Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Kis segítséget szeretnék kérni. Anyum autója, ami benzin(injektoros)/gázos, 2.0E motorral, hidegindításkor benzinnel elindul, és pár másodperc múlva leáll. Ezután, csak sokadik indítózásra indul el. Ha bemelegszik, akkor megy rendesen, de néha leáll. Mi lehet a gond?

Link to comment
Megosztás:

Kis segítséget szeretnék kérni. Anyum autója, ami benzin(injektoros)/gázos, 2.0E motorral, hidegindításkor benzinnel elindul, és pár másodperc múlva leáll. Ezután, csak sokadik indítózásra indul el. Ha bemelegszik, akkor megy rendesen, de néha leáll. Mi lehet a gond?

Nekem ugyanez a motor van AC-Gas rendszerrel, és nemrég kellett kicserélni a gázos ECU-t, mert néha nem érzékelte a fordulatszámot, és visszakapcsolgatott benzinre. Gondolom hogy nálad nem ez lesz, csak azért írom le, mert az elektronika érdekes dolgokat produkálhat ugyebár...

Talán első körben nézd meg, hogy ha csak benyával mész, akkor van-e vele valami gond?

Mikor még benzines voltam, voltak ilyen hülye leállásaim, az összes csatlakozót befújtuk kontakt tisztítóval és megszűnt. Ha ezen még nem vagy túl, akkor szerintem ezzel kezdjél.

üdv:

L

Link to comment
Megosztás:

Reggel megnéztem, mi lehet a gond. Az autó elsőre beindult. Majd leállítottam, de ismét elindult. Miután többszöri indítás után sem produkált semmilyen rendellenességet, elkönyveltem annak a hibát, hogy anyum gázpedál nyomkodásával indít. Azért kb fél óra múlva ismét rápróbáltam, elkapta, de rögtön le is állt. Ezután már el sem kapta. Itt kezdtem az AC-ra gyanakodni. Direktre kötöttem, de szépen ment. Leszedtem a benzincsövet a hidegindító injektornál, és nem volt benzin-nyomás. Ezután befogtam a csövet, és az AC-t direktre kötöttem, de így sem volt nyomás. Kicseréltem a nyomásszabályzó szelepet. Az eredeti számának a vége 205, amit beleraktam 202. Ez azonban nem engedte el a benzint. Elég érdekesen járt a motor a nagy benzin-nyomással. Addig túrtam, mígnem találtam egy 205-ös számú szabályzót, amit betettem. Ekkor már volt rendes nyomás a hidegindítónál, a benzint is átengedte. De sajnos mire minden összeállt, bemelegedett az autó, így már nem tudtam tesztelni a hidegindítást. Azért remélem, hogy ez volt a gondja, és holnap reggel rendben elindul, és nem is áll le.

Link to comment
Megosztás:

Reggel megnéztem, mi lehet a gond. Az autó elsőre beindult. Majd leállítottam, de ismét elindult. Miután többszöri indítás után sem produkált semmilyen rendellenességet, elkönyveltem annak a hibát, hogy anyum gázpedál nyomkodásával indít. Azért kb fél óra múlva ismét rápróbáltam, elkapta, de rögtön le is állt. Ezután már el sem kapta. Itt kezdtem az AC-ra gyanakodni. Direktre kötöttem, de szépen ment. Leszedtem a benzincsövet a hidegindító injektornál, és nem volt benzin-nyomás. Ezután befogtam a csövet, és az AC-t direktre kötöttem, de így sem volt nyomás. Kicseréltem a nyomásszabályzó szelepet. Az eredeti számának a vége 205, amit beleraktam 202. Ez azonban nem engedte el a benzint. Elég érdekesen járt a motor a nagy benzin-nyomással. Addig túrtam, mígnem találtam egy 205-ös számú szabályzót, amit betettem. Ekkor már volt rendes nyomás a hidegindítónál, a benzint is átengedte. De sajnos mire minden összeállt, bemelegedett az autó, így már nem tudtam tesztelni a hidegindítást. Azért remélem, hogy ez volt a gondja, és holnap reggel rendben elindul, és nem is áll le.

Jártam ugy hogy ment a pumpa ,de alig nyomott valamit....

(csodálatos belső GM pumpa ,nos azóta nagy külső bosch van ,6 bar-t is gond nélkül tartja ha kell..)

Szűrőt néztél ?

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek igaz ,hogy nem sokat írogatok itt veletek ,de azért Boldog karácsonyt minden opel és más márkák tulajainak Vacla.

"opel és más márkák tulajainak"

Hi Fórumosok!

Ezt nagyon jól írtad. Én is kívánok mindenkinek Békés Boldog Karácsonyi ünnepeket,ha már nem jelennék meg itt és nem találkoznánk (na,ez még kevésbé valószínű). :lol:

Peter

Link to comment
Megosztás:

Pisti. Látom te is állófűtést vadászol. Én is nézegetem, de igazából 220 voltos előmelegítő is jó lenne, de mindig lemaradok róluk. Faterom Tranzitjában volt, mert hidegben nem indult el, de nagyon jó érzès volt a meleg autóba beülni

Link to comment
Megosztás:

Pisti. Látom te is állófűtést vadászol. Én is nézegetem, de igazából 220 voltos előmelegítő is jó lenne, de mindig lemaradok róluk. Faterom Tranzitjában volt, mert hidegben nem indult el, de nagyon jó érzès volt a meleg autóba beülni

van 2 gyári állófűtésem......csak mindnek szar a kazánja.......ennyi.inkább veszek másikat.

100 lenne a kazán felújítása........kb. :lol:

a hosszabbítós megoldást nem annyira szeretem.......csak otthon használható.

Link to comment
Megosztás:

van 2 gyári állófűtésem......csak mindnek szar a kazánja.......ennyi.inkább veszek másikat.

100 lenne a kazán felújítása........kb. :lol:

a hosszabbítós megoldást nem annyira szeretem.......csak otthon használható.

Miért nem használtok távindítást?

Link to comment
Megosztás:

Kellemes ünnepeket mindenkinek!

Ha már fűtés téma.

Írtátok hogy volt 3 féle vastagságú fűtőradiátor, ebből melyik a legvastagabb?

A másik hogy az honnan derül ki ha dugulás van a fűtőradiátorban? Nem teljes, mert a víz az láthatóan átfolyik rajta, de elég gyengécske volt a fűtése. Most kitakarítottam, sok levél vagy ilyesmi nem volt benne.

És az utolsó, hogy volt e olyan reki/seni amibe szereltek hátramenő fűtést?

Ha igen akkor ez hogy volt megoldva?

Link to comment
Megosztás:

Kellemes ünnepeket mindenkinek!

Ha már fűtés téma.

Írtátok hogy volt 3 féle vastagságú fűtőradiátor, ebből melyik a legvastagabb?

A másik hogy az honnan derül ki ha dugulás van a fűtőradiátorban? Nem teljes, mert a víz az láthatóan átfolyik rajta, de elég gyengécske volt a fűtése. Most kitakarítottam, sok levél vagy ilyesmi nem volt benne.

És az utolsó, hogy volt e olyan reki/seni amibe szereltek hátramenő fűtést?

Ha igen akkor ez hogy volt megoldva?

a seniben a kardánbox alatt megy hátra a lábhoz a levegő.......de ez a cső csak a seni box alatt fér el és kell hozzá a komplett seni fűtés is....

Link to comment
Megosztás:

Minek akarsz te hátra fűtést? :lol:

Ugyis elöl fogsz ülni. :D

Nekem van az Astrában hátra cső de nem érezni nagyon semmit. :lol:

Nem önzőzök. :)

De egyébként is gyorsabban befűti a kocsit ha hátul is van.

A vectrához nekem is van, de nem volt még alkalmam berakni, mert annál is más az egész fűtésbox, műszerfalat meg nem volt kedvem kiszedni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.