Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

kipufogoóssal csináltatsz..........nem egyszerübb?olyan lesz amilyenre szeretnéd...... :excl:

NEM ! En sem vagyok hulye hozzá,pont ezért nem eszem meg a vakert.....

Magyar "mesterek"-ben nem bizok ,olyat én is tudok csinalni mint bármelyik kipufogos... maximum nem lesz olyan szép,de ér annyit..

Azért egy hengerenkénti leömlőt rendesen el lehet számolni,talalkoztam olyan c30se leömlővel ami felszerelésével csökkent a teljesitmény :(

Hires magyar cég csinalta!

Nos ezért szeretnék olyat ,amit egy igazi tuningcég csinalt és padon tesztelt !

A rendszereimet meg magam csinalom ,sokat felraktam már!

Most 2x50mm nyitott van alatta ,1-1 dobal ,a 3-3 henger nem talalkozik,eddig ez valt be a legjobban,jol megy fent és lent is!

Szal ha netán beugrik egy Irmscher / matting vagy egyéb német 6-os ,12 vagy 24 szelep,szolj!

kösz

Link to comment
Megosztás:

NEM ! En sem vagyok hulye hozzá,pont ezért nem eszem meg a vakert.....

Magyar "mesterek"-ben nem bizok ,olyat én is tudok csinalni mint bármelyik kipufogos... maximum nem lesz olyan szép,de ér annyit..

Azért egy hengerenkénti leömlőt rendesen el lehet számolni,talalkoztam olyan c30se leömlővel ami felszerelésével csökkent a teljesitmény :excl:

Hires magyar cég csinalta!

Nos ezért szeretnék olyat ,amit egy igazi tuningcég csinalt és padon tesztelt !

A rendszereimet meg magam csinalom ,sokat felraktam már!

Most 2x50mm nyitott van alatta ,1-1 dobal ,a 3-3 henger nem talalkozik,eddig ez valt be a legjobban,jol megy fent és lent is!

Szal ha netán beugrik egy Irmscher / matting vagy egyéb német 6-os ,12 vagy 24 szelep,szolj!

kösz

én eddig 3 rendszert csináltattam........kettő jó volt a 3. meg nem annyira.....igaz nekem gyári kell.

Link to comment
Megosztás:

Nem toommmm, nálad mi a friii kategória ? :excl:

ülések........nem a nagy fotelek,hanem a kicsi reki félék.szőnyeg.......ajtókárpitok(sima műbőr),hátsó szélvédő,meg ilyesmik.amit amúgy a szemétbe dobnék.... :(

műfal nem szabad préda és a tűzfaltól előre semmi sem... :lol:

de mond(írd) mi kell és kitalálom kell-e nékem vagy sem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.