Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

veszel a Pistátol :D

Kötve hiszem, majd tőlem, azt felezek Pistivel :D

Te figyu, wookie a Seni/Commo/E1 Reki hűtőmaszk nem fog stimmelni ehhez a lámpához. És csak opel jel nélküli maszkot tok szerezni az E2 höz - mint az enyém. Vagy vmiről lemaradtam? :lol:

Hja mégegyszer elolvastam értelmezési problémám volt B) Amúgy a kép tetszik.. egy felfújt C Asci :D :D

Link to comment
Megosztás:

nekem csak omiból van 2.4-em......az is elfér ha bubos a mocitető és az omi alubakkal rakod be a motort.....

2.3 TD Reki rulez! :lol: Ha szépen meg tod csinálni, akár Te is kivághatod, kivágathatod ahol kell, és oda kap egy álbeömlőt :D vagy teljes púpot ..

Link to comment
Megosztás:

2.3 TD Reki rulez! :D Ha szépen meg tod csinálni, akár Te is kivághatod, kivágathatod ahol kell, és oda kap egy álbeömlőt B) vagy teljes púpot ..

Nekem ha karbis lesz, valódi légbeömlő is lesz rajta. :lol:

De most lehet, hogy győz az ész, s egyelőre marad valami buta befecsi.

Link to comment
Megosztás:

Kötve hiszem, majd tőlem, azt felezek Pistivel :D

Te figyu, wookie a Seni/Commo/E1 Reki hűtőmaszk nem fog stimmelni ehhez a lámpához. És csak opel jel nélküli maszkot tok szerezni az E2 höz - mint az enyém. Vagy vmiről lemaradtam? B)

Hja mégegyszer elolvastam értelmezési problémám volt :D Amúgy a kép tetszik.. egy felfújt C Asci :D :)

nekem nem kell semmi belőle... :lol:

a tiéd,neked adtam.

amúgy meg tényleg nem jó a commo/seni maszk a rekire.....a reki keskenyebb kicsit.......

nekem jó lesz az embléma nélküli is..... :D

az se baj ha több db lenne....az eleje fogy állandóan az autónak.

Link to comment
Megosztás:

Izé, próbált már valaki nagyobb teljesítményű izzót elöl rekiben? H4-et.

A foncsoraim jók, (mondjuk egy takarítás lehet kéne nekik, de nem vakok) Viszont én szeretek látni.

Bírja a foncsor, nem ég le?

ez jó kérdés, én is megalight-nightbreaker vmiben gondolkodom itt... meg a h3 helyére is... :D

tényleg minden dízel reki púpos volt? Jó tudni.. ha majd a 3,8 kap biturbót, lehet kell B) :D

529px-BuickV6-Indy_Pace.jpg

L32engine_large.JPG :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

ez jó kérdés, én is megalight-nightbreaker vmiben gondolkodom itt... meg a h3 helyére is... :D

tényleg minden dízel reki púpos volt? Jó tudni.. ha majd a 3,8 kap biturbót, lehet kell :D :D

:lol: :D

Aztaleborult!

Mondjuk nekem lesz még fent 4 plusz lámpa is. B)

Link to comment
Megosztás:

Izé, próbált már valaki nagyobb teljesítményű izzót elöl rekiben? H4-et.

A foncsoraim jók, (mondjuk egy takarítás lehet kéne nekik, de nem vakok) Viszont én szeretek látni.

Bírja a foncsor, nem ég le?

a foncsor szarrá fog égni.........nem erre tervezték.

ha megkapja az izzó a 13.8-14.2 voltot akkor jó lesz.inkább azt nézegesed........ :lol:

vagy gagyi xenon....

Link to comment
Megosztás:

A xenon az még gyárilag is szar, nem hogy ezek a bóvli vackok.

Öcsém elég sokáig használt 140/100-as égőt, és bírta a foncsor, de lusta volt relézni, és szétégett a kormánykapcsoló. De van 80W körüli H4 is. Faterom Talentojába azt raktuk most be és sokat javult a fénye a lámpának.

Link to comment
Megosztás:

Végülis csak lámpát, mocitetőt meg hűtőmaszkot kéne cserélni.

De marad sztem ahogy van. Nem akarok még erre is költeni, no meg ehhez már van pár lámpám, meg ha Gabo tud hozni, akkor jó kis Chevy-s hűtőmaszkom is. :lol:

Meg a lökös mögötti részt a köténylemezzel. De simán megoldható, mert az külön van felhegesztve a kasztnira, így könnyen cserélhető.

Link to comment
Megosztás:

Öcsém elég sokáig használt 140/100-as égőt, és bírta a foncsor, de lusta volt relézni, és szétégett a kormánykapcsoló. De van 80W körüli H4 is. Faterom Talentojába azt raktuk most be és sokat javult a fénye a lámpának.

Én most kukázok relédobozt, meg foglalatokat, nálam minden be lesz relézve. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.