Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

a REKORD..

Sziasztok. BUÉK Mindenkinek....

Meg néztem ezt a csoda autót.. :D Na persze mert ott nyomtam a szilveszteri szalagokat,dobáltam ide - meg oda.

Szóval be indult a kicsike és nehezen de lassan be melegedett. Alapjárat igen gyenge. Motor hátsó részénél nagy az olaj folyás. így a váltó is tiszta olaj. És a kocsi alatt is volt egy tócsa. Automata váltója nehezen kezdett dolgozni. Mire be langyosodott meg mentünk egy kört (be melegedett) Az után már nem is lehetett észre venni mikor vált. Olajat cserélni kell benne. az biztos,vagy ha lábon jön haza akkor önteni kell bele.

- Jobb oldalt küszöb oda van . Vas gitt meg oldja a dolgot . Persze csak egy időre.

- Első tornyok -javítandók , de a lényeges,hogy a bal oldalit mi előbb mert már távolodik a sárvédő a motorház fedéltől.

- Kárpitok olyanok amilyenek,le van szedve a kéder gumi,hogy ne ragadjon oda a hidegbe az ajtó kerethez. :) . Műszerfal az csere vagy ezt is Bőrözni kell. Vagy amit...

- Nagyon szépek és épek--- Lökhárítók ,dísz lécek, lámpái és a mot tér tető.Homlok rács is .. Na szóval ennyi. Alkudni nem nagyon lehet. De útvonal engedéllyel a 3 napossal lábon haza lehet hozni.

Szóval ha kell valakinek az szóljon . küldök képet róla bővebben. :)

Halika...

Akkor itt vannak a képek urak----[url="http://picasaweb.google.com/monzaattila

/EladoOpelRekordBarcs#5559013195130867010"]Barcsi Rekord[/url

ü....

Link to comment
Megosztás:

hamar megoldható a balos...... :D

Lehet, de a lámpacserén kívül nem akarnék hozzányúlni. Mármint otthon... Ez így Delta -Chevy -Opel Rekord...

István a lámba alatti műanyag bizbasz, olyanod van-e?... mintha kicsit lenne csak eltörve a bal oldali :) meg a lámpám párásodik, kivettem, hát ée van törve a sarka belül.. ehh, pedig nem akartam a lámpákat kihozni :)... Csak az indexeket :D...

Link to comment
Megosztás:

Lehet, de a lámpacserén kívül nem akarnék hozzányúlni. Mármint otthon... Ez így Delta -Chevy -Opel Rekord...

István a lámba alatti műanyag bizbasz, olyanod van-e?... mintha kicsit lenne csak eltörve a bal oldali :D meg a lámpám párásodik, kivettem, hát ée van törve a sarka belül.. ehh, pedig nem akartam a lámpákat kihozni :)... Csak az indexeket :)...

Gabo!

Nem ismerjük még egymást, meg nem tudom mennyire érsz rá ott kintt, de esetleg ha alkalmad van rá, tudnál nekem keríteni egy ilyen chevy emblémás hűtőmaszkot E1-re?

1603zd3.jpg

Nagyon hálás lennék.

Link to comment
Megosztás:

Lehet, de a lámpacserén kívül nem akarnék hozzányúlni. Mármint otthon... Ez így Delta -Chevy -Opel Rekord...

István a lámba alatti műanyag bizbasz, olyanod van-e?... mintha kicsit lenne csak eltörve a bal oldali :) meg a lámpám párásodik, kivettem, hát ée van törve a sarka belül.. ehh, pedig nem akartam a lámpákat kihozni :)... Csak az indexeket :D...

az a kis fekete műanyag izé nincs.........ha kell megkérdem a csergőben.

amúgy a baloshoz nem lámpát kell cserélni,elég üveget..... :D

Link to comment
Megosztás:

az a kis fekete műanyag izé nincs.........ha kell megkérdem a csergőben.

amúgy a baloshoz nem lámpát kell cserélni,elég üveget..... :D

A jobboshoz is - otthon :) , de el van a ház repedve... de nem akarom átalakítani, nem azért mert munka, hanem mert így jó... márha ugye hazakerülne...

Amúgy nekem fehér az a fekete, de ha nincs akkor majd márciusban megnézem otthon. Patent depo és tsai... de köszi :)

Link to comment
Megosztás:

A jobboshoz is - otthon :) , de el van a ház repedve... de nem akarom átalakítani, nem azért mert munka, hanem mert így jó... márha ugye hazakerülne...

Amúgy nekem fehér az a fekete, de ha nincs akkor majd márciusban megnézem otthon. Patent depo és tsai... de köszi :D

figyu.....a lámpákért valakit küldhetnél,mert nem annyira van helyem tárolni.........adok sok-sok darabot kompletten.....aztán majd válogatsz.... :D

kidobnám lassan őket..... :)

Link to comment
Megosztás:

Marha jót röhögtem az előbb...

Van 3 vectránk, amikhez van összesen hat kulcs.

Van a piroshoz egy alap kulcsunk, ami elég kopottas, meg egy pótkulcs, ami csak az utóbbi 1-2 évben van használva. (20éves autó)

Van anyáméhoz egy darab, ez a bordó.

Bátyámé, a lila két kulcsos, mert a gyujtáskapcsoló utigyári, ahhoz külön kulcs van.

És a hatodik, azé a vectráé amit elbontottam.

Na már most, a piros kulcsai nyitják mind3 autót, a bordót zárják is, valamint az eredeti alap kulcsa, az be is indítja a lilát.

Az elbontott autóé pedig szintén nyitja zárja a bordót.

Ehhez még a slussz poén, hogy fater multkor ment pesten obiba vagy hova, mind1.

Kijött, és odament az autóhoz, kinyitotta, s majd ekkor látta meg hirtelen hogy a beltér színe nem stimmel, és valaki a hátsó ülésre csempészett egy gyerekülést.

Ijedtében gyorsan visszazárta az autót, majd megfordult, és a háta mögött meglátta az egy parkolóval odébb álló saját autónkat.

Ja, igen, fater a pirossal volt mikor az idegen autót kinyitotta, szóval annak ilyen spéci kulcsa van.

Összehasonlítottuk őket, de nem is hasonlítanak.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.