Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Limited slip diff. legalábbis a Dél-afrikai angol szerint...

lsd = limited slip diff :o

Késik az órád? :D :) - amúgy nem tom ismered-e a Lord of War című filmet (fegyvernepper, vagy mi volt a magyar címe) - Abban mondta a libériai vezér, hogy "Thank You, You are right, - speer - sperr - but I prefer my way! ... :) :D

Amúgy Te nem Omegaboy voltál valaha? - A kocsi erősen emlékeztet arra...

114 az japó + jeep osztó,ha a kocsid tényleg seni csak más ruhába csomagolva akkor 120.7-ed van,bmw felni felmegy..

Majd eccer lemérem.. csak mert a felni az elvileg pont olyan mint amit Omegatd "keresett" márpedig az 110es. El bírom én képzelni, hogy valójában annyira hibrid, hogy már SeniB - Omega agyak vannak fent... Ezek után azon sem csodálkoznék, ha tényleg AR25/35 lenne alatta :D :P Asszem tényleg fényképeszkednem kell :D

Link to comment
Megosztás:

Késik az órád? :) :) - amúgy nem tom ismered-e a Lord of War című filmet (fegyvernepper, vagy mi volt a magyar címe) - Abban mondta a libériai vezér, hogy "Thank You, You are right, - speer - sperr - but I prefer my way! ... :D :P

Amúgy Te nem Omegaboy voltál valaha? - A kocsi erősen emlékeztet arra...

egyébként késik. nekem is be kellett állítani :D

nem vagyok omegaboy, szerintem az autó sem lehet ismerős opeles körökben az előttem levő tulajokkal.. elvileg pécsi autó volt ez, ha mond ez valamit valakinek.

Link to comment
Megosztás:

neked A2-es senid van némi reki beütéssel....a műfal seni,a fütómű is........kerekek 5 csavarosak mint a senié.a reki 4 csavaros.

viszint a kaszni eleje reki.....a senié 5 cm-el hosszabb.a díszlécek is rekié.......meg a lökős is.....szép kis hibrid......

ja beszéltem az ősöddel és holnap jön........

A kaszni is reki igencsak. :D

Link to comment
Megosztás:

egyébként késik. nekem is be kellett állítani :D

nem vagyok omegaboy, szerintem az autó sem lehet ismerős opeles körökben az előttem levő tulajokkal.. elvileg pécsi autó volt ez, ha mond ez valamit valakinek.

Miért ne lehetne ismerős? Nem csak ez a klub létezik- létezett :)

István, ezek szerint nektek megy a carstyling oldal.. nekem vmiért nem... hm...

Link to comment
Megosztás:

Miért ne lehetne ismerős? Nem csak ez a klub létezik- létezett :D

István, ezek szerint nektek megy a carstyling oldal.. nekem vmiért nem... hm...

mert te a föld alján vagy...próbáld fordítva vagy fejen állva... :)

valszeg 120as az osztód........az a seni/commo......

a műfel meg teljesen seni csak a kormányoszlop másé,lehet az már A omi.

Link to comment
Megosztás:

a kormánymű nem rekié/senié.....az nem fogasléces.

az első futómű meg viszont reki/seni.

és a hátsó is........

ilyen lett kb. nekem is a másik kasznim......csak a caravan....

Na most nem értem, eddig arról volt szó, hogy ez nem Reki futómű, hanem Seni, most meg összekavarsz :D

Link to comment
Megosztás:

mennyiből lehetne hazahozni ezt az autót?

Passz kb 30-40 ezer Rand (x30Ft) egy konténer Európába, az adó, vám stb.. hm, de ha hazavinném, igen valószínű, hogy megkeresném e legolcsóbb Eu-s országot vám szempontjából, és oda regisztrálnám - vszínű olasz vagy német...Német jobb lenne, mert van ismerős, szal megfenyegetem, és lesz lakcímem is :D

Link to comment
Megosztás:

elöl a lengőkar-bölcső ugyanaz........hátul természetesen nem egyformák,a reki merevhidas.

hűtőmaszkot nem tudnál nekem kukázni?????

A Chevy Commot? Vagy ilyen, Rekordot? Várj a Commo maszk másnak kellett. Ha találok viszek. Nem igérem márciusra, de idém még megyek haza :) . legkésőbb karácsonykor :D

Link to comment
Megosztás:

Amit láttam eddig jobb kormányos reki/seni, az fogasléces volt, pl a holdenek. Szóval valami olyasmi kormánymű lehet benne.

Mondtam én hogy Holden förmedvény... nem lennék meglepve ha a komplett futómű, egy vmi korebeli (90 körüli) Holdenből származna.. mi volt akkoriban? Stateman? Omega?

Link to comment
Megosztás:

Mondtam én hogy Holden förmedvény... nem lennék meglepve ha a komplett futómű, egy vmi korebeli (90 körüli) Holdenből származna.. mi volt akkoriban? Stateman? Omega?

Nem nem nem.

A holdeneknél is ugyanaz a futómű, mint az opelban.

Seni reki közt annyi a különbség hogy elöl a senineknagyobb a csapágya, meg hát öt csavaros. Hátul meg ugye a merev híd/független felfüggesztés.

Link to comment
Megosztás:

Nem nem nem.

A holdeneknél is ugyanaz a futómű, mint az opelban.

Seni reki közt annyi a különbség hogy elöl a senineknagyobb a csapágya, meg hát öt csavaros. Hátul meg ugye a merev híd/független felfüggesztés.

Akkor ugyanaz :D :) ... Moszkvában Ladákat osztogatnak... Leningrád, Moszkvics, és fosztogatnak, de ugyanaz :)

Ha vmi ennyire különböző, ne vegyük egy kalap alá pls :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor ugyanaz :D :) ... Moszkvában Ladákat osztogatnak... Leningrád, Moszkvics, és fosztogatnak, de ugyanaz :P

Ha vmi ennyire különböző, ne vegyük egy kalap alá pls :D

Akkor úgy mondom hogy csereszabatos egymással. :)

Mondjuk a hátsó felfüggesztés az már hegesztős móka, de az is megoldható, ahogy Pista példája mutatja. :D

Link to comment
Megosztás:

kicsinyes vagy.... :D

ilyenekre itt nem adunk.

Az :D Tudom, kicsire nem adunk, nagy meg nem számít... :P :D

Akkor úgy mondom hogy csereszabatos egymással. :)

Mondjuk a hátsó felfüggesztés az már hegesztős móka, de az is megoldható, ahogy Pista példája mutatja. :)

Ahh, neee... fogadjunk, hogy hegesztéssel még a Omega B2 futóművét is alárakom? ... Vazze :D :o minden csak akarat, pénz és idő kérdése :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ahh, neee... fogadjunk, hogy hegesztéssel még a Omega B2 futóművét is alárakom? ... Vazze :) :) minden csak akarat, pénz és idő kérdése :D :P

Ááá te. :D

Ahhoz neked lehet még hegeszteni sem kéne, azt mondják szinte ugyanaz mint a senié.

Egyébként csak a felfogatási pontokat kell megcsinálni, nem kell a fél autót szétszabdalni hozzá, merthogy a padlólemez megegyezik.

Már reki/seni viszonylatban.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.