Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Izé, próbált már valaki nagyobb teljesítményű izzót elöl rekiben? H4-et.

A foncsoraim jók, (mondjuk egy takarítás lehet kéne nekik, de nem vakok) Viszont én szeretek látni.

Bírja a foncsor, nem ég le?

nekem 2 éve 100/80-as van a rekordba. ki van relézve.

Érezni a nagyobb teljesítményt, jobban kapar elöl. :lol:

Link to comment
Megosztás:

az "uj" 24 szelepesem!

Pár szó róla:

Kéziváltós ,a futóműve nagyon jo,kemény sárga gátlok alatta ,még nem tom mifélék,de sport az biztos.

Kipuff nyitott ,ECU valamilyen chip-es , sperr tökéletesen működik !!!

Az automatát kivéve fullos,minden benne van,bőr is,klima is ,de majd meglátjuk mi működik!

Rohadás van gazdagon ,tipikus helyeken,egy darabig elleszek még kilakatolom!

Fék egész jo ,de nagyon levegős,olaja vizes.

Váltó kulissza valószinűleg szét van hullva,azt is le kell cserélnem vagy felujitanom, egyuttal meg is röviditem a bot hosszát és váltó utat.

Menet teljesitmenye nagyon jo ,piszok robbanékonyan lép ,igazi vaddisznó :lol:

Erő dögivel,ha helyböl eltolom neki rendesen akkor 80-100 körül tapad le a jo fajta 225-ös téligumi.

A jo futóműnek no meg a sperrnek hála nagyon kezes ! (körforgót elsőre körbe drifteltem vele ,ahogy kell ,kilincsel előre)

Kuplung az biztos csere lesz rövidesen,3 ban már csúszik rendesen.. mehetek én is kevlároztatni..

Nagyon jo vas,de lesz vele munka bőven!

Link to comment
Megosztás:

Nem sámli!

Gratula hozzá! :lol:

Köszi ! De gratulálni ráér akkor ha ebböl a bontó szökevényböl is autot csinalok. :D

Egyébként nem célom ugy rendberakni mint az első 24 szelepesem,addig akarom vele kihuzni még azzal

100%-osan el nem készülök !

A mattfekete 12 szelepes senim meg egy haveromé lesz ,vissza kell alakitanom szinte gyarira B)

, ez mar folyamatban !

Link to comment
Megosztás:

Kár, pedig az a matt fekete nagyon betyár!

kicsit tul széles az uj tulajnak (brutális felni és gumi kell alá,hobbiautonak épitettem) , 2m+5cm széles hátul,elöl csak 2m széles...

9colos felni Et13-al + 2.5cm osztókörmódositókon volt ,ez ugy jött ki mintha egy 10 colos felni lenne fent ET minusz 12 vel....

kanyarban nem találtam párját és azt hogy hol a vége,200 fölött is siman fordult,olyan érzés volt vezetni mintha egy kamiont kereszteznél egy gokartal.. :lol:

amugy,meglesz a méltó utódja,kicsit kisseb ET-vel..

Link to comment
Megosztás:

kicsit tul széles az uj tulajnak (brutális felni és gumi kell alá,hobbiautonak épitettem) , 2m+5cm széles hátul,elöl csak 2m széles...

9colos felni Et13-al + 2.5cm osztókörmódositókon volt ,ez ugy jött ki mintha egy 10 colos felni lenne fent ET minusz 12 vel....

kanyarban nem találtam párját és azt hogy hol a vége,200 fölött is siman fordult,olyan érzés volt vezetni mintha egy kamiont kereszteznél egy gokartal.. :lol:

amugy,meglesz a méltó utódja,kicsit kisseb ET-vel..

Nem tudom hogy mondhatok e ilyet, de te BETEG VAGY! B)

13-as et, 9 széles felnivel??? áááááá Kerékcsapágyak biztosan szerették. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom hogy mondhatok e ilyet, de te BETEG VAGY! B)

13-as et, 9 széles felnivel??? áááááá Kerékcsapágyak biztosan szerették. :lol:

ilyen téren beteg..

de nem olvastad figyelmesen : mert a 9 colos felni ,aminek 13 az ET-je, + 25mm -es osztókörmódositon volt fent, mint irtam,ha azt is beleszamolom,akkor ugy jon ki mintha a felni 10col szeles lenne és az ET minusz 12... :D

egyébként mindenki ezzel a csapágyal jött,jo pár ezer km-t beleraktam,ahol lehetett kinyommtam a szemét, de egyik csapágy sem szólalt meg,erröl ennyit !

Az uj 24 szelepesemre most vettem egy garnitura AZEV A felnit, elsők 8.5x17 Et10 ,hátsók 10x17 ET12,ezek már módositó nélkül felmennek,mert 5x112-esek!

Link to comment
Megosztás:

ilyen téren beteg..

de nem olvastad figyelmesen : mert a 9 colos felni ,aminek 13 az ET-je, + 25mm -es osztókörmódositon volt fent, mint irtam,ha azt is beleszamolom,akkor ugy jon ki mintha a felni 10col szeles lenne és az ET minusz 12... :lol:

egyébként mindenki ezzel a csapágyal jött,jo pár ezer km-t beleraktam,ahol lehetett kinyommtam a szemét, de egyik csapágy sem szólalt meg,erröl ennyit !

Az uj 24 szelepesemre most vettem egy garnitura AZEV A felnit, elsők 8.5x17 Et10 ,hátsók 10x17 ET12,ezek már módositó nélkül felmennek,mert 5x112-esek!

Aztak.....!

Kemény.

Ezekszerint mégiscsak alaposan túl vannak méretezve ezek a gépek. :D

Videókat/képeket hol találok a gépeidről?

Link to comment
Megosztás:

Hát pedig a kép alapján ez nekem igencsak annak tűnik.

Miért?Nincs rajta semmi ami változó vezérlésre utal.Ez csak akkor változik menet közben ha nem húzod meg valamelyik csavart.A C30SE piacra dobásának évében(1989)még igencsak gyerekcipőben jártak a változó vezérlésű motorok.Talán egyedül az Alfa 75-ben volt.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom hogy mondhatok e ilyet, de te BETEG VAGY! :D

13-as et, 9 széles felnivel??? áááááá Kerékcsapágyak biztosan szerették. :D

Hi!

Nos,először is hadd gratuláljak azért mégis,mert már ezek szerint csak nálad van a gép,MoCSoK.

Tehát,gratulálok! :lol:

Másodszor meg,mivel nem ismerlek,így nem írnék jelzőt. Vissza akarom fogni már a skorpió mindent kimondós énemet. Nehezen megy,de ... :D

...de a Wookie által írt,nekem is megfelel. :)

Harmadszor meg,inkább nem írom le ide,min vannak nekem a 16x9-es,ET15-ös gurigák (6.-éve,nyaranta). :D

Nos,gondoltam küldök egy képet az egyik papucsról,de nem tudom hogy kell itt. B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.