Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

már a fotók alapján gondolható volt az állapot........érdekesen álnak az A2-es lökök az A1-es kasznin.....

a recaro-kat meg lehet csináltatni egy ügyes kárpitossal.........és elvileg klímás az autó,azt fel sem tételezem,hogy mükszik is... :lol:

Klimahűtőnek meg kompressornak hirét sem láttam ,msz is régen volt rajta!

Idétlen időkig ki van vonva "ideiglenesen" ,ezt még nem kell hosszabítani !

De azt hiszem csak "kpm" vizsgával mehet vissza forgba!

Link to comment
Megosztás:

Szép kis patika gép :lol:

Én már ezt is szivesen venném:

rekord félkész

motorcsere c30se-re ,fényezést felvinném stb

ahogy kész vannak a senatorok ,és be fogok tudni ruházni egy admiral/diplomat vagy esetleg

commodore cupe-ba ,akkor biztos hogy megteszem..

Jól mondod MoCSoK.

Én is elviselném a portámon.

Más az irányzatom ugyan,de a két ajtós Coupe Commodore mostanában nagggggyon bejön. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nos ,ezt a csodát megnéztem ,kiprobáltam..

monza

Hátsó ajto sehogy nem áll ,mint az egész hátulja torznak tünik ,szerintem nagy pofont kapott,alja kirohadva,

futóműve abszolult gatya (talán még nem is vezettem ilyen rossz futóművű kocsit),

motor : ki tudja (nagyon csunyán jár) szerintem 6 fajta gyertya van benne,elöreegedett kábelek,

motor füstöl kéken és feketén is,mikor hogy...

Váltó rendben ,tornyok rendben ,difi sem bug,km ora nem megy ,fűtés sem!

üléseknek mintha az egér kirágta volna az alját...

Ajtók alja is gatya,szal van gondja bőven!

azt mondta nem adja lejeb az árat,hat nem fogja eladni ugy érzem!

Max rendszámdonornak jo,amugy teljes ujáépités! amennyit én adnék érte annyiért nem adja :lol:

Már megint ez?

Még plusz,szépnek se mondanám. Elejét pláne. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Cáá, tegnap megjöttek a felnik a homokszóróstól. :lol:

PC070042_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

PC070045_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

image-C123_4CFE3FC2.jpg

Régebben mindíg leengedett a jobb hátsóm, gondoltam is hogy rozsdás.

Mikor levettük a gumit, ez be is igazolódott.

Szerintetek így hagyhatom, elég ha majd rámegy a porfestés, vagy inkább csiszoljam simára?

PC070051_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Cáá, tegnap megjöttek a felnik a homokszóróstól. :lol:

Régebben mindíg leengedett a jobb hátsóm, gondoltam is hogy rozsdás.

Mikor levettük a gumit, ez be is igazolódott.

Szerintetek így hagyhatom, elég ha majd rámegy a porfestés, vagy inkább csiszoljam simára?

Fél óra és le is jöttek :lol:

Szal, el ne csiszold, gitteld ki (persze valami vasprimer alapozás után gittelj) ,ugy csiszold a gittet sikba! (soft gittet használj)

Mennyiért szorták ? Mennyiért porolják és hol ?

Link to comment
Megosztás:

Fél óra és le is jöttek :lol:

Szal, el ne csiszold, gitteld ki (persze valami vasprimer alapozás után gittelj) ,ugy csiszold a gittet sikba! (soft gittet használj)

Mennyiért szorták ? Mennyiért porolják és hol ?

Porfestés alá nem lehet gittelni. :lol:

6000ért fújták le szegeden.

Porfestés és horganyzás pedig körösladányban, horganyzás kilója 150ft, porfestés meg nem is tudom, de a kettő együtt olyan max 5000 lesz az öt felnire.

Link to comment
Megosztás:

Porfestés alá nem lehet gittelni. :lol:

6000ért fújták le szegeden.

Porfestés és horganyzás pedig körösladányban, horganyzás kilója 150ft, porfestés meg nem is tudom, de a kettő együtt olyan max 5000 lesz az öt felnire.

tényleg ,mert statikusan nem tapad a gitt....

akkor olmozás mint régen

,vagy fested a tárcsa közepét! :-)

Link to comment
Megosztás:

Porfestés alá nem lehet gittelni. :lol:

6000ért fújták le szegeden.

Porfestés és horganyzás pedig körösladányban, horganyzás kilója 150ft, porfestés meg nem is tudom, de a kettő együtt olyan max 5000 lesz az öt felnire.

ilyen felniket kidobtam rengeteget..........és azok nem voltak elrohadva.......akkor nem kellett senkinek..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Porfestés alá nem lehet gittelni. :lol:

6000ért fújták le szegeden.

Porfestés és horganyzás pedig körösladányban, horganyzás kilója 150ft, porfestés meg nem is tudom, de a kettő együtt olyan max 5000 lesz az öt felnire.

Bocsika!!

Tényleg nem kellett volna enyit rá áldozni ezekre.

Mindíg kérdezel itt!! És épp ezt nem kérdezted meg!! 10 e ft ért kaptál volna 4 db ot amivel nem kell foglalkozni ennyit.

Na ja a Pista meg dobálta ki ezeket!!

Én meg azt hittem,hogy valami alufelni és polír stb... mire elő jött a kép. hát ilyen képet vágtam majdnem. sőt!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Budapest!! Kis pest / Lőrinc Határ út.

le harcolt ülések. Fényezése :) :lol: . egy 500E ft ot rá költesz és akár 5 Millát is kérhetsz ,majd. Sorszámozott. De a mostani állapotában én 1 millát ajánlottam érte. Bocsi!!!

500-at? Az csak egy jo fényezés ára! Szorozd csak meg :-)

Tudok egy fazonrol aki most vett lotust ,"jo motoral" ... full motorgenerál lett a vége...

Chip tuning? Lotec??? Ha ők mondják :lol: nos az sem az élettartam növelésröl hires...

Link to comment
Megosztás:

500-at? Az csak egy jo fényezés ára! Szorozd csak meg :-)

Tudok egy fazonrol aki most vett lotust ,"jo motoral" ... full motorgenerál lett a vége...

Chip tuning? Lotec??? Ha ők mondják :lol: nos az sem az élettartam növelésröl hires...

Ahogy most ki néz . azt írtam. De kb 1 misit kell rá költeni. A Bőr ülésekre és a fényezést értettem bele. Amugy csodálatosan megy. Mehettem vele. Álat a kocsi....

Link to comment
Megosztás:

500-at? Az csak egy jo fényezés ára! Szorozd csak meg :-)

Tudok egy fazonrol aki most vett lotust ,"jo motoral" ... full motorgenerál lett a vége...

Chip tuning? Lotec??? Ha ők mondják :lol: nos az sem az élettartam növelésröl hires...

Csak nem Dark-ra gondolsz? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.