Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Itt egyben válaszolok az összes hsz-re:

Szal a kocsi 3-ik kézböl került hozzam ,érdekes utat bejárva, jol álltak a csillagok és összejött..

Min van neked ilyen nagy flekó? Csak nem astra ? Láttam mar olyat.. :D

Jo a matt fekete ,csak nagyon nehéz tisztan tartani,gyorsan olyan lesz mint a LAST V8 a MADMAX 2 elején.... ,továbbá a rend buzgó őrei is szeretik

piszkalni a mattfeka kocsikat......

Lehet a kpm szerint nem indokolt,de ég és föld a nagy felni és sportos futómű használata,sokkal többet megenged,sokkal nehezebb besokalni,ez tény,

a futómű nem nyiródik el,sokkal többet kibir mint gondolnánk ! ez a matt is olyat fordult hogy szó szerint éreztem ahogy vér átlöttyen az egyik oldalambol a másikba B) és a közelében sem jártam még a határainak !

Nem vagyok kasznis , de aránylag vágom a lakatolást meg az üvegszálazást , egy autós szakmám van,jármű fényező,egyébként CNC lézervágós.

Irtad hogy ott folytatom ahol abba hagytam,nos nem egészen,mert itt elsporolom a +25 mm-es nyomtáv szélesitőket,elöl túl sok volt !

Tényleg szép hagot lehet kihozni a 12 szelepböl is, de a 24 böl meg brutálisat :D

Amugy ha kérdés van kipuff ugyben keress meg és elmondom hogy milyen rendszert rakj fel,ugy hogy nagy fordulaton és kicsin is jol menjen ,sokat kisérleteztem vele,felraktam vagy 6 külömböző rendszert ! (könnyű megszüntetni a nyomatékot..)

Még nem csuktam meg egy hátsókerekes kocsimat sem,még csak meg sem ütöttem/vagy padkáztam !!!!!!!!!!!!! De ezt lekopogom és nem mondom hogy nem fordulhat a jövőben elő,főleg mert eléggé határon vezetek.

Biztos fogod hallani a motorod,jo lesz az,kitartás,megéri ! Sok sikert !

Hi Evribádi!

Neeeeeeem Astra. Opel-ezést én még csak most kezdem.

Itt nem írunk le "ilyeneket". Atti meg tudná mondani,Ő már láthatta. :lol:

Köszönöm a kimerítő válaszokat MoCSoK,pláne a biztatást! :D

Link to comment
Megosztás:

eszerü keretek

ahogy szedsz le a hengerfejböl fokolhatod a vezerlest persze itt milimeterekröl beszelgetünk, ketfele sikoläsi technika van a hagyomänyos egyenes es a ferde hogy az egester kikepzeset is javitsuk.vigyäzni kell a szelepnyitäsokra ha tullepünk 1.5 mm ren täskäzni kell a dugokat

anyagilag a legolcsobb megoldäs a 2 lityis hengerfejbe a 2.4 es szelepek beültetese es marad a vezerles ahol van de mint köztudott a 2 lityis szivosor kell hozzä es a kipuff. csonk is igy mär csak 100 benyäval megy a gep kopogäs nelkül

a 2 literes hengerfej egesterekissebb igy etanolra kivälo :lol:

nekem elég az 1 mm is....nem akarok a dugókon változtatni.....ha 1-1.2 mm-t leszedetek akkor nem kell semmit sem tennem?

Link to comment
Megosztás:

nekem elég az 1 mm is....nem akarok a dugókon változtatni.....ha 1-1.2 mm-t leszedetek akkor nem kell semmit sem tennem?

a motor järni fog de nem az igazi

ket vez fogas kerekböl meg egy lapbol lehet fokolot csinälni jobban belehet löni mint a gyäri es hozzä igazithatod az etanolhoz :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Csak mert most van 2.4em, meg két 2.0-ám...

2.2-re nem vadásznék, meg hát amúgy is. :lol:

mint mondtam ez lego es a pärositäsok leteznek

de szelep beültetesnel pl gepmühely vagy celszerszämok

ha a kisseb szelepeket meghagyod nagyobb fordulaton fullad

a nemetek a 2.0 befecsi rendszerell vezerlik a 2.7 meg a 2.8 lityist is negy hengerben dehät szepen ällithato nem annyira fix rendszer mint a 2.4 vagy a 2.2 ez is finomithato de behatärolt. :D

söt meg a 3.0 pillangoszelepe is felrakhato vagy toväbb megyek a regi 30e motor szivosora megröviditve 4 hengerre B)

Link to comment
Megosztás:

mint mondtam ez lego es a pärositäsok leteznek

de szelep beültetesnel pl gepmühely vagy celszerszämok

ha a kisseb szelepeket meghagyod nagyobb fordulaton fullad

a nemetek a 2.0 befecsi rendszerell vezerlik a 2.7 meg a 2.8 lityist is negy hengerben dehät szepen ällithato nem annyira fix rendszer mint a 2.4 vagy a 2.2 ez is finomithato de behatärolt. :lol:

söt meg a 3.0 pillangoszelepe is felrakhato vagy toväbb megyek a regi 30e motor szivosora megröviditve 4 hengerre :D

Ja, ezt a 30e szívósort már mondták nekem.

Azt nem tudod véletlenül hogy melyik vezérműtengely hány fokos?

Link to comment
Megosztás:

a motor järni fog de nem az igazi

ket vez fogas kerekböl meg egy lapbol lehet fokolot csinälni jobban belehet löni mint a gyäri es hozzä igazithatod az etanolhoz :D B)

akkómostmivan????????

nem akarok fokolgatni hacsak nem múszáj.... :lol:

nekem ez a motor is tök jól ment etanollal.......tisztán.lehet nem a maxot hoztam ki belőle,de nekem elég volt.

szóval:ha 1 mm leszed a hf-ből akkor a szelep még nem ér a dugóba?

Link to comment
Megosztás:

akkómostmivan????????

nem akarok fokolgatni hacsak nem múszáj.... :lol:

nekem ez a motor is tök jól ment etanollal.......tisztán.lehet nem a maxot hoztam ki belőle,de nekem elég volt.

szóval:ha 1 mm leszed a hf-ből akkor a szelep még nem ér a dugóba?

tapasztalataim szerint ,ethanolal járni kis kompressioval nem éri meg,jol menni jol megy,de sokat eszik,vagy keveset eszik de nem megy és piszok nehezen indul!

Kell nagyon bika kompressio + nagyon nagy elő gyujtás,megfelelő hőértékű gyertya,igy el lehet érni azt

hogy annyit fogyasszon mint benzinböl és egy picit erősebb is legyen! Nyomaték biztos nől!

Link to comment
Megosztás:

Nha, ma is alkottunk kicsit.

Végre meg csináltam a vectrásított gázpedált:

K_p265_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Egyrészt marhára irritált a padlópedál, másrészt meg ki is szakadt a padlóból, szóval mennie kellett.

Egyébként bekerült a kábelköteg, meg 3 ajtóba az üvegek, kilincsek.

Holnap fojt köv. a 4. ajtóval, meg lámpák, talán a tank is visszakerül.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.