Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

az index és a lámpa free megy........fejtámlát kidobáltunk vagy sok-sok garnítúrát... :D

kp zár motor van........tempomatról meg ne is állmodj.......van de nem adok..... :P

sztem az országban meg tudom számolni egy kezemen hány autóban mükszik.......

Köszi :)

A kp motort - a párat - mennyiért adod? Volt olyan verzió, amiben távirányítós volt? Elvileg ebben az volt, de vki kiszedte a gyári riasztót, ami vezérelte a cuccot.

Hm, mondj legalább cikkszámot a tempomatra :D :)

És ha itt járok bontó környékén viszem Commodore feliratot :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi :D

A kp motort - a párat - mennyiért adod? Volt olyan verzió, amiben távirányítós volt? Elvileg ebben az volt, de vki kiszedte a gyári riasztót, ami vezérelte a cuccot.

Hm, mondj legalább cikkszámot a tempomatra :P :)

És ha itt járok bontó környékén viszem Commodore feliratot :D

a tempomat összetett dolog........kell hozzá kábelköteg,hozzá való kormányoszlop,elektromos szabályzó a motortérbe és még kell neki sebességjel........ennek mind külön van cikkszáma.......nem akarod,te annyira azt a tempomatot... :)

a kp. motor mehet cserébe a commo feliratért.......gyárilag nem volt irányítos.van egy központi vezérlője ami nyitja-zárja a bal első ajtó(van ahol a 2 első ajtóban is van kapcsoló)nyitása-zárása alapján......van komplett kp-zár is ha az kell.

Link to comment
Megosztás:

mert, laza illesztésű mint a kalasnyikov.... :D

1 liter/1000 km a gyári olajfogyija.....

nekem 3-7 deci között szokott lenni,ha pálya nyélen akkor több nyílván...... :)

Az laza...

A vectrának is valami 0.7-et ír elő a gyár, hogy annyit szabad, de az nem eszik belőle.

Mondjuk akkor valszeg azért is bírják ezek a motorok.

Link to comment
Megosztás:

Uhh, akkor meg se próbálok kiigazodni rajta...

Pedig már kezdtem azt hinni hogy értem... :D

nem komplikált.

cih:a szelepek mellett van a vez.tengejy.az egy himát mozgat ami meg a szelepet nyomja....mint a mérleghinta.egyik felét a vezérműbütyke nyomja a hinta másik felén meg a szelep figyel...... :)

a tőke itt a tengely és a himba között van.a tőkét mozgatja a tengely az meg a himbát.....

a himba természetesen középen csavarral van rögzitve(tud rajta billegni)

az ohc:a tengely a szelep felett van közvetlenül,de tipustól függően lehet a szelep és a tengely bütyke között tőke vagy egy sima himba is......

Link to comment
Megosztás:

a tempomat összetett dolog........kell hozzá kábelköteg,hozzá való kormányoszlop,elektromos szabályzó a motortérbe és még kell neki sebességjel........ennek mind külön van cikkszáma.......nem akarod,te annyira azt a tempomatot... :D

a kp. motor mehet cserébe a commo feliratért.......gyárilag nem volt irányítos.van egy központi vezérlője ami nyitja-zárja a bal első ajtó(van ahol a 2 első ajtóban is van kapcsoló)nyitása-zárása alapján......van komplett kp-zár is ha az kell.

ok, az majd csak akkor kell, ha hazaviszem a verdát :) De sztem mnden megvan benne ami kell... :) tudod, amcsi vas :D

Ebben volt irányítós, amit mondjuk nem értek, mert a bal oldalon csak a vezérlő van :D... de a leírás szerint volt.. vagy lehet csak a riasztónak... ehh nem tom. És ebben is a bal oldalon van az vezérlő.. csak a baj, hogy az ember a jobb oldalt használja többnyire, lévén ott a kormány :o :P :D

Link to comment
Megosztás:

ok, az majd csak akkor kell, ha hazaviszem a verdát :D De sztem mnden megvan benne ami kell... :) tudod, amcsi vas :)

Ebben volt irányítós, amit mondjuk nem értek, mert a bal oldalon csak a vezérlő van :D... de a leírás szerint volt.. vagy lehet csak a riasztónak... ehh nem tom. És ebben is a bal oldalon van az vezérlő.. csak a baj, hogy az ember a jobb oldalt használja többnyire, lévén ott a kormány :D :D :P

Ha hazahozod a kocsit, marad jobb kormányos?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.