Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

A mi Rekordunkba megy hátra fűtés, szintén a kardánboxban. A külső héj mindben ugyan az. A levegő a konzol hátulján lévő kiszélesítésnél jön ki. A plusz, hogy van egy felülről nyitott müa tálca, ami a fűtésboxnál, a lábra fujató részből cseni a levegőt. Sztem nem nagy szám. Pláne, hogy a kardánbox itt-ott kicsit deformálódott már, így ott is szökik a hátramenő levegő.

Link to comment
Megosztás:

A mi Rekordunkba megy hátra fűtés, szintén a kardánboxban. A külső héj mindben ugyan az. A levegő a konzol hátulján lévő kiszélesítésnél jön ki. A plusz, hogy van egy felülről nyitott müa tálca, ami a fűtésboxnál, a lábra fujató részből cseni a levegőt. Sztem nem nagy szám. Pláne, hogy a kardánbox itt-ott kicsit deformálódott már, így ott is szökik a hátramenő levegő.

én még rekiben nem láttam ilyet,persze ettől még lehet.... :lol:

a senatorban dupla cső megy hátra a box alatt...........nem maga a box vezeti a levegőt...... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Futőműves témához senki többet?

-Szerintem nem sok értelme van összehasonlitani,mert kb egy kutya...

-Nekem a seni B futója kielégitőnek tünik,a nagy felnik sem tépték szét !

-Nem lett kerék csapágyas sem!

-annyi hibája van h nagy gumik/felniknél a lengőkarban a nagy kerek szilent kifordul a helyéröl

és a gömbcsuklók is "gyorsan" kikészülnek ! Széria méreteknél ilyeneket nem tapasztaltam !

Mocsok:

Ez a matt fekete ez miféle, és hogyé' mérik? Ha szabad tudni. :lol:

-olcsó 1K-s xar ! :lol:

De nem javaslom, rémálom tisztán tartani és oldja a benzin és az ethanol is!

Meg a rendőr "urak" is többet piszkálnak....

Most szedtem le,1 hétbe telt lecsiszolni, most már ujra szórógittben van ,

rövidesen (ha eldöntöttem) uj szint kap ! Valami lakk nélküli 2K-s festéket,

lehet fehér lesz !?

A tiédet minimum 2K -s festékel fújátok le ,az megfizethető!

Link to comment
Megosztás:

Nem önzőzök. :lol:

De egyébként is gyorsabban befűti a kocsit ha hátul is van.

A vectrához nekem is van, de nem volt még alkalmam berakni, mert annál is más az egész fűtésbox, műszerfalat meg nem volt kedvem kiszedni.

A full-os fabetétes ,bőrös seni B belső jól nézne ki benne... :lol: és annak is van hátra fűtése !

Link to comment
Megosztás:

azért megnézném mennyire jó a rekibe a B seni belseje....lehet simán beleesik..... :lol:

Bemenne ,valahol a neten láttam fotót ,ahol az A seniben van a B seni belső ,digit mszfalal ! (meg c30se mocival..)

Hogy mennyit és mit faragtak azt nem tom...

Ja meg eladtam egy B seni bőrbelsőt Rekordba, hátul kicsit széles lett az ülőlap ,kárpitos bevett belölle !

Link to comment
Megosztás:

Bemenne ,valahol a neten láttam fotót ,ahol az A seniben van a B seni belső ,digit mszfalal ! (meg c30se mocival..)

Hogy mennyit és mit faragtak azt nem tom...

Ja meg eladtam egy B seni bőrbelsőt Rekordba, hátul kicsit széles lett az ülőlap ,kárpitos bevett belölle !

nekem is van digim....A senibe való......komplett...... :lol:

csak nekem nem anyira tetszik.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.