Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

ha kell valakinek........ingyen persze:2 pár E2-es seni hátsó lámpa és egy db középső prizma.......és nem ingyen,de ocsóért:2 db duplafoncsolos A2-es bal első lámpatest.foncsolok és üveg nélkül.a foncsol állítómechanika benne van.

ja és a lámpatestek VADI ÚJAK!!!!!!!!!!!!!

Hi!

Már akartam kérdezni.

A Monza hátsó lámpa és a középső prizma (amiket talán "most" emlegettél,István),egyezik a Senator-éval? :)

Link to comment
Megosztás:

ez most lettttttttt............... :)

kell??????

ha szerzel nekem hűtőmaszkot akkor bartelolhatunk.......feltéve ha nem egy vagyon odakint egy olyan. :D

Lassan fel kéne írnom kinek milyen maszk kell :D A jövő héten megpróbálok beszélni egy bontóval, ott elég sok minden van.

Szal neked milyen maszk kell? (meg a Commo felirat, az okés..)

wookie-nak kell egy Senator - E1 Reki hűtőmaszk...

Link to comment
Megosztás:

Lassan fel kéne írnom kinek milyen maszk kell :D A jövő héten megpróbálok beszélni egy bontóval, ott elég sok minden van.

Szal neked milyen maszk kell? (meg a Commo felirat, az okés..)

wookie-nak kell egy Senator - E1 Reki hűtőmaszk...

Monza (facelift) hűtőrács. :)

Link to comment
Megosztás:

Izéhozé, reki fűtőmotorja nincs valakinek?

Az enyém úgy néz ki döglődik, de sajna nem éppen az a felújítható fajta. Ahogy néztem.

Jha, és az injektoros E1 hűtője is réz ugye?

Már csak hogy bele akarok forrasztani egy hőfokjeladót a villanyos ventinek.

ventit nehéz lesz jót találni..... :)

igen réz.....

Link to comment
Megosztás:

Lassan fel kéne írnom kinek milyen maszk kell :) A jövő héten megpróbálok beszélni egy bontóval, ott elég sok minden van.

Szal neked milyen maszk kell? (meg a Commo felirat, az okés..)

wookie-nak kell egy Senator - E1 Reki hűtőmaszk...

nekem pont mint a tiéd.....a szín mindegy.........

wooki-nak meg nem lesz jó a senator(A1)maszkja.......asszem nem passzol mérteben a rekire.......de lehet tévedek.

Link to comment
Megosztás:

nekem pont mint a tiéd.....a szín mindegy.........

wooki-nak meg nem lesz jó a senator(A1)maszkja.......asszem nem passzol mérteben a rekire.......de lehet tévedek.

Nem senator az, hanem reki, csak kint meg chevy rekord/commodore.

A senatoré szerintem se menne bele.

Link to comment
Megosztás:

érdekes...a senator itt is tesó volt a commoval a kaszni elejét nézve..... :)

Hát volt ugye a rekord, abból lett a commodore, hosszabb orral. (egyébként nem nagy különbség van a kettő közt, a kereszttartó pl ugyanott van)

Aztán hogy a senator melyikből lett azt nem tudom, de az eleje ugye a commoval egyezik, és a c oszlopot leszámítva tök ugyanaz mint a többi, na meg persze ennek független a futóműve.

Meg ugye ott a monza, amit a senatorból csináltak, a különbségek láthatóak.

Meg a senator/monzákban voltak némi plusz erősítések, pl a torony környékén.

És a vicc hogy az a omegának is igen hasonló a padlólemeze.

Link to comment
Megosztás:

Hát volt ugye a rekord, abból lett a commodore, hosszabb orral. (egyébként nem nagy különbség van a kettő közt, a kereszttartó pl ugyanott van)

Aztán hogy a senator melyikből lett azt nem tudom, de az eleje ugye a commoval egyezik, és a c oszlopot leszámítva tök ugyanaz mint a többi, na meg persze ennek független a futóműve.

Meg ugye ott a monza, amit a senatorból csináltak, a különbségek láthatóak.

Meg a senator/monzákban voltak némi plusz erősítések, pl a torony környékén.

És a vicc hogy az a omegának is igen hasonló a padlólemeze.

a seni/monzában csak 86/87-ben volt némi toronyerősítés.....kb. azokba amikben már abs is volt.

Link to comment
Megosztás:

a seni/monzában csak 86/87-ben volt némi toronyerősítés.....kb. azokba amikben már abs is volt.

elvileg ebben is van ABS, de mégsincs... vagy nem műxik, vagy... De érdekes hogy a checkengine nem világít indításkor, ellenben az abs igen.. el kéne mennem vmi techre itt, de lusta is vagyok, meg nem tom hova menjek, a hivatalos opel nem kicsit drága... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.