Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Egy olyan kérdéesm lenne, hogy a két soros 6 hengeres közül 2,5 vagy a 2,8-ast ajánlanátok jobban és miért?

sztem oly mindegy..........

inkább 3.0,ha már 6 henger.

amúgy a 6 hengeres cih motorok tök 1forma felépítésüek(kivéve a löketet/dugóátmérőt).

nekem az a bajom(de ez persze az én véleményem)a 2.5-ösel,hogy elég gyenge és ahoz képest nagy a fogyija(van összehasonlítási alapom,pl:a jelenlegi 2.4-esel).

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Urak!! Van valakinek levegőszabályzója! ??? ;) Vagy ha valakit tudnátok jelezzétek légyszíves! Köszi!! 2,5 V. 3.L iteres hathengeres mocihoz keresem. és 5.lábú legyen. De ha valakinek lenne felesleges GRAFIT LAPJA ami benne van ,az lenne igazán a nagyszerűűűűűű.. ;) ;) Előre is köszönöm!! Üdv Attila

Link to comment
Megosztás:

Urak!! Van valakinek levegőszabályzója! ??? ;) Vagy ha valakit tudnátok jelezzétek légyszíves! Köszi!! 2,5 V. 3.L iteres hathengeres mocihoz keresem. és 5.lábú legyen. De ha valakinek lenne felesleges GRAFIT LAPJA ami benne van ,az lenne igazán a nagyszerűűűűűű.. ;) ;) Előre is köszönöm!! Üdv Attila

adtam neked tavaly.az nem jó? :P

Link to comment
Megosztás:

Halika!! Sajnos nem!! ;) .Vettem már azóta 3db ot és egyikkel sem megy olyan szépen, csak alapjáraton. és 1500-2200.között meg dadorászik. Nem hajthatom állandóan 2500 ös fordulaton mert sok a traffipax ;) .. ;) ---

Azért köszi!!

akkor ott más lessz a gebasz,mert amit adtam az müködő autóból lett kiszedve.

Link to comment
Megosztás:

El van átkozva ez a kib@szott Senator. El lett hozva a közterület felügyelet telephelyéről (ez van... Amerikában az újjáépítők viszik el az öreg autókat, Magyarországon a közterület felügyelet), és most megpróbáltuk volna végre beindítani, errefel összefosta magát vagy a kuplung, vagy a váltó, nem lehet kicibálni a váltót üresbe. Esküszöm, holnap alábakoljuk, és pörgő kerékkel, de be kell indulnia...

Link to comment
Megosztás:

El van átkozva ez a kib@szott Senator. El lett hozva a közterület felügyelet telephelyéről (ez van... Amerikában az újjáépítők viszik el az öreg autókat, Magyarországon a közterület felügyelet), és most megpróbáltuk volna végre beindítani, errefel összefosta magát vagy a kuplung, vagy a váltó, nem lehet kicibálni a váltót üresbe. Esküszöm, holnap alábakoljuk, és pörgő kerékkel, de be kell indulnia...

lehet összerohadt a tárcsa a lendkerékkel vagy szerkezettel.

jártam úgy,hogy lemostam kint a motort kuplungal együtt és másnap berakás után nem tudtam váltani vele.a villa mozgott,de a tárcsa hozzánőt a lendkerékhez.1 nap alatt.

mit keresett a köztereseknél????? ;) ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.