). ez mennyire számít ritkaságnak?

számomra a meglepő az, hogy rozsdát nem látni rajta (kívülről), és a krómok is szépek. rendszáma nincs, talán kivonatták a forgalomból. kár érte, túl szép, lassan körbenövi a fű :D

Link to comment
Megosztás:

németországban látok egy rekord E kupét (remélem jóra gondolok). ez mennyire számít ritkaságnak?

számomra a meglepő az, hogy rozsdát nem látni rajta (kívülről), és a krómok is szépek. rendszáma nincs, talán kivonatták a forgalomból. kár érte, túl szép, lassan körbenövi a fű :D

Kupé nem volt E Rekordban. Az E1 volt 2 ajtósban, ami mára már tényleg ritka.

Link to comment
Megosztás:

nagyon nincs hova tenni :D mindenesetre, ha látok valakit a környékén, rákérdezek a masinára..

--- Ez tényleg ritka autó. --- Én tudok egy ilyenről.-- Miskolc környékén van..--- felújítás alatt ---

Ha van idő és kp. meg kis hely akkor minden kép érdemes vele foglalkozni... :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv.!

ideiglenes kivonáskor kell fizetni valamit, ill le kell adni a rendszámot?

Visszahelyezésél hogy megy? Bizti, aztán műszaki? Ahhoz milyen papírok kellenek?

Na én ebben abszolút járatos vagyok, lévén hogy félévente kivonatom valamelyik autómat ideiglenesen.

A következő az eljárás:

Autót ideiglenesen kivonatni értelemszerűen okmányirodában lehet, 2300FT a díja és automatikusan fél évre történik a kivonás. Rendszámot nem kell leadni hozzá, a fél év letelte után a gépjármű automatikusan visszahelyeződik a forgalomba, tehát ezért nem kell bemenni az okmányirodába, és pénzbe sem kerül. Fizetni akkor kell ha a fél évnél előbb akarod visszahelyeztetni, vagy ha kevés a fél év és hosszabítani akarsz, ekkor még a fél év lejárta előtt be kell menni újra és újabb 2300FT ellenében kapsz megint fél évet.

A forgalomból való kivonás tényét a forgalmi engedély "egyéb megjegyzések" rovatába írják bele (szóval a forgalmi az kell hozzá), ha ez a rész megtelt akkor új forgalmit kell csináltatni 6000-ért, úgyhogy mondd nekik hogy apró betűkkel írjanak. :D

Miután az okmányirodák és az önkormányzatok számítógépei össze vannak kötve, ezért ha az autód előtte forgalomban volt akkor fogsz kapni egy levelet amiben visszautalják a már befizetett teljesítményadó időarányos részét (a hivatal malmai lassan őrölnek, szóval ez akár hónapokba is beletelhet), viszont a biztosítódhoz neked kell elmenni a kivonást igazoló papírral hogy a már befizetett biztosítás arányos részét is visszakapd.

Értelemszerűen ideiglenes kivonás időtartama alatt nem kell kötelező biztosítást fizetni (hiszen az autó nincs forgalomban, tehát nem tudsz vele balesetet okozni), ilyenkor a biztosítónál lehet olyat kérni hogy az aktuális kötelező biztosítási szerződést felfüggesszék, azaz a szerződés nem szűnik meg (mert akkor elvesztenéd a már meglévő bónuszodat), csak nem kell fizetni.

Forgalomba való visszahelyezéskor viszont újra el kell zarándokolni a biztosítóhoz és újra "aktiválni" a talonba tett biztosítási szerződést, mert ez nem történik meg magától. Az önkormányzatnál nem kell bejelenteni hogy visszakerült az autó a forgalomba, azt megtudják az okmányirodától, úgyhogy majd automatikusan küldik a csekket az ismét aktuálissá vált teljesítményadóról.

Annyi hátránya van a dolognak hogy így biztosítási évfordulókor nem fog növekedni a bónusz besorolásod, mert ahhoz minden évben legalább 9 hónapnyi aktív (fizetett) kötelező biztosítás kell, úgyhogy ha rendszeresen, minden évben kivonnád az autódat 6 hónapra (mondjuk mert hobbiautónak tartod és télen nem akarod használni), akkor örök időkre megragadsz a mostani bónusz/málusz szinteden.

Műszaki vizsgát nem kell újra tenni ha kivonod az autót a forgalomból, hacsak nem a kivonás ideje alatt jár le.

Link to comment
Megosztás:

Na én ebben abszolút járatos vagyok, lévén hogy félévente kivonatom valamelyik autómat ideiglenesen.

A következő az eljárás:

Köszi! Ez részletes volt, Veterán biztim van, ott sajnos nincs bónusz, a műszakim meg augusztusban jár le, de úgy néz ki hogy nem leszek kész addig... :D

Link to comment
Megosztás:

Ki tudja hogy lehet motorszámot "AF"-esíteni ?

Mondjuk hogy nem túl olvasható , vagy eltünt az eredeti blokk ...

Egyébként a vázszám is AF-es....

Elvileg be kell menni a kpm-hez műszaki szemlére, vagy pedig műszakin mondani kell hogy olvashatatlan a motorszám.

Link to comment
Megosztás:

Mi van ha lejár ,igaz hogy csak KP-m vizsgával helyezik vissza ?

Én úgy tudom hogy nem.

A téves info onnan ered hogy ahhoz hogy lejárt műszakival el tudd vinni vizsgáztatni az autót, elvileg útvonalengedély kell(ene :D :D ), azt meg ugye az NKH-nál (régebben KPM) adták, és amennyire tudom, csak oda, saját magukhoz, tehát az NKH-hoz/KPM-hez.

Ma már ez asszem nem így van, bárhova kérhetsz útvonalengedélyt, vagy ha mondjuk tréleren viszed a vizsgahelyre (mert ugye az fel sem merül bennem hogy bárki is útvonalengedély nélkül autókázna egy forgalomból kivont autóval :D ), akkor bárhol levizsgáztathatod.

Link to comment
Megosztás:

Ki tudja hogy lehet motorszámot "AF"-esíteni ?

Mondjuk hogy nem túl olvasható , vagy eltünt az eredeti blokk ...

Egyébként a vázszám is AF-es....

pont ma kérdeztem.... :D

nem egyszerű a dolog......elvileg az ha tényleg az eredeti blokkból tünik el a szám és az autóval is minden stimmel.azonban ha vmi már nem frankó az autón akkor már elég kockázatos a dolog......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.