Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Tominak:

35495045.jpg

Ez egy négyablakos kapcsoló. Ami a kapcsolók alatt vannak csatik, oda sima fekete vezetékek mennek, és az ablak motorjára vannak kötve. Arra figyelj, hogy az ablakból kijövő vezetékre, a kapcsolóról jövők közül melyiket kötöd rá, nehogy a kapcsolókat másfelé kelljen nyomni, ahhoz hogy az ablak lemenjen. Fent-Középen, az üreges résznél van a +/- becsatlakozása. Mindegy melyiket hova kötöd, csak az változok, hogy a kapcsoló előrebillentésére az ablak le vagy fel menjen. Remélem nem túl nagy zagyvaság amit írtam :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kb 2 hónap után elővettem a Rekordunkat. Sajnos neki kell állnom ismét a benzinrésznek, mert eléggé ihagy, és nehezen pörög fel. 2 éve cseréltem az injektorokat, akkor egy darabig elfogadható volt, de 2 hónap múlva ismét behányt. Ráadásul a vizem is folyik valahol. Nem fogok unatkozni a köv. pár napon. Csak lenne már jó idő.

Link to comment
Megosztás:

Sikerült megcsinálnom a benzin részt. Kicseréltem az injektorfejeket, új tömítéseket kaptak. Kiderült, hogy a nyomásszabályzó halott:nem engedte át az üzemanyagot, és még az ac is megállt, a nyomástól. A hidegindító injektor egyfolytában pisilt. A pillangószelep nem ment vissza teljesen. Sajnos utóbbi nem tökéletes, mert a tengelye kicsit meg van kopva, és falsot szív. Még meg kell néznem, hogy akad-e a tarcsi cuccok között jó. Nagyon örülök. Az injektorokat köszi Lightningnek :lol:

Link to comment
Megosztás:

tegnap kaptam emailben, egy ismerősöm küldte, mert tudja, hogy én szeretem az ilyeneket. Lényeg az, hogy a srác, nem csak egyben, hanem részegységenként is eladná az autókat.

De gondoltam, hogy kirakom ide, mert nekem most, nincs rá se pénz se hely, meg inkább D Reki felé hajlok.

Opel minden

Egy másik kérdés. D Reki-ből, valaki betudna szurni egy olyan képet, amin a 2 ajtós és a coupe van?

Link to comment
Megosztás:

Végre van ZK a Rekordon. Aki mérte azt mondta, simán hozza egy szabályozott katos autóra vonatkozó adatokat. Dagadt is a májam :lol: Bár az alapjáratot kicsi heckelni kellett, mert az autómata váltó miatt 1000 felett van, azonban ha sebességbe rakomleesik 900 alá. A rendszer pedig nem enged ilyen magas alapjáratot.

Link to comment
Megosztás:

valaki tudja miért nehezedik el a kuplungom egy idő után?

alig tudom benyomni a pedált,de a bowden nem szorul.a villa sem az biztos.

a szerkezetre gyanakszok,csak nem értem az okát.

a ov. váltó nem bírta a 2.4-es mocit.kicsit széttörött a háza.............

elég szomorú,mivel míg jó volt a fogyim 2 literrel csökkent pályán.

Link to comment
Megosztás:

rekord10.jpg

Ezen a képen előtérben a kupé, háttérben a kétajtós limuzin. Amúgy a kupé első-hátsó szélvédője laposabb, a teteje alacsonyabb és keret nélküli ajtajai vannak.

tegnap kaptam emailben, egy ismerősöm küldte, mert tudja, hogy én szeretem az ilyeneket. Lényeg az, hogy a srác, nem csak egyben, hanem részegységenként is eladná az autókat.

De gondoltam, hogy kirakom ide, mert nekem most, nincs rá se pénz se hely, meg inkább D Reki felé hajlok.

Opel minden

Egy másik kérdés. D Reki-ből, valaki betudna szurni egy olyan képet, amin a 2 ajtós és a coupe van?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
valakinek nincs véletlenül egy barna seni a2-es üres müszerfala?

az enyém teljesen szét van repedve.

Szevasz István ! Szerintem jobban jársz , ha bőrözteted . Nekem van egy kék repedés mentes volt . a polcon volt a szobában , és mégis repedni kezdett . üdv. nova :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szevasz István ! Szerintem jobban jársz , ha bőrözteted . Nekem van egy kék repedés mentes volt . a polcon volt a szobában , és mégis repedni kezdett . üdv. nova :lol:

és volt aki úgy járt h kiszerelt állapotban elvetemedett :lol:

anno az asconáét akartam bőröztetni de nagyon nagy árat mondtak rá :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.