Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

12-14 körüli, tehát biztosan nem gomba.

Meg ha jól tudom E rekiben nem is volt villanyos venti. Vagy igen?

Csak mert készülök beleforrasztani egy menetet a gombának, csak feleslegesen nem akarom kínozni a hűtőt.

akkor az olaj lesz.....volt rekiben is klímás......abban volt 2 db gomba,de egyes svájci modellekben is volt 1 db gomba ami nem tom mit kapcsolt,de 95 fokos volt és kapcsológomba volt....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

nincs valakinek jobb oldali tárcsavédő lemeze elfekvőbe?

pénteken volt egy kerékcsapágy törésem...

le lett bontva minden, a balos jó, lekentem két sor alapozóval, a jobbost nem mertem drótkefézni sem...

sajnos kénytelen voltam összerakni, a lemez miatt lehet szétszedni majd megint...:D

ja meg volt egy fékfelújítás is, ######ásan be volt rohadva az összes dugattyú, tárcsa is dobás volt mind2..

azt mondjuk nem értem, hogy a műszakin meg a fékpadon ez hogy nem derült ki?

ilyen lemezt soha nem találsz jót...főleg újat......

Link to comment
Megosztás:

sehol egy video ??? <_< milyen karbi került rá?

Ez még csak a 2.0 sajna, a 2.4hez még kell pár dolog. :angry:

Viszont nincs valakinek értelmes kapcsolási rajza E1hez?

Mert az így csináld könyvben csak e2 van, de abban csomó olyan dolog van, ami az enyémben nincs, és csomó olyan hiányzik, ami az enyémben van.

Link to comment
Megosztás:

Na, most kifektettem ide a padlóra a Koritól kapott kábelköteget, meg a kapcsolási rajzot, de egy valamit nem értek.

Abban mi a logika, hogy a ködlámpát csak akkor lehet felkapcsolni, ha a refi már megy?

Főleg, hogy 1-2 éve még az volt a szabály hogy nem éghet a kettő együtt.

Link to comment
Megosztás:

Na, most kifektettem ide a padlóra a Koritól kapott kábelköteget, meg a kapcsolási rajzot, de egy valamit nem értek.

Abban mi a logika, hogy a ködlámpát csak akkor lehet felkapcsolni, ha a refi már megy?

Főleg, hogy 1-2 éve még az volt a szabály hogy nem éghet a kettő együtt.

ott vmi el van kötve.....az összesen csak a tompival együtt tud világítani az első.....a hátsó csak helyzetjelző függő....

Link to comment
Megosztás:

ilyen lemezt soha nem találsz jót...főleg újat......

Találtam a tárcsához lemezt bontóban. Csak az alsó sarka van szétrohadva, kb 2cm2. Lecsiszolom, festem, aztán már csak az agyat kell lekapnom <_<, és mehet be...

Más: múltkor levettem az automata váltót a motorról. Ha érdekel valakit lefényképezem, de túl sokáig nem tudom rakosgatni, ha nem kell senkinek, megy a méhbe sajnos.

üdv:

L

Link to comment
Megosztás:

ott vmi el van kötve.....az összesen csak a tompival együtt tud világítani az első.....a hátsó csak helyzetjelző függő....

Nemhogy elkötve, a kapcsolási rajzon is az van!

Mod: Ja nem, csak én vagyok a hülye és nem tudok kapcsrajzot olvasni. <_<

Vagy csak fáradt voltam már az este. :angry:

Link to comment
Megosztás:

Találtam a tárcsához lemezt bontóban. Csak az alsó sarka van szétrohadva, kb 2cm2. Lecsiszolom, festem, aztán már csak az agyat kell lekapnom <_<, és mehet be...

Más: múltkor levettem az automata váltót a motorról. Ha érdekel valakit lefényképezem, de túl sokáig nem tudom rakosgatni, ha nem kell senkinek, megy a méhbe sajnos.

üdv:

L

Milyen aut váltóról van szó?

Link to comment
Megosztás:

Találtam a tárcsához lemezt bontóban. Csak az alsó sarka van szétrohadva, kb 2cm2. Lecsiszolom, festem, aztán már csak az agyat kell lekapnom <_<, és mehet be...

Más: múltkor levettem az automata váltót a motorról. Ha érdekel valakit lefényképezem, de túl sokáig nem tudom rakosgatni, ha nem kell senkinek, megy a méhbe sajnos.

üdv:

L

becsüld meg azt a lemezt.....nagy kincs.....melyik bontóban van még reki?

Link to comment
Megosztás:

Nemhogy elkötve, a kapcsolási rajzon is az van!

Mod: Ja nem, csak én vagyok a hülye és nem tudok kapcsrajzot olvasni. <_<

Vagy csak fáradt voltam már az este. :angry:

nekem megvan az összes tipus kapcsrajza.....nem bunkóságból nem akartam elküldeni csak lusta és időhiányos vagyok...ha itt lennél megmutatnám.....na szóval emlékeim szerint írtam.....és nemrég raktam össze 3 komplett köteget....ezért hát még elég frissek az emlékeim.....vagy csak a cavington segít.... :P

Link to comment
Megosztás:

Pestlőrincen a Sörösautó-ban vettem a porvédő lemezt. Sok cuccuk van, nemrég műanyag felniközepet kerestem, volt nekik. Meg is lepődtem rendesen, a legtöbb bontóban azt mondják, hogy max felni, önindító, esetleg gólyaláb van... (vagy semmi)

Váltóról reményeim szerint holnap teszek föl képet.

Link to comment
Megosztás:

Mi a mail címed? Van kapcsolási rajzom, átküldöm.

attila@ament.hu

Most legózom össze a köteget amit adtál, még, régen. <_<

Fényévekkel jobb állapotban van mint az enyém.

Tegnap pár óra alatt végigméregettem, elvileg sehol nem zárlatos, vagy kontakthibás, bár volt pár hiányossága, meg ugye jól gondolom ez már e2-esé, mert ebben késes biztosítékok vannak, az enyémben meg még hengeres. Szóval mehetek biztit venni. :angry: Ja, meg tök más a testelés megoldása is.

Na meg csomó minden nem volt meg benne, pl a mexás gyujtáshoz, meg az olajnyomás mérőhöz. :P

Kb 6 óta ezt reszelem. :P

De nagy királyság, remélem végre nem kell menetközben a műszerfalat bactatni, hogy legyen töltés, meg minden visszajelző működjön. :P

Ja, egyébként valaki el tudná nekem mondani hogy az e2-es biztitáblájában melyik micsoda, és mekkora bizti kéne bele?

Link to comment
Megosztás:

attila@ament.hu

Most legózom össze a köteget amit adtál, még, régen. <_<

Fényévekkel jobb állapotban van mint az enyém.

Tegnap pár óra alatt végigméregettem, elvileg sehol nem zárlatos, vagy kontakthibás, bár volt pár hiányossága, meg ugye jól gondolom ez már e2-esé, mert ebben késes biztosítékok vannak, az enyémben meg még hengeres. Szóval mehetek biztit venni. :angry: Ja, meg tök más a testelés megoldása is.

Na meg csomó minden nem volt meg benne, pl a mexás gyujtáshoz, meg az olajnyomás mérőhöz. :P

Kb 6 óta ezt reszelem. :P

De nagy királyság, remélem végre nem kell menetközben a műszerfalat bactatni, hogy legyen töltés, meg minden visszajelző működjön. :P

Ja, egyébként valaki el tudná nekem mondani hogy az e2-es biztitáblájában melyik micsoda, és mekkora bizti kéne bele?

Elküldtem a kapcsolási rajzokat.

A kábelkötegről meg voltam győződve, hogy E1-hez való. Autófújás nyomok vannak rajta? Ha piros, akkor biztos, hogy egy '82-es 20E motoros E1-ből lett kiszedve. Ha vajszínű, akkor tényleg E2-é, ami 20S motorral volt szerelve.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.