Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

-- Sziasztok! Tud valaki olyan embert aki alumíniumot Vág, és hegeszt?? Toronymerevítőmet megcsináltatnám,hogy csavaros legyen... Kösz előre is.. Jó reggelt.....

Ahogy mondják alufelnisnek tudni kell.

Én sajnos tőled elég messze tudok, békés megyében.

Link to comment
Megosztás:

Ahogy mondják alufelnisnek tudni kell.

Én sajnos tőled elég messze tudok, békés megyében.

Köszi , körbe kérdezősködöm. csak tudjátok Pest közelében kicsit el vannak szállva. lehet ,hogy le húzok Győrbe és majd ott megcsináltatom. 10 évet laktam ott és szinte minden autós buhermatyit ott ismerek igazán.. ja és nem húzzák le az embert. :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi , körbe kérdezősködöm. csak tudjátok Pest közelében kicsit el vannak szállva. lehet ,hogy le húzok Győrbe és majd ott megcsináltatom. 10 évet laktam ott és szinte minden autós buhermatyit ott ismerek igazán.. ja és nem húzzák le az embert. :D

nekem bent a cégnél heggesztenek aluminíumot..........egyszer mutasd meg és meglátom megoldható-e. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Köszi , körbe kérdezősködöm. csak tudjátok Pest közelében kicsit el vannak szállva. lehet ,hogy le húzok Győrbe és majd ott megcsináltatom. 10 évet laktam ott és szinte minden autós buhermatyit ott ismerek igazán.. ja és nem húzzák le az embert. :wacko:

Most nézem,hogy Nagyfaluban laksz? :wacko:

Azt hittem még GYőrben. :D

Lemaradtam.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek az lenne a kérdésem ,hogy A2 senator hoz a két első lámpa közötti hütő takaro müanyag rács sérülés mentes értem ezalatt,hogy nincsennek le töredezve a fülek patentok. Van e valakinek eladó? menyi Huf? v. megbeszéléscéljából tel. szám. Köszönöm a válaszokat szép napot mindenkinek. Vacla.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek az lenne a kérdésem ,hogy A2 senator hoz a két első lámpa közötti hütő takaro müanyag rács sérülés mentes értem ezalatt,hogy nincsennek le töredezve a fülek patentok. Van e valakinek eladó? menyi Huf? v. megbeszéléscéljából tel. szám. Köszönöm a válaszokat szép napot mindenkinek. Vacla.

abból nehéz hibátlant találni....... :wacko:

az ára meg lehet free meg a csillagos ég is......kidobáltam még pár éve ilyeneket,ma meg már el sem adom. :D

nézd meg az ebay-t.....ott ki lehet fogni szinte ingyen újat csak idő kérdése.

Link to comment
Megosztás:

Szia István köszi az infót megnéztem ,de momentán nem találtam. Az enyém még használható ,de nem tökéletes mert hinyzik-letörtek darabok a rudakból amik tartják meg egy patent. Nem zörög nem mozog de szeretném le cromoztatni v. crom hatásu bevonat-ot rá. De egy olyan darabra ami jobb mint az enyém, akkor marad a müanyag heggesztés" csak a hiányzó részek potlása a kérdés. Kárpit bolha van e neked? A csomagtartóban a müanyaglámpavédő szürke burkolatra kellene, vagy ezt lehet helyettesíteni valami más autós boltban kapható kárpit bolhával? Külső visszapillantóid vannak e? jobb-bal oldali elektromos ezeket is szeretném crómoztatni szerintem jobban nézneki v. szinre fujni öket. Üdv Vacla.

Link to comment
Megosztás:

Szia István köszi az infót megnéztem ,de momentán nem találtam. Az enyém még használható ,de nem tökéletes mert hinyzik-letörtek darabok a rudakból amik tartják meg egy patent. Nem zörög nem mozog de szeretném le cromoztatni v. crom hatásu bevonat-ot rá. De egy olyan darabra ami jobb mint az enyém, akkor marad a müanyag heggesztés" csak a hiányzó részek potlása a kérdés. Kárpit bolha van e neked? A csomagtartóban a müanyaglámpavédő szürke burkolatra kellene, vagy ezt lehet helyettesíteni valami más autós boltban kapható kárpit bolhával? Külső visszapillantóid vannak e? jobb-bal oldali elektromos ezeket is szeretném crómoztatni szerintem jobban nézneki v. szinre fujni öket. Üdv Vacla.

patentokat-bolhákat vegyél újakat.......50 forintos dolgok.

tükrök vannak.........

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek az lenne a kérdésem ,hogy A2 senator hoz a két első lámpa közötti hütő takaro müanyag rács sérülés mentes értem ezalatt,hogy nincsennek le töredezve a fülek patentok. Van e valakinek eladó? menyi Huf? v. megbeszéléscéljából tel. szám. Köszönöm a válaszokat szép napot mindenkinek. Vacla.

én a vaterán láttam pár hónapja, asszem 1500-ért volt vadi új, még kicsomagolva sem volt. Volt ugyanennyiért e2 rekordhoz is a srácnak.

Link to comment
Megosztás:

Van vkinek jó automata váltója E2-es rekordhoz. Sajnos egyre rosszabb a mostani. Erősebb kanyarban, olyan mintha csúszna a kuplung, felpörög a motor, és nem megy az autó. Esetleg István az A2-es Senatorok váltója megvan még?

nekem van egy, de nem tudom milyen állapotban, sose használtuk, donornak lett véve, állítólag motorhibásan. Az olajat asszem fél éve engedtem le belőle, de a váltó még bent van az autóban. (már csak fél autó...)

Ha nem találsz olyat, ami biztosan jó, beszélhetünk róla. De elvileg nem futott sokat az autó, nem tartom kizártnak, hogy akár még párszáz km-t is elmegy még.

szóval tényleg nem tudom, nem értek hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek az lenne a kérdésem ,hogy A2 senator hoz a két első lámpa közötti hütő takaro müanyag rács sérülés mentes értem ezalatt,hogy nincsennek le töredezve a fülek patentok. Van e valakinek eladó? menyi Huf? v. megbeszéléscéljából tel. szám. Köszönöm a válaszokat szép napot mindenkinek. Vacla.

-.Jól el tűntél!! :D Nekem van egy originale. :wacko: Még zacsiban dekkol.. De tényleg nem olcsó. én is egy huszast adtam érte.. (persze szűz a cucc).....

Link to comment
Megosztás:

nekem van egy, de nem tudom milyen állapotban, sose használtuk, donornak lett véve, állítólag motorhibásan. Az olajat asszem fél éve engedtem le belőle, de a váltó még bent van az autóban. (már csak fél autó...)

Ha nem találsz olyat, ami biztosan jó, beszélhetünk róla. De elvileg nem futott sokat az autó, nem tartom kizártnak, hogy akár még párszáz km-t is elmegy még.

szóval tényleg nem tudom, nem értek hozzá.

A váltón lévő kódokat le tudnád írni? Milyen autón van fenn?

Én a Rekordhoz vettem zsír új hűtőrácsot a vaterán kb3e forintért. Igaz a Seni ritkább gép.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.