Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Hi Opel-osok!

Csak ha valakit esetleg érdekel,közkinccsé teszem,mi a szo...ás tárgya nálam,jó pár hónapja. :lol:

Itt tartok jelenleg.

http://picasaweb.google.com/V8engines67/Mo...013214403239186

Monza Atti!

Már valóban szükséges lenne a megbeszélt cucc. :excl:

Mikor üthetjük nyélbe az üzletet???

Ha jó árat tudsz mondani rá,talán még 3 is érdekelne. Nem mondom ki,mert még a sasok lecsapnak rá előttem. :(

"Viszlát!"

Link to comment
Megosztás:

Hi Opel-osok!

Csak ha valakit esetleg érdekel,közkinccsé teszem,mi a szo...ás tárgya nálam,jó pár hónapja. :lol:

Itt tartok jelenleg.

http://picasaweb.google.com/V8engines67/Mo...013214403239186

Monza Atti!

Már valóban szükséges lenne a megbeszélt cucc. :excl:

Mikor üthetjük nyélbe az üzletet???

Ha jó árat tudsz mondani rá,talán még 3 is érdekelne. Nem mondom ki,mert még a sasok lecsapnak rá előttem. :(

"Viszlát!"

Minden elismerésem. De hogy még a hátsó lengőkar is el volt rohadva :lol: Amúgy saját magad csinálod? Nagyon szép munka. Az első sárvédő alsó javítórészénél rácsodálkoztam, hogy ilyet még lehet kapni, de utána láttam, hogy le lett gyártva hozzá.

Sajnos édesanyám Rekordjánál már találkoztam majdnem minden javítani való résszel, amit te is javítottál. De közel sem lett ennyire szépen megcsinálva.

Link to comment
Megosztás:

Minden elismerésem. De hogy még a hátsó lengőkar is el volt rohadva :excl: Amúgy saját magad csinálod? Nagyon szép munka. Az első sárvédő alsó javítórészénél rácsodálkoztam, hogy ilyet még lehet kapni, de utána láttam, hogy le lett gyártva hozzá.

Sajnos édesanyám Rekordjánál már találkoztam majdnem minden javítani való résszel, amit te is javítottál. De közel sem lett ennyire szépen megcsinálva.

Nos,akkor így,egy válaszban!

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek!

Örülök,ha másnak is tetszik. Már nem csináltam feleslegesen.

Jahhh,és természetesen javító elemek,de mind-mind sk.!

Sajnos fényezni nem tudok és a motorhoz sem értek,na ott lesz még igazán szo...ás,meg mire minden összeáll.

Link to comment
Megosztás:

Nos,akkor így,egy válaszban!

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek!

Örülök,ha másnak is tetszik. Már nem csináltam feleslegesen.

Jahhh,és természetesen javító elemek,de mind-mind sk.!

Sajnos fényezni nem tudok és a motorhoz sem értek,na ott lesz még igazán szo...ás,meg mire minden összeáll.

A fényezés sem atomfizika :excl:

Ha gondolod segitek!

Kérdésed van akkor pü-ben tedd fel !

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Kösz MoCSoK rendes vagy! :excl:

De nem fogok én fényezést tanulni. Azt én már meghagyom "hozzáértő" emberekre.

A szerelést kitanulnám,de csak a saját autóimat javítanám,senki másét.

Valaki jelentkező? :( Ha már apámtól nem tudtam eltanulni.

Link to comment
Megosztás:

Hi Opel-osok!

Csak ha valakit esetleg érdekel,közkinccsé teszem,mi a szo...ás tárgya nálam,jó pár hónapja. :)

Itt tartok jelenleg.

http://picasaweb.google.com/V8engines67/Mo...013214403239186

Monza Atti!

Már valóban szükséges lenne a megbeszélt cucc. :lol:

Mikor üthetjük nyélbe az üzletet???

Ha jó árat tudsz mondani rá,talán még 3 is érdekelne. Nem mondom ki,mert még a sasok lecsapnak rá előttem. :lol:

"Viszlát!"

Tényleg hülye vagyok,hogy ennyire belemerültem.

Így is lehetett volna. :D

http://bwcustoms.com/forum/index.php?topic=183.15

Link to comment
Megosztás:

-- Hát igen --- B szeni az még fiatal, de ez meg ritka és akinek van ilyenje az be tankol alkatrésznek , vagy vesz még pár hiányos dolgokat. Mivel ritkán van ilyen bontásba. Én sem akartam , :lol: , de mivel mást rakok össze ezért inkább el bontom, sajnálom de ez van.

A Pistának is voltak, vannak és lesznek olyan autó i amiket szív fájdalommal bont szét, és a maradék néha megy az enyészetbe.

be spájzolunk pár olyan cuccot ami olyan,hogy nincs a piacon és a többit meg, meg próbáljuk eladni, a maradék megy a méh be. :lol:

Link to comment
Megosztás:

-- Hát igen --- B szeni az még fiatal, de ez meg ritka és akinek van ilyenje az be tankol alkatrésznek , vagy vesz még pár hiányos dolgokat. Mivel ritkán van ilyen bontásba. Én sem akartam , :lol: , de mivel mást rakok össze ezért inkább el bontom, sajnálom de ez van.

A Pistának is voltak, vannak és lesznek olyan autó i amiket szív fájdalommal bont szét, és a maradék néha megy az enyészetbe.

be spájzolunk pár olyan cuccot ami olyan,hogy nincs a piacon és a többit meg, meg próbáljuk eladni, a maradék megy a méh be. :lol:

mondjuk igy lesz egy tipus még nagyob kuriozum...... :)

Tényleg!

Van már valami hir ezekről : A1 SENATOR/MONZA vagy C COMMODORE patika álapotú első lámpa

Link to comment
Megosztás:

Nos ,ezt a csodát megnéztem ,kiprobáltam..

monza

Hátsó ajto sehogy nem áll ,mint az egész hátulja torznak tünik ,szerintem nagy pofont kapott,alja kirohadva,

futóműve abszolult gatya (talán még nem is vezettem ilyen rossz futóművű kocsit),

motor : ki tudja (nagyon csunyán jár) szerintem 6 fajta gyertya van benne,elöreegedett kábelek,

motor füstöl kéken és feketén is,mikor hogy...

Váltó rendben ,tornyok rendben ,difi sem bug,km ora nem megy ,fűtés sem!

üléseknek mintha az egér kirágta volna az alját...

Ajtók alja is gatya,szal van gondja bőven!

azt mondta nem adja lejeb az árat,hat nem fogja eladni ugy érzem!

Max rendszámdonornak jo,amugy teljes ujáépités! amennyit én adnék érte annyiért nem adja :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nos ,ezt a csodát megnéztem ,kiprobáltam..

monza

Hátsó ajto sehogy nem áll ,mint az egész hátulja torznak tünik ,szerintem nagy pofont kapott,alja kirohadva,

futóműve abszolult gatya (talán még nem is vezettem ilyen rossz futóművű kocsit),

motor : ki tudja (nagyon csunyán jár) szerintem 6 fajta gyertya van benne,elöreegedett kábelek,

motor füstöl kéken és feketén is,mikor hogy...

Váltó rendben ,tornyok rendben ,difi sem bug,km ora nem megy ,fűtés sem!

üléseknek mintha az egér kirágta volna az alját...

Ajtók alja is gatya,szal van gondja bőven!

azt mondta nem adja lejeb az árat,hat nem fogja eladni ugy érzem!

Max rendszámdonornak jo,amugy teljes ujáépités! amennyit én adnék érte annyiért nem adja :lol:

már a fotók alapján gondolható volt az állapot........érdekesen álnak az A2-es lökök az A1-es kasznin.....

a recaro-kat meg lehet csináltatni egy ügyes kárpitossal.........és elvileg klímás az autó,azt fel sem tételezem,hogy mükszik is... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.