Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

De nem kérdeztem még a gyújtógyertyát.

Mit szeret a 12 valve?

Kinek,mi a tapasztalata? (Ha,ami benne van már kuka. Még ez is kérdés.)

Ezt is régi motorostol tom: NGK BPR6ES BPR7ES BPR8ES, az hogy 6-7-8 hőérték motor kompressio és üzemanyag tipus kérdése ,

nekem a 8 vált be az ethanolhoz.

Link to comment
Megosztás:

most látom a fotót.....neked akkor senatorod van....bár a difház nem épp senator.legalább is a difi hátulja nem az itteni.... :D

Talan mert ez a kep egy bimmer... csak pelda :) :)

Mert nem tudtam kepet csinalni, pedig akartam a diffi miatt, hogy sperresitsem... De csinalok! Mondtam en, hogy az afrikai opel rejteget erdekessegeket.. :D

Link to comment
Megosztás:

hali mindenkinek

C30 se jo motor de mint irjátok az is teny hogy költseges ez igy igaz aki az elsöt fölujitja az rájön miröl beszelek.

csak annyit hogy nezze meg a komplet vezérles árát egyből rájön és ha egyeltalán meg megvehetö meg abba is csak az elfekvő keszlet van már csak.

én továbra is 24v sorhatozok es imádom.

MoCSok motorját is én támasztottam fel a halottakból :D

Rég hallottam rólad :)

Link to comment
Megosztás:

A bimmer nem admiral/diplomatra épült ?

Nem tom, ezt a képet a neten lőttem, mert az enyémről nincs kép, és csak meg akartam mutatni, hogy van némi sejtésem mi is az a gumiharang :D ...

Na majd csinálok képet az aljáról kivi vagyok, hogy tényleg Seni futómű van alatta, vagy vmi Holden boszorkányság...

Ellenben ha Seni, akkor ha bármi kell és nincs itt, vagy drágáb mint otthon, akkor lehet vásárolnom otthon, meg ha hazakerülne, akkor "nem gond" az alkatrész ...

Link to comment
Megosztás:

Nem tom, ezt a képet a neten lőttem, mert az enyémről nincs kép, és csak meg akartam mutatni, hogy van némi sejtésem mi is az a gumiharang :) ...

Na majd csinálok képet az aljáról kivi vagyok, hogy tényleg Seni futómű van alatta, vagy vmi Holden boszorkányság...

Ellenben ha Seni, akkor ha bármi kell és nincs itt, vagy drágáb mint otthon, akkor lehet vásárolnom otthon, meg ha hazakerülne, akkor "nem gond" az alkatrész ...

csinálj már a belsejéről is párat.........meg a motortérről....ha nem gond.

apád meg akármikor jöhet(emberi időben persze :D ).

Link to comment
Megosztás:

Nem tom, ezt a képet a neten lőttem, mert az enyémről nincs kép, és csak meg akartam mutatni, hogy van némi sejtésem mi is az a gumiharang :D ...

Na majd csinálok képet az aljáról kivi vagyok, hogy tényleg Seni futómű van alatta, vagy vmi Holden boszorkányság...

Ellenben ha Seni, akkor ha bármi kell és nincs itt, vagy drágáb mint otthon, akkor lehet vásárolnom otthon, meg ha hazakerülne, akkor "nem gond" az alkatrész ...

Holdenéknél se volt divat a független, azoknál is csak merevhidat láttam eddig.

Link to comment
Megosztás:

neked A2-es senid van némi reki beütéssel....a műfal seni,a fütómű is........kerekek 5 csavarosak mint a senié.a reki 4 csavaros.

viszint a kaszni eleje reki.....a senié 5 cm-el hosszabb.a díszlécek is rekié.......meg a lökős is.....szép kis hibrid......

ja beszéltem az ősöddel és holnap jön........

Link to comment
Megosztás:

Szóval maradok a 12 V -nél ,de amilyen iszonyatos nagy a kínálat nem nagyon lehet válogatni. :D azért valaki esetleg tud eladó B senatort ,szólhatna. A B omegánál csak jobb lehet megítélésem szerint.

A sperr jogos, angolul meg LSD (limited speed differencial), elég hülyén jött ki a rövidítés... :)

üdv

Link to comment
Megosztás:

neked A2-es senid van némi reki beütéssel....a műfal seni,a fütómű is........kerekek 5 csavarosak mint a senié.a reki 4 csavaros.

viszint a kaszni eleje reki.....a senié 5 cm-el hosszabb.a díszlécek is rekié.......meg a lökős is.....szép kis hibrid......

ja beszéltem az ősöddel és holnap jön........

Az a baj, hogy nem soxor láttam A2 senit belülről... mondjuk Rekit sem, szal nem tok összehasonlítani. Amúgy lehet hogy nem 110es hanem 114,5 es az osztóköröm? nem mértem, csak a felni, az Standard Opelnek tűnik... de erről beszéltem már az elején, mikor Kori megjegyezte, hogy mé 5 csavaros a kerekem... és ugye 1994 es... szal korai B Omega is lehetne :D :)

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy nem soxor láttam A2 senit belülről... mondjuk Rekit sem, szal nem tok összehasonlítani. Amúgy lehet hogy nem 110es hanem 114,5 es az osztóköröm? nem mértem, csak a felni, az Standard Opelnek tűnik... de erről beszéltem már az elején, mikor Kori megjegyezte, hogy mé 5 csavaros a kerekem... és ugye 1994 es... szal korai B Omega is lehetne :D :)

114 az japó + jeep osztó,ha a kocsid tényleg seni csak más ruhába csomagolva akkor 120.7-ed van,bmw felni felmegy..

Link to comment
Megosztás:

Szóval maradok a 12 V -nél ,de amilyen iszonyatos nagy a kínálat nem nagyon lehet válogatni. :D azért valaki esetleg tud eladó B senatort ,szólhatna. A B omegánál csak jobb lehet megítélésem szerint.

A sperr jogos, angolul meg LSD (limited speed differencial), elég hülyén jött ki a rövidítés... :)

üdv

Nekem van,de ez megbeszélés tárgyát képezi...

Cak össze kell rakni !

Legális magyar pipiruszal üzembentartoira vagy kölcsönadási szerződésel is + oldható (+ biztositék egy kitöltetlen dátumú advételi,mind a 2 részröl)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.