Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Igy megkínozni azt a szép alufelnit!!! :lol:

A volt gazdájának nem kellett ,eladta egy ilyen senatoros állatnak..... :lol:

Mondjuk jo helyre ment , egy A commodore-ra került !

Az uanilyen 17x8.5 -ös még mindig nem érdekel ?????

(éppen most festem át ezüstmetálra,jol mutatna egy monzán)

Link to comment
Megosztás:

Igy megkínozni azt a szép alufelnit!!! :lol:

A volt gazdájának nem kellett ,eladta egy ilyen senatoros állatnak..... :)

Mondjuk jo helyre ment , egy A commodore-ra került !

Az uanilyen 17x8.5 -ös még mindig nem érdekel ?????

(éppen most festem át ezüstmetálra,jol mutatna egy monzán)

Na igen!! Megy mint az Á......! :lol: persze akinek tele van a zsebe lével is....

nekem nagyon széles lenne,mert amim van az most is az... csaó.

Link to comment
Megosztás:

Na látod,bezzeg a tiedre van időd. :) ... Én meg csak várok és várok... Tudom,hogy azt szeretnéd,hogy vegyem vissza. De nekem van,Sőt a Commodor ra is amit vettem az is 16 os. Azt szeretném rendbe rakatni. peremét políroztatnám és a hálóját! Háló belsejét meg feketére szeretném fújatni. Szerinted??? Mikor vihetem??? :lol: Tavaszra csak meg tudod csinálni! ja és ami a Monzán volt azt meg Frissíteni kéne a polírt rajta.... :lol:

Békés örömteli karit mindenkinek....

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Boldog Karácsonyt utólag!

Most már ne sokat egyetek,mert még elcsapjátok a hasatokat! :lol:

Ajánlanék egy jó vételt. :lol:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/ascon..._ascona-4295230

Nem biztos hogy nekiállnék kikasznizni,holott azért kisebb mocival rendelkezik,mint a Monza. :)

De ez már szép. Csak az automata nem a világom.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/ascon...b_l_s_r-3278900

Link to comment
Megosztás:

Szép. Na,ezt szeretem. Ezüst aluk az igaziak. :lol:

Módosítva : coupe
képpel nem idézünk
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Keresek egy üzemanyagtankot egy 82-es Opel Rekord sedan(igen ez kimaradt bocsi) 2.0L benzineshez. Az enyém sajnos nagyon elrohadt és végül egy öklöm nagyságú lyuk lett rajta :lol:

Nagyon fontos lenne ha valaki tud egyet. B-tervnek egy Opel Omega A üzemanyagtank is jó hozzá.

Segítségetekért Előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Keresek egy üzemanyagtankot egy 82-es Opel Rekord 2.0L benzineshez. Az enyém sajnos nagyon elrohadt és végül egy öklöm nagyságú lyuk lett rajta :lol:

Nagyon fontos lenne ha valaki tud egyet. B-tervnek egy Opel Omega A üzemanyagtank is jó hozzá.

Segítségetekért Előre is köszi.

az sem mindegy,hogy sedan vangy caravan....... :lol:

Link to comment
Megosztás:

pedig itt dolgozol és élsz már egy ideje-- Meg kéne tanulni lassan,hogy merre is jársz kelsz. :D mondjuk elég ,ha oda találsz ahova megbeszéled a találkozóidat. :)

ha én fejben tartanám,hogy naponta merre járok, akkor bizony már kelle pág terrabayt-nyi hely a fejembe erre a célra........kenem vágom bp.-t,de nem utca szinten..... :)

Link to comment
Megosztás:

valaki írta itt valamikor nyáron,hogy vett új A2-es seni szélvédőt.....antennásat és sötétkék csíkkal a tetején és asszem 12 ezer körüli áron....lusta vagyok visszakeresni ki volt.......na voltam ma az adott embernél.....annyiért sajnos csak a csíkos van antenna nélkül.... :D
Szia István ezt én irtam Vacla a szélvédő E2rekord hoz volt 12500huf fizettem érte 2009 Oktoberben v november elején nem emlékszem pontossan. A többi stim. Boldog Újj évet üdv.
Link to comment
Megosztás:

Szia István ezt én irtam Vacla a szélvédő E2rekord hoz volt 12500huf fizettem érte 2009 Oktoberben v november elején nem emlékszem pontossan. A többi stim. Boldog Újj évet üdv.

buék....... :D

arra jártam és bugrottam megkérdezni........nekem nem tudtak antennást adni sajnos.nézegettük az európai raktárakat is a sráccal,de nem talált.illetve talált árakat egy brüsszeli és egy lyon-i raktárban,de már ott sem volt üveg.

sebaj,egy kitérőt megért.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.