Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Hali Isti!! 26.-án jössz egy kirándulásra?? ja elfelejtettem megkérdezni, hogy nincs -e grafikus rajzod, méretekkel?? Vagy esetleg az itt lévő Opeles srácok nem -e ? Tudnának segíteni!! Monza Röntgen rajzot keresek! És méreteket!! :lol: nem találtam a netten!! Ha tudsz valakit megköszönném!! csaó!!

Link to comment
Megosztás:

Hali Isti!! 26.-án jössz egy kirándulásra?? ja elfelejtettem megkérdezni, hogy nincs -e grafikus rajzod, méretekkel?? Vagy esetleg az itt lévő Opeles srácok nem -e ? Tudnának segíteni!! Monza Röntgen rajzot keresek! És méreteket!! :lol: nem találtam a netten!! Ha tudsz valakit megköszönném!! csaó!!

sajna nem.

találtál generátor tartót?????? :lol:

Link to comment
Megosztás:

találtál generátor tartót?????? :D

Milyen kellene??? Amúgy van egy pár eladó cucc B-C Rekord, esetleg A Senator...

Opel Rekord C alkatrészek, eladóak. Hátsóhíd, elsőhíd, műszerfal, aproságok, üvegek, vasfelnik, lökhárítók, lámpák, hengerfejek, főtengely, dugattyúk, ékszíjtárcsák, vezérlés, váltó, kardán, hűtőrács stb. Díszléc nincs!!!!! Csak olyanok hívjanak, akiknek tényleg kell valami, köszi! 20/223-5394

Link to comment
Megosztás:

Ma feladtam a cuccot.

Sztem én is felújíttatom a nyomtávrudat. Néha kicsit beráz a kormány. Futóművet is kellene állíttatnom, mert még ahhoz sem nyúltam. Igaz a gumikat nem eszi. Ma végre bekerült a tükörfűtéshez relé, mert gyárilag csak balos elektromos tükör volt rajta, a relét pedig egy előző gazda kidobta. Utólag kapott egy jobbos elektromos tükröt is, és bevezetékeltem a fűtést is. Vettem a Vaterán egy valag Rekord alkatrészt, és volt benne egy fűtésrelé, és egy zsír új termosztát is, amit szintén beraktam, mert nem melegedett rendesen már a gép. Berlinának pedig félreraktam egy Varajet II karbit és 5 db ac-t.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.