Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

szintén gratula az utódhoz........ :D :D

igazából a tartály nekem nem érték,mert mindíg pótkeréktartályal csinálom,nem olyan feltűnő.... :lol:

a többit meg látnom kellene,csak jó messze laksz hozzám.még füredhez mérten is.sanyihoz sem értem oda már vagy 1 éve ugyhogy neked meg se merem igérni,hogy megnézem vmikor.......sajnom válság van és a melót kell nyomni 1000el. :huh: :)

de jó lenne vmikor azért szemrevételenem.lehet tudni ki rakta be a gázt a gépbe?

Azt sajna nem tudom ki rakta bele,ha lesz egy kis időm a fiam mellett,lefényképezem a cuccokat és felrakom valahova.

Link to comment
Megosztás:

Grat Seniman.

Sanyi. Én kb 8 évet vártam mire kétoptikás első lámpám lett, mert már az első Rekordomba szerettem volna, de már akkor sem volt. Amit most szereztem abból a jobbos egy helyen kavicsos, bár megvolt a lepattant darab, és visszaragasztottam, hogy legalább ne ázzon be.

Link to comment
Megosztás:

sajátod ? :D

Az kéne még! Tavasszal a húgomé, ősszel az öcsémé. de az is lehet, hogy fordítva. :huh:

Ismerve a szakik pontosságát és gyorsaságát, a jövő április esélyesebb. Akinek nem inge...

Ó, négy éve, amikor megvettem a Mantát, akkor az év novembere volt a cél dátum. Azóta már eltelt pár november... :)

Link to comment
Megosztás:

No, a műanyagos kijavította az első lököst. F@sza lett! :huh: Az autónak ki lett hajigálva a maradék bele, és a lakatos körbenézte a padlólemezt, meg az egész autót. Azt mondta szívás, de nem vészes. Már meg is lettek rendelve a javító elemek.

Remélem ebből áprilisban műszaki lesz. :)

megy má a moci???????? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Szia Sanyi! Szerintem csak azt felyezi ki az E - hogy Ez Commodore :) Vagy csak azt gondolta, hogy másik mocit tett bele és akkor ez már E. Jó rég hirdeti, egyszer egy gondolatvolt ,hogy rá kattanok, de találtam jobbat, :huh: Üdv attila

Igen commodore . Az egyik kollégámé 177 lovas nagy szelepes moci van benne . Kis költségvetésű projekt , bár ahoz képest jó lett . / Saj . kezűleg festették , és egy fiatal hölgyé / Az E csak botlás !

Link to comment
Megosztás:

Pisti!! Ne aggódj, neki az magas! Bocs Vagy magos :huh: Amúgy állatira jó lett a motor, De 21.ei versenyen még nem indulok! Bejáratos a kicsike! Imádom a hangját nagyon szépen jár a soroska!! Szerelmes vagyok belé!! De 15.-én megyünk egy váci / Rétsági túrára ott lesz a nagy debütálása és a nagyobb bejáratása!! Remélem jó időnk lesz!4 Vagy legalábbis ne legyen eső!! attila.. :)

Link to comment
Megosztás:

Igen commodore . Az egyik kollégámé 177 lovas nagy szelepes moci van benne . Kis költségvetésű projekt , bár ahoz képest jó lett . / Saj . kezűleg festették , és egy fiatal hölgyé / Az E csak botlás !

Szép autó, csak kár azért a csíkért meg a géptetőn a beömlőrácsért...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.