Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Más:

Ilyen ajtókárpitja van e valakinek?

Rekord_e1-023.jpg

Jó hibás is, igazából csak a szövet a lényeg, be akarok foltozni két lyukat az enyémen.

Ja, és mégegy:

Az omegák tőcsavarjai belemennek a rekibe?

És hosszabbak esetleg?

Az jutott eszembe, hogy keresek hosszabb tőcsavarokat, (amúgy is kéne) és hátra kapna két 20mm-es pogácsát. Jól esne a szememnek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Más:

Ilyen ajtókárpitja van e valakinek?

http://senatorman.de/v2/rekord-e1/bilder/Rekord_e1-023.jpg

Jó hibás is, igazából csak a szövet a lényeg, be akarok foltozni két lyukat az enyémen.

Ja, és mégegy:

Az omegák tőcsavarjai belemennek a rekibe?

És hosszabbak esetleg?

Az jutott eszembe, hogy keresek hosszabb tőcsavarokat, (amúgy is kéne) és hátra kapna két 20mm-es pogácsát. Jól esne a szememnek. :lol:

Próbáld meg az Accord vagy a Toyota Carina tőcsavarjait,hátha...........

Link to comment
Megosztás:

Nha, ma is alkottunk kicsit.

Végre meg csináltam a vectrásított gázpedált:

http://www.kepfeltoltes.hu/110205/K_p265_w...ltoltes.hu_.jpg

Egyrészt marhára irritált a padlópedál, másrészt meg ki is szakadt a padlóból, szóval mennie kellett.

Egyébként bekerült a kábelköteg, meg 3 ajtóba az üvegek, kilincsek.

Holnap fojt köv. a 4. ajtóval, meg lámpák, talán a tank is visszakerül.

Hi!

Nem rossz. :)

Nos,az enyém meg (ha lehet még itt vagánykodnom) végre visszaért fényezőtől 2 hónap és pár nap után. :D

Most ütöm ki alóla az összes alsó részt (hátsó "bölcső",lengőkarok,rugók,csonkállványok,...) és mennek homokolásra,fényezésre.

Két ajtózár a helyén. Kimosva alkatrészmosóval,sz@rrázsírozva. :lol:

Nem kicsit lesz még fárasztó ez az összerakás,hát még a maradék parts beszerzése. :D

Jahhh,azt nem értettem a képnél,a levelek és a roló gurtni mire kellettek a pedál cseréhez??? B) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Én itt csinaltattam osztkörmódositót,ajánlom ,csinal tőcsavart is:

gyártó

Az is egy alternativa lehet hogy osztókőrmódositót csinaltatsz,az egyben megoldja a +2 cm-es nyomtávszélesitést is és olyanra kéred

a másik osztót ,amilyenre akarod!

Rákerestem google-al, pont őket találtam.

Sokat nem akarok rá költeni, a papucsot én is meg tudom csinálni, szal az ingyé van, csak csavart kéne találjak.

Mindenáron nem akarok, csak nézegettem ma a kocsit a nagy et-s első kerekekkel, és jól állna neki, ha hátul szélesebb lenne. Még a gyári kerekekkel is.

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Nem rossz. :P

Nos,az enyém meg (ha lehet még itt vagánykodnom) végre visszaért fényezőtől 2 hónap és pár nap után. B)

Most ütöm ki alóla az összes alsó részt (hátsó "bölcső",lengőkarok,rugók,csonkállványok,...) és mennek homokolásra,fényezésre.

Két ajtózár a helyén. Kimosva alkatrészmosóval,sz@rrázsírozva. :lol:

Nem kicsit lesz még fárasztó ez az összerakás,hát még a maradék parts beszerzése. :)

Jahhh,azért ha még kérhetnék segítséget,ill. kérdezhetek!

Sokat nézelődtem már és most nagyon úgy tűnik,hogy a C Ascona ajtózárja (kulcsos) használható lenne számomra.

Tehát ha v.kinek van,ill. tud v.kinek és feleslegessé vált,kérem jelezze.

Itt bontóban nincs még az sem. Vagyis 1 db,ajtóban,kulcs nélkül. Azt azért nem venném meg 2000 HUF-ért. :D

Pont Ascona-st sem ismerek,így gondoltam,megpróbálom itt az Opel-osok között.

Azaz,lehet rábeszélem majd az egyik kuncsaftot,hadd cseréljem át a gépéből a zárakat,az enyéimre. :D

Nekem már elég lenne 1,azaz,egy darab is,a kulcs is már csak addig lenne szükséges,míg szétpattintom a zárhengert,de ha kapok frankó Opel emblémás kulcsot is,még jobb lenne. Ha meg ráadásul 1 pár zárat kapnék kulccsal,az maga a tökély. :D

Bocs hogy a segítséget ismét itt kérem! De hol máshol? :D

Jahhh és egy bizonyos kulcs formátum érdekel csak! :D

Link to comment
Megosztás:

Jahhh,azért ha még kérhetnék segítséget,ill. kérdezhetek!

Sokat nézelődtem már és most nagyon úgy tűnik,hogy a C Ascona ajtózárja (kulcsos) használható lenne számomra.

Tehát ha v.kinek van,ill. tud v.kinek és feleslegessé vált,kérem jelezze.

Itt bontóban nincs még az sem. Vagyis 1 db,ajtóban,kulcs nélkül. Azt azért nem venném meg 2000 HUF-ért. :D

Pont Ascona-st sem ismerek,így gondoltam,megpróbálom itt az Opel-osok között.

Azaz,lehet rábeszélem majd az egyik kuncsaftot,hadd cseréljem át a gépéből a zárakat,az enyéimre. :D

Nekem már elég lenne 1,azaz,egy darab is,a kulcs is már csak addig lenne szükséges,míg szétpattintom a zárhengert,de ha kapok frankó Opel emblémás kulcsot is,még jobb lenne. Ha meg ráadásul 1 pár zárat kapnék kulccsal,az maga a tökély. :D

Bocs hogy a segítséget ismét itt kérem! De hol máshol? B)

Jahhh és egy bizonyos kulcs formátum érdekel csak! :lol:

Ascona fórum, vagy adok veszek stb rovatban :D

Link to comment
Megosztás:

Na, már csak hűtő, tank, meg akksi, egy két apróság, és indulhat a gép.

Viszont megtaláltam a hibát a (kipu) rendszerben!

A kombinak a szélen van a hátsó dob, az enyémnek viszont beljebb, a tank mellett.

Úgyhogy csak lesz egy utam a kiufogóshoz.

Ja, és gyárilag a panhard rúd alatt, vagy fölött megy a kipu? Mrt már tök nem emléxem, de ott is alakítani kell rajta, mert pont rá irányul.

Link to comment
Megosztás:

Na, már csak hűtő, tank, meg akksi, egy két apróság, és indulhat a gép.

Viszont megtaláltam a hibát a (kipu) rendszerben!

A kombinak a szélen van a hátsó dob, az enyémnek viszont beljebb, a tank mellett.

Úgyhogy csak lesz egy utam a kiufogóshoz.

Ja, és gyárilag a panhard rúd alatt, vagy fölött megy a kipu? Mrt már tök nem emléxem, de ott is alakítani kell rajta, mert pont rá irányul.

Felette megy.

Link to comment
Megosztás:

Na, már csak hűtő, tank, meg akksi, egy két apróság, és indulhat a gép.

Viszont megtaláltam a hibát a (kipu) rendszerben!

A kombinak a szélen van a hátsó dob, az enyémnek viszont beljebb, a tank mellett.

Úgyhogy csak lesz egy utam a kiufogóshoz.

Ja, és gyárilag a panhard rúd alatt, vagy fölött megy a kipu? Mrt már tök nem emléxem, de ott is alakítani kell rajta, mert pont rá irányul.

neeeem kombi.....caravan.....minnyyyyááááááá jön tomi és megmonya....... :lol:

mivel neked a pótkerék van ott azért megy beljebb,a caravan-ban is a tank mellett megy.......közvetlen.csak nekem nagyobb a tank. :D

sorry....ezt elfelejtettem anno.......

Link to comment
Megosztás:

neeeem kombi.....caravan.....minnyyyyááááááá jön tomi és megmonya....... :lol:

mivel neked a pótkerék van ott azért megy beljebb,a caravan-ban is a tank mellett megy.......közvetlen.csak nekem nagyobb a tank. :D

sorry....ezt elfelejtettem anno.......

Nincs tőle semmi.

Max egy ötösér átalakítják, és akkor még mindíg jól jártam.

15től indul újonnan csak egy hátsó dob.

Hülye kérdés: neked volt a csatlakozásoknál tömítés? Már csak hogy boltban kapok e hozzá ha igen, és mit kérjek.

Link to comment
Megosztás:

Nincs tőle semmi.

Max egy ötösér átalakítják, és akkor még mindíg jól jártam.

15től indul újonnan csak egy hátsó dob.

Hülye kérdés: neked volt a csatlakozásoknál tömítés? Már csak hogy boltban kapok e hozzá ha igen, és mit kérjek.

a csatiknál volt,de nem tom milyen.a kipuffos adta........

Link to comment
Megosztás:

mondtam már hogy utálok a c30se-ben gyertyát cserélni ? ?

mértem kompressiot is és meg lettem lepődve , 13-14 bar van minden hengerben,szereti az E85..

hát nem szép ,de nem is azert szeretem:

http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/201...3974_004631.JPG

http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/201...3972_004743.JPG

valamit szarul mersz ennyi nemlehet benne :lol: nemjärna benzinnel föleg nem a magyar 98 assal

gyäri adatok 10.5 es 11.4 között van

a dtm motornak van 14.6 kompresszioja :D de annak akkora domb van a dugojän hogy ihaj

Link to comment
Megosztás:

valamit szarul mersz ennyi nemlehet benne :lol: nemjärna benzinnel föleg nem a magyar 98 assal

gyäri adatok 10.5 es 11.4 között van

a dtm motornak van 14.6 kompresszioja :D de annak akkora domb van a dugojän hogy ihaj

Ezért kell bele etanolt tenni. B)

Ezekszerint a 2.4em 11.5 ös kompressziója elég jó? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.