Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

szegény autó....:devlish:

hát ez már vagy 3 éve ilyen állapotban van, illetve mikor utoljára volt hirdetve, akkor is pont festés előtt volt.

Asszem egy zöld szinű van neki mellette és ha emlékeim nem csalnak utoljára 350-ért hirdette. :lol:

Link to comment
Megosztás:

szegény autó....:devlish:

hát ez már vagy 3 éve ilyen állapotban van, illetve mikor utoljára volt hirdetve, akkor is pont festés előtt volt.

Asszem egy zöld szinű van neki mellette és ha emlékeim nem csalnak utoljára 350-ért hirdette. :lol:

még nem láttam hírdetve soha....igaz a használtautót nem néztem sokáig.

soha nem kap érte annyit.

max. 100 amit ér.semmi extra nincs benne.kicsi a motor...stb.

Link to comment
Megosztás:

szegény autó....:devlish:

hát ez már vagy 3 éve ilyen állapotban van, illetve mikor utoljára volt hirdetve, akkor is pont festés előtt volt.

Asszem egy zöld szinű van neki mellette és ha emlékeim nem csalnak utoljára 350-ért hirdette. :lol:

Igyvan Igy van urak!! 3 éve volt 400. e az ára Szekszárd melletti faluban. Én mondtam,hogy aminek nincs papírja azt megveszem... Az jobb állapotban van mint a pirosas színű.És el tünt a pasas. nem értem utol. De úgy látszik elő került..

Két autót ad szerintem ennyiért... És mikor én láttam akkor az első lámpái is benne voltak.

-- Fél kész ez??? Inkább az enyinmek kezdek neki mint hogy ezt neki kezdjek és kiderüljenek a gányolások...

Link to comment
Megosztás:

Erről mintha hallotunk volna már.

Bontóban állnak / bontós tulajdona igaz ?

nem!!! :devlish: . Magán háznál vannak és jó állapotúak. igaz a 83 masnak meg kell csinálni a sárV íveket. kicsit króm hiányos, de a belseje plüss vajszínben vigyorog.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

ez a tiéd?????

sztem kicsit sok érte..........de ez az én véleményem. :lol:

Pisti te mindent sokallsz :-((.. :lol: Mondjuk , néha mi is az áraidat. :lol: .....

különben is.. Ott az irányára.. És,ha valaki ilyet akar az meg fogja venni.. És ha még szép is. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Pisti te mindent sokallsz :-((.. :lol: Mondjuk , néha mi is az áraidat. :lol: .....

különben is.. Ott az irányára.. És,ha valaki ilyet akar az meg fogja venni.. És ha még szép is. :devlish:

én még soha semmit nem adtam drágán,csak ha valamit nem akartam valakinek eladni... :lol:

az meg ugye ugysem veszi meg az ilyen dolgokat.

majd meglátod hogy tényleg sok-e az ára.a B seniket nem lehet ennyiért eladni.

viszont asszem vettem 1 monzát........beálok én is a sorba.megy bele a 24v és jó lesz játszósnak. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.